От: GAS GAS 300+/гас мания/
Ние в Габрово сме си полянкаджии така че въпроса със вентилатора е решен !
Ние в Габрово сме си полянкаджии така че въпроса със вентилатора е решен !
пп. Живота да каже, дали Гаса хлърля вода?Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар