Обява

Свий
Няма добавени обяви.

WR domination - синята мания

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: WR domination - синята мания

    Първоначално публикуван от chavetoo Преглед на мнение
    YZ250f не знам точно колко коня е, но навсякъде го дават около 42-43к.с Веднъж бях гледал на Дино, че докара 44к.с.
    44 на задна гума означава към 60+ на вала !!!! За 250-ка ми се види в повечко.
    YZ 250 (2007-2008 някъде) с доста модове , извади около 47hp на задна гума !
    CRF 450 (2004) с генерация 40hp.
    CRF250X (който вече повече клони към R модела) 21 hp.
    Това са реузлтати мерени от мой приятел, който има стенд (не клипчета от нета).
    Прочети и тази статия (дори и в стендовете има доста маркетинг и рекламна политика) http://www.factorypro.com/dyno/true1.html
    Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

    Коментар


    • От: WR domination - синята мания

      Значи веднъж ти се вижда много 44 за 250 а веднъж нормално 47к.с. нещо не мога да те разбера. А и разлика от 15% спрямо вал/гума е много и то за кросов мотоциклет.
      Я сподели какви толкова модове има тази 250-ка.
      EXC TPI 2019

      Коментар


      • От: WR domination - синята мания

        Първоначално публикуван от chavetoo Преглед на мнение
        Значи веднъж ти се вижда много 44 за 250 а веднъж нормално 47к.с. нещо не мога да те разбера. А и разлика от 15% спрямо вал/гума е много и то за кросов мотоциклет.
        Я сподели какви толкова модове има тази 250-ка.
        4ef4o май говори за Yz 250 ... 2-stroke ; )

        Коментар


        • От: WR domination - синята мания

          Първоначално публикуван от Valentin Krasimirov Преглед на мнение
          4ef4o май говори за Yz 250 ... 2-stroke ; )
          Именно.
          А за загубите, ще пиша утре.
          Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

          Коментар


          • От: WR domination - синята мания

            43к.с го дават на вал и 37 на гумата, това е отново по някакви тестове от нета. Загубите по трансмисия...... са много по малки от тези на автомобил.
            EXC TPI 2019

            Коментар


            • От: WR domination - синята мания

              Първоначално публикуван от chavetoo Преглед на мнение
              43к.с го дават на вал и 37 на гумата, това е отново по някакви тестове от нета. Загубите по трансмисия...... са много по малки от тези на автомобил.
              Мощността на всички двигатели завода производител я дава на вала,а колко е на задната гума само теста показва.
              На кросов 250 4т мотор аз го зная че мощността му е 42,а както казваш ти може и 43 конски сили.

              Коментар


              • От: WR domination - синята мания

                Здравейте искам да попитам има ли възможност да се регулира височита на Yamaha WR от задния амортисъор много ми е висок

                Коментар


                • От: WR domination - синята мания

                  Може да се регулира с дължината на линковете, или с по-мека пружина, при положение че тази ти е твърда и не е за твоите кила.
                  Ето http://www.koubalink.com/crf.html


                  но за ямаха по-рядко съм срещал.
                  Последно редактирано от Краси; 09-01-14, 15:49.
                  Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                  Коментар


                  • От: WR domination - синята мания

                    Значи на никаде защото пружината е нагласена на моите килограми и ако я отпусна още ще стане много мек

                    Коментар


                    • От: WR domination - синята мания

                      Ами тогава на чичко гугъл: yamaha wr lowering links
                      Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                      Коментар


                      • От: WR domination - синята мания

                        От амортисьора не става. Трябва да смениш линка. Около 3 см. сваляш, обаче после виждаш зор през дебелите дървета и високи камъни.
                        Диян Димитров

                        Коментар


                        • От: WR domination - синята мания

                          Имам по къс накрайник на амортисьора за ямаха 0888832288 Данчо.
                          Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

                          Коментар


                          • От: WR domination - синята мания

                            Първоначално публикуван от kdx Преглед на мнение
                            Значи на никаде защото пружината е нагласена на моите килограми и ако я отпусна още ще стане много мек
                            Как си нагласил пружината за твоите килограми?
                            EXC TPI 2019

                            Коментар


                            • От: WR domination - синята мания

                              Първоначално публикуван от Петьо Джартов Преглед на мнение
                              Споменах горе за кит 300.Там вече нещата стават много други.
                              Преди няколко дни карах за малко YZ250f 2011г с кит на 300. Нещата наистина стават много други, лекичко с много сила
                              Карайте си 450-те на мен като ми стане слабо 250 ще си сложа кит на 300
                              EXC TPI 2019

                              Коментар


                              • От: WR domination - синята мания

                                Първоначално публикуван от chavetoo Преглед на мнение
                                Преди няколко дни карах за малко YZ250f 2011г с кит на 300. Нещата наистина стават много други, лекичко с много сила
                                Карайте си 450-те на мен като ми стане слабо 250 ще си сложа кит на 300
                                Лошо няма, даже е супер. Само че финансово погледнато , хич не е за пренебрегване подобна крачка.
                                Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X