Обява

Свий
Няма добавени обяви.

WR domination - синята мания

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: WR domination - синята мания

    А това закрепване с ламаринки всъщност колко струва като ремонт и части ???

    Коментар


    • От: WR domination - синята мания

      Колеги искам да попитам каква е разликата между вр450ф 05г и вр450ф 08/09г.Освен рамката,теглото и там разни дрбни работи.
      Окачване.......карбуратор.........скорости.......????????
      Преди имах 04г WR450 и сега искам да си взема 08/09 и дали само рамката и фейса ги различава

      Коментар


      • От: WR domination - синята мания

        За колегата, който се чуди м/у yz wr добре си помисли за стартера. Неслучайно му казват магическо копче. Последните ми 2 мотора са само с манивела и спокойно мога да заявя, че ми липсва стартера. Лично аз избрах yz та заради цената(значително по-евтини) и доста неща, които не ми трябват от wr(стоп, фар, дисплей и подобни глезотии) Лично мнение, поздрави
        09 YZ290F Athena BB

        Коментар


        • От: WR domination - синята мания

          интересна статия за WR450f
          https://sites.google.com/site/motobattalion/home/statii

          Коментар


          • От: WR domination - синята мания

            Новия Вр вече серийно с ;Бомба;

            http://www.youtube.com/watch?v=KzIxl...layer_embedded

            Коментар


            • От: WR domination - синята мания

              вр 400 по става ,но ако сабереш парета за 450 няма никак да згрешиш.От миналата година карам 450 05г. и мога да кажа че това е мотора.Ако имаш някакви вапроси може да ме питаш Казвам се Сами и предполагам че няма начин да не ме познаваш.А и да знаеш че от дърто уз най-били глава....уз не ти трябва

              Коментар


              • От: WR domination - синята мания

                Първоначално публикуван от sameca Преглед на мнение
                вр 400 по става ,но ако сабереш парета за 450 няма никак да згрешиш.От миналата година карам 450 05г. и мога да кажа че това е мотора.Ако имаш някакви вапроси може да ме питаш Казвам се Сами и предполагам че няма начин да не ме познаваш.А и да знаеш че от дърто уз най-били глава....уз не ти трябва
                Главата може да те боли и от нов ВР. Всичко се свежда до поддръжката, ако мотоциклета си е поддържан... ще си е в перфектно състояние, дори и да е малко по стара година. Един приятел си взе една Хонда и годината и беше добра, толкова беше хвалена, че не е истина. Накрая се оказа пълна скрап. Сега купи един ВР на него ще трябва да прави биела, лагери, бутало и още куп дребни неща. При купуването нещата опират до късмет.
                Аз от както съм купил моят YZ не съм дал една стотинка за ремонти (да чукана на дърво) Сменил съм всички масла и филтри по мотора, добавил съм му разни глезотии.... но от това не ме боли глава, това са консумативи и от тях няма бягане. Защото ако бягаш накрая те застигат с всичка сила и тогава боли глава. Брат ми от 4г. кара YZ пък и него не го боли глава от страна на ремонти. Затова такива изказвания са несериозни.
                EXC TPI 2019

                Коментар


                • От: WR domination - синята мания

                  Cинята мания
                  http://www.youtube.com/watch?NR=1&fe...&v=Aoy0mHaDVbk

                  Коментар


                  • От: WR domination - синята мания

                    Какшо правят колегите в Полща. И там има доста ВР
                    http://www.youtube.com/watch?v=d1tkKlkxu3s

                    Коментар


                    • От: WR domination - синята мания

                      Относно скоростите на Yz-та , те се чупят поради простата причина че повечето колеги ги палят на скорост. Ако си го палиш както трябва всичко ще е ок.

                      Коментар


                      • От: WR domination - синята мания

                        Това дали се пали на скорост или не, не е фактор да се счупи.
                        Чупят се от неправилно обслужване и поддръжка.
                        Много малко хора в България биха дали 4к+ лева за да си направят моторите както трябва, с оригинални части, за да им се радват безпроблемно няколко сезона. 80% купуват карат 1-2 сезона, след което го закрепват, и следващия да му мисли.

                        Коментар


                        • От: WR domination - синята мания

                          Без никакви лоши чувства

                          http://www.youtube.com/watch?v=6ACXQNI_6oQ

                          http://www.youtube.com/watch?v=rkowDnOUMjE
                          Най ми става жално, най ми става болно, като ме почерпят само с безалкохолно.

                          Коментар


                          • От: WR domination - синята мания

                            Не зная дали ЯМахата е измислена заради въжето или обратното - има ли драма, все син мотор съм виждал замесен
                            Последно редактирано от viki terzieva; 08-02-13, 07:47.
                            R1200GS (2004)
                            Beta Factory 525 (2009)

                            Коментар


                            • От: WR domination - синята мания

                              Първоначално публикуван от xover Преглед на мнение
                              незная дали ЯМахата е измислена зарад въжето или обратното - има ли драма все син мотор съм виждал замесен
                              Мартине печелиш битката ама не и войната

                              Коментар


                              • От: WR domination - синята мания

                                Първоначално публикуван от xover Преглед на мнение
                                незная дали ЯМахата е измислена зарад въжето или обратното - има ли драма все син мотор съм виждал замесен
                                Някъде там през 2022г (ако може да устиска до тогава) драмата ще е много по голяма с Бетата от подписа
                                EXC TPI 2019

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X