Обява

Свий
Няма добавени обяви.

WR domination - синята мания

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: WR domination - синята мания

    Защо като гледам обяви в нета на снимките на Yamaha Wr 426 от пред на маската под фара има закрепен колан и на края на седалката закрепен пак колан от джете страни за пластмасите . Това означава че е Yz и му е прикрепена маската с фара а от зад този колан не си го обяснявам. Помогнете все едно го държи да не изпадне фара а този колан от зад за по лесно дигане на мотора ли служи ?Натиснете снимката за да я уголемите

Име:353029o.jpg
Прегледи:1
Размер:33.7 КБ
ID:5448259

    Коментар


    • От: WR domination - синята мания

      Колега тези колани ги слагаме на моторите с една единствена цел като се наложи издърпване от някое дере да ни е по-лесно.
      0878424143
      0887424150

      Коментар


      • От: WR domination - синята мания

        Това ме интересуваше благодаря колега !!!

        Коментар


        • От: WR domination - синята мания

          Здравейте колеги знаете ли дали от YZ125 задната капла ще стане на WR426 , 18-ка е ?
          Нukога не се отkазвай от нещо nредu да uзnробваш всuчкu възможнu начuнu , за да го nостuгнеш !

          Коментар


          • От: WR domination - синята мания

            Не, няма да стане, имат разлика в главината.
            0878424143
            0887424150

            Коментар


            • От: WR domination - синята мания

              Първоначално публикуван от Stanislav WR Преглед на мнение
              Здравейте колеги знаете ли дали от YZ125 задната капла ще стане на WR426 , 18-ка е ?
              YZ 125 с 18 капла нещо не се връзва.
              МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

              Коментар


              • От: WR domination - синята мания

                Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                YZ 125 с 18 капла нещо не се връзва.
                И Аз много не го връзвах и се почудих и накрая се оказа , че собственика не знае каква е и след няколко снимки който ми прати разбрах ,че не е.
                Нukога не се отkазвай от нещо nредu да uзnробваш всuчкu възможнu начuнu , за да го nостuгнеш !

                Коментар


                • От: WR domination - синята мания

                  Моя YZ е с 18-ка.
                  -- Yamaha Yz 125 --

                  Коментар


                  • От: WR domination - синята мания

                    Първоначално публикуван от Enduro world Преглед на мнение
                    Моя YZ е с 18-ка.
                    По-старите модели май са с 18-ка твоя коя година е ?
                    Нukога не се отkазвай от нещо nредu да uзnробваш всuчкu възможнu начuнu , за да го nостuгнеш !

                    Коментар


                    • От: WR domination - синята мания

                      1990. Явно заради това.
                      -- Yamaha Yz 125 --

                      Коментар


                      • От: WR domination - синята мания

                        Здравейте.
                        Имам въпрос:мисля да си купа Вр400,но ми казаха че са спрени от производство и нямало части за тях.
                        Също така кое по често се троши и дали е скъпа подръжката?мс МЕРСИ предварително.

                        Коментар


                        • От: WR domination - синята мания

                          Здравейте колеги, от скоро си търся усилено YAMAHA WR450m3 и се интересувам при купуването на такъв мотор какво трябва да гледам ( какви са му кусури ) .Поздрави.

                          Коментар


                          • От: WR domination - синята мания

                            Първоначално публикуван от onzi_ Преглед на мнение
                            Здравейте колеги, от скоро си търся усилено YAMAHA WR450m3 и се интересувам при купуването на такъв мотор какво трябва да гледам ( какви са му кусури ) .Поздрави.
                            Ти щом не разбираш не гледай а води човек с теб който разбира нещата , кусури има , ако не е поддържан както всеки мотор. Иначе ето ти едно видео какво трябва да гледаме при оглед http://www.youtube.com/watch?v=Qw54TKIIZQY.
                            Поздрави!
                            Нukога не се отkазвай от нещо nредu да uзnробваш всuчкu възможнu начuнu , за да го nостuгнеш !

                            Коментар


                            • От: WR domination - синята мания

                              Тоя клип има общо ама за друг тип мотори.За кросак или ендуро няма смисъл да го гледаш и да се дзвериш по външността.Палиш студен после и топъл редиш от 1ва до 5та примерно да не пука и да пляка да пали лесно и това е.Колко и да гледаш ще има какво да се прави освен ако не е чисто нов.При моторите 2ра ръка в бг трябва човек да има голям късмет да уцели читав мотор защото масово не се поддържат както трябва.

                              А за колегата trilolilo мисля че ти обясних на лично но щом питаш отново явно не си ме разбрал.
                              0878424143
                              0887424150

                              Коментар


                              • От: WR domination - синята мания

                                Кръстиш 3 пъти, риташ и се надяваш да случиш на МАШИНА, (с големи букви) защото мотора може да понесе доста бой и простотия преди да предаде богу дух, но ако и това стане, има Ибей Както ти каза Батко ти Пепи винаги ще има какво да се прави, по някога повече ( те си знаят) по някога почти нищо ( те пак си знаят). Идеалната идиотоустойчива моторетка.
                                Който оцелее ще закусва!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X