Обява

Свий
Няма добавени обяви.

WR domination - синята мания

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: WR domination - синята мания

    Нищо не му става. Единствената причина е, че имам възможност и обичам от към поддръжка да е перфектен.
    KTM 640 LC4 Prestige Supermoto;YAMAHA WR450F/08

    Коментар


    • От: WR domination - синята мания

      В маслото има присадки , които започват да работят след установен пробег . Така , че и прекомерно честата му смяна не е препоръчителна . Заводските данни за пробега и смяната е добре да се спазват и да не се съкращават в пъти .

      Коментар


      • От: WR domination - синята мания

        Motul 300V 15W50 ползвах го няколко смени и горе долу и аз го сменях на 400-450км. скоростите почваха по-трудно да влизат и свободната по трудно се намираше. По-прехвален ми се струва този мотул...
        Чуквам първа, чуквам втора, а на трета палиме мотора: http://bit.ly/1Y4WCAk

        Коментар


        • Re: От: WR domination - синята мания

          Първоначално публикуван от pe6o74 Преглед на мнение
          В маслото има присадки , които започват да работят след установен пробег . Така , че и прекомерно честата му смяна не е препоръчителна . Заводските данни за пробега и смяната е добре да се спазват и да не се съкращават в пъти .
          Не съм много сигурен в думите ти, защото при по-голямо натоварване(да речем състезание) по мануал дават да се сменя на по-малко мото часове/резервори. А и първата смяна на маслото я дават на 3 часа, така че не мисля че по-честотата смяна може по-какъвто и да е начин да навреди.
          Аз сменям на 15-20 часа, ако имах повече пара и време и на 10 бих го сменял.

          Коментар


          • От: Re: От: WR domination - синята мания

            Първоначално публикуван от chemomche Преглед на мнение
            Не съм много сигурен в думите ти, защото при по-голямо натоварване(да речем състезание) по мануал дават да се сменя на по-малко мото часове/резервори. А и първата смяна на маслото я дават на 3 часа, така че не мисля че по-честотата смяна може по-какъвто и да е начин да навреди.
            Аз сменям на 15-20 часа, ако имах повече пара и време и на 10 бих го сменял.
            По време на състезание един двигател работи предимно на максимални обороти , съединител , скорости , валове , .... всичко е натоварено максимално , температурата на маслото и частите в двигателя е много по-висока.
            Относно първата смяна на маслото на 3 часа , това е съвсем нормално , всички части се сработват една към друга , отделят се финни частици които замърсяват маслото и задръстват филтъра.
            Не е желателна честата смяна с различни по производство и вид масла , защото някои производители ползват различни присадки в маслата си.
            В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

            Коментар


            • От: Re: От: WR domination - синята мания

              Първоначално публикуван от chemomche Преглед на мнение
              Не съм много сигурен в думите ти, защото при по-голямо натоварване(да речем състезание) по мануал дават да се сменя на по-малко мото часове/резервори. А и първата смяна на маслото я дават на 3 часа, така че не мисля че по-честотата смяна може по-какъвто и да е начин да навреди.
              Аз сменям на 15-20 часа, ако имах повече пара и време и на 10 бих го сменял.
              Аз ли не пиша на български език или ти не четеш правилно ? Говорим за вр и то не за чисто нов , нито за първа смяна на масло . Написал съм точно каквото и ти : Заводските дании за пробега трябва да се спазват !
              Ти ако искаш и на 1 мото час си го сменяй .

              Коментар


              • От: WR domination - синята мания

                Здравейте. Колеги нека малко да живнем темата нека и аз да се похваля с моя нов мотор ЯМАХА ВР 450 2006. На правен супермото

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10995869_875867929147283_3655966523962535981_n.jpg
Прегледи:1
Размер:80.3 КБ
ID:5645018 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10978570_873712176029525_315613451410012938_n.jpg
Прегледи:1
Размер:131.7 КБ
ID:5645019 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10389538_866308733415296_4776834678009287873_n.jpg
Прегледи:1
Размер:178.4 КБ
ID:5645020 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1780847_873832949350781_2798236450680135235_n.jpg
Прегледи:1
Размер:59.3 КБ
ID:5645021 Калника го смених защото този е грозен
                Последно редактирано от Ясен; 26-02-15, 17:01. Причина: чудовищни шрифтове

                Коментар


                • От: WR domination - синята мания

                  Честито и много приятни моменти и безаварийни километри!
                  KTM 640 LC4 Prestige Supermoto;YAMAHA WR450F/08

                  Коментар


                  • От: WR domination - синята мания

                    Честито и само безаварийни километри Ако не се лъжа този мотор го имаше в мобиле..доста време го гледах и му се гласях,но нямах достатъчно пари да го прибарам

                    Коментар


                    • От: WR domination - синята мания

                      Благодаря ви и да илияне имаше го търся му километраж със стрелка до 180 км.

                      Коментар


                      • От: WR domination - синята мания

                        Здрасти колеги,извинявам се ако темата не е за тук.От известно време се опитвам да намеря из форумите имаше една статия за YAMAHA WR че фабрично е спънат особено ако е от Щатите,статията беше подкрепена със снимки.Ставаше въпрос за ауспуха,кабел който се режи и доста други неща.Благодаря предварително ако някой знае къде е
                        Ако бях това, което исках, щях да мечтая да бъда това, което съм

                        Коментар


                        • От: WR domination - синята мания

                          Първоначално публикуван от TRANSPORTIOR Преглед на мнение
                          Здрасти колеги,извинявам се ако темата не е за тук.От известно време се опитвам да намеря из форумите имаше една статия за YAMAHA WR че фабрично е спънат особено ако е от Щатите,статията беше подкрепена със снимки.Ставаше въпрос за ауспуха,кабел който се режи и доста други неща.Благодаря предварително ако някой знае къде е
                          Болтчето на карбуратора което ограничава шабъра трябва да скъсиш, ауспуха да отвориш и джет кит да сложиш. Става самолет. Кабелчето не върши никаква работа. Изпробвано.
                          Диян Димитров

                          Коментар


                          • От: WR domination - синята мания

                            Мерси колега
                            Ако бях това, което исках, щях да мечтая да бъда това, което съм

                            Коментар


                            • От: WR domination - синята мания

                              Новото ми моторче.
                              Прикачени файлове
                              [SIGPIC][/SIGPIC] Yamaha WR 426
                              ВСЯКО ПАДАНЕ Е ПРЕДПОСЛЕДНО

                              Коментар


                              • От: WR domination - синята мания

                                Много лачен,да ти е честит
                                KAWASAKI KLR 250-->HONDA XR 250-->KTM EXC 250 2T-->KAWASAKI KDX 200R
                                НЯМА ЛОШИ МАРКИ, ИМА ЛОШИ СТОПАНИ!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X