Обява

Свий
Няма добавени обяви.

GAS GAS 300+/гас мания/

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • GAS GAS 300+/гас мания/

    Ето моделът, за който говорихме днес в друга тема. Този е 2006 и мисля, че е фабрично тунингован с Ohlins заден амортисьор. Така и така взех данни от сайта на фирмата, изтеглих и новата траялка на фирмата ТХТ 300 Pro, както и снимки на Митковия любимец Guerrero с 300 кубиковия 2Т и световния шампион на траял, невероятният Adam Raga



    Спесификацията е на италиански, но вярвам, че разбирате кое за какво се отнася. Забележете теглото - 103 килограма в Е3 срещу 122,8 кг КТМ 525 EXC !!!


    Guerrero в действие!


    Новата траялка на GAS GAS


    Raga си играе с траялката!
    Последно редактирано от mitkov; 16-06-07, 00:02.
    Ендурото и сексът не са шега работа !
    -------------
    Животът се измерва с броят на издишванията !

    http://sixdayscrazyjob.com
    http://crazy-job.com

  • #2
    На испански е, ама все тая.

    Снимката с траяла е доста стряскаща.

    Коментар


    • #3
      GAS GAS Испански ли са, италянски ли са, незнам и аз, ама тоя 300 кубиковия е с форма на "ръб" Ама наистина, може и да вървят, не съм се качил, не съм пробвал

      Коментар


      • #4
        испански са
        и не знам що ти изглеждат като ръб но на живо са супер красиви
        съвсем по друг начин изглежда отколкото на снимката не знам защо но на живо много ми хареса сега като го гледахме на серес а от снимките наистина не изглежда толкова добре

        Коментар


        • #5
          жоре ако взимаме гас гас аз може да взема
          ей такъв 200 снимах го тоя пич на ерзберг
          както знаеш там имаше доста гас гас но този беше 200ес модела

          Коментар


          • #6
            Е, тоя модел никак не е лош, ама нали ставаше въпрос да понапълним Е3 класа
            Ендурото и сексът не са шега работа !
            -------------
            Животът се измерва с броят на издишванията !

            http://sixdayscrazyjob.com
            http://crazy-job.com

            Коментар


            • #7
              Ще питам и ще ти напиша цената в темата само на тебе
              Само да не се окаже пак, че в Щатите са по-евтини.
              Ендурото и сексът не са шега работа !
              -------------
              Животът се измерва с броят на издишванията !

              http://sixdayscrazyjob.com
              http://crazy-job.com

              Коментар


              • #8
                Само да не се окаже пак, че в Щатите са по-евтини.
                въобще няма да се учудя
                жорка що не станеш дилър на газ газ
                ако искаш и аз ще се включа

                Коментар


                • #9
                  вижте
                  как дивеят с тия газа газове пичовете
                  в щатите

                  Коментар


                  • #10
                    Дано и ние стигнем пичовете от Америка Много е кофти така, когато искаш спорта ти да стане известен, колкото тъпите кафета и дискотеки

                    Коментар


                    • #11
                      Доста приятно изглеждащи машинки ..... и спецификацията като гледам не е лоша.. единственото, което забелязах, е че има малко кражба на дизайн от ямаха..
                      И нещо, което наистина ме учуди бе мн малкият цилиндър на ендурото 2006-та модел на Газ Газ.. (каде са тея 300 кубика в това малко цилиндърче бе.. )
                      [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                      [/FONT]________________________________________
                      [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                      [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                      [/CENTER]
                      [/CENTER]

                      Коментар


                      • #12
                        Първоначално публикуван от Different_Soul
                        Доста приятно изглеждащи машинки ..... и спецификацията като гледам не е лоша.. единственото, което забелязах, е че има малко кражба на дизайн от ямаха..
                        Къде го видя тоя дизайн на ямаха в газгаза? Освен че има малко син цвят.
                        Рамката е като на кавазаки, двигателя той малко наподобява на ямаха. Няма как да се направи хардендуро мотор който да е свестен и да не прилича на никой друг.
                        2010 CRF 250 R

                        Коментар


                        • #13
                          старите им модели бяха почти изкопирани на външен вид от кавазаки но сега новите вече взеха по да ги правят по със собствен почерк

                          Коментар


                          • #14
                            Модела от 2000г. е откровено копие на кавазаки КХ 1998.
                            2010 CRF 250 R

                            Коментар


                            • #15
                              На тази снимка се вижда по-добре:


                              Това е модела от 2001г. Калниците и задните кори са точно копие от Кава
                              2010 CRF 250 R

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X