Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти за домашен майстор - Лидл и други

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Вчера го пробвахме. Райдърски батерии стават за парксайд. Парксайдските батерии с малко пилене на машинката си работят с райдър. Понеже не можах да се вредя с шлайфче-навсякъде да пуснали по смешно малко бройки,мисля да си взема райдърско безчетково за 12? Лева.
    Sent from my Nokia s fenerche

    Коментар


    • mitko 53
      mitko 53 коментира
      Редактиране на коментар
      Лидълското безчетково Performance го пускат обикновено около Коледа, но цената се връзва двойно към обикновеното четково

    • IvanIvanovi
      IvanIvanovi коментира
      Редактиране на коментар
      Значи инфото ми е било вярно, може да взема една 6Ач. райдерска батерия , а иначе много е вероятно да се правят в една и съща китайска фабрика.

      аа, 140лева, 1 кг. и 21 см. височина - няма да я взимам, по-добре да взема 2 х 4 Ач. парксайд за тези пари.

  • Двойно на четковото пак си е ок. Това го хвърлих заради тъпото изпълнение на моторчето. Четкодържача му е направен от човек който никога не е виждал ел мотор. Разкапсуловах го,творих и пак не можах да го направя
    Sent from my Nokia s fenerche

    Коментар


    • 19R питаше как се доставя от чехия, е вече го има и в Германия гедорето https://www.lidl.de/p/parkside-steck...lig/p100334958 , но с тези 10 кила, не знам колко ще набъбне доставката през Габко.
      Иначе гледам имат и плазмата вече с вграден компресор https://www.lidl.cz/p/parkside-perfo...-a1/p100334577 . Успях да и изровя упътването, май ще я пускат и тука https://stesbintegrationprod.blob.co...3c93410a76.pdf .
      Последно редактирано от mitko 53; 26-10-21, 11:22.

      Коментар


      • MoridinBG
        MoridinBG коментира
        Редактиране на коментар
        3.60лв/кг е габко, другите са по 3лв. Много вдигнаха цените, след като спряха курсовете от УК. Преди бяха по левче/кг

    • оказва се, че в Германия може да се купува онлайн Парксайд и не само от Кауфланд.де, така че ако нещо го няма на лидл.де, проверявайте и там
      ________________________________________________
      Subaru OUTBACK 2,5
      Hyundai TUCSON 2.0

      Коментар


      • Здравейте,
        Някой ползвал ли е това чудо? Машина за безвъздушно боядисване.
        https://www.lidl.bg/p/sbudi-maystora...sistema/p62335
        I get High by going Down

        Коментар


        • Пенчо
          Пенчо коментира
          Редактиране на коментар
          Аз. Вярно не баш на тая фирма, ама върши перфектна работа /особено за водоразтворими /латекс/ за големи едноцветни повърхности/.
          Апартамент 150 м2. го отшлайфа за няма един ден!!
          И преди години струваше над 1000 гущера!

        • mitko 53
          mitko 53 коментира
          Редактиране на коментар
          Eто и и упътването https://stesbintegrationprod.blob.co...2e1514c6ca.pdf .

        • коко келеша
          коко келеша коментира
          Редактиране на коментар
          По-горе писаха, че липсват на пазара дребни резервни части, та пак си помисли дали точно тази машинка ти трябва.
          П.П. За еднократна употреба - един апартамент и после пауза 2-3 години, не си струва. Имам такава машинка, но не лидълска и знам за какво става дума.

          П.П.2. А ако имам такава машина и някой ми я поиска "за малко", не бих я дал та ако ще и да си забравим физиономиите след това Такова чистене и се удря след това, че мога да я приема за почистена само ако аз съм си я чистил )))))))))
          Последно редактирано от коко келеша; 29-10-21, 09:31.

      • На тоя импакт , дето го хвалите толкова, какви са му предимствата освен ударното завиване ( и кога е нужно то ) ?
        Че днес си взех един и на първа проба не е нещо МНОГО повече от стария ми Айнхел ( който освен това има регулатор на усилието и патронник за свредла ) . По принцип е стар и на доизживяване , ама ако не пропускам някой съществен плюс на лидълския май ще го върна ( и не , не съм си свършил работата и да го върна ) .

        Коментар


        • ikristiqn
          ikristiqn коментира
          Редактиране на коментар
          А къде може да се види?

        • mitko 53
          mitko 53 коментира
          Редактиране на коментар
          В Княжево имаше няколко бройки сутринта.

        • p-pleven
          p-pleven коментира
          Редактиране на коментар
          За ударния винтоверт ли става дума. На Сердика има цял рафт

      • Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
        Вчера го пробвахме. Райдърски батерии стават за парксайд. Парксайдските батерии с малко пилене на машинката си работят с райдър. Понеже не можах да се вредя с шлайфче-навсякъде да пуснали по смешно малко бройки,мисля да си взема райдърско безчетково за 12? Лева.
        Сутринта имаше два флекса20 волтови в княжевския Лидл.

        Коментар


        • Ясно ама как да стане аз живея във Варна. Иначе бих ги отнесъл и двата че и комшията ми иска.

          Импакта като цена си е ок 55лв. ,най евтините райдър и ейнхел са два пъти по-скъпи,марковите са над 200лв, и държи на бой явно ,затова си взех резерва. Когато се опре до някаква дървена конструкция ,тогава му се виждат предимствата. С обикновен винтоверт ти трябва първо да разпробиваш и тогава да навиваш с винт,или да правиш всичко с планки,което мен не ми харесваше.
          Нещото, със винтове торнадо по 150 мм направо си завиваш. Била по-твърда дървесината или имало чеп много важно- онова дъни и си вкарва главата на винта до средата на гредата ако искаш. Скелето го разглобявах и сглобявах с това за секунди.
          Мотора го разглобявам и него за секунди. По колата не съм го ползвал,че все влизам за такива ремонти ,където сам не мога да се справя.Спусъка му си е мек и буквално кума ми си навъртя гипскартона вцялата къща с него. Е имало е и дублирано винтове,че се отплеснал няколко пъти...
          Винтоверта си е винтоверт без него не може , но импакта си има ремонти където е само той.
          Последно редактирано от //Радо//; 29-10-21, 06:20.
          Sent from my Nokia s fenerche

          Коментар


          • Първоначално публикуван от skitnik Преглед на мнение
            Здравейте,
            Някой ползвал ли е това чудо? Машина за безвъздушно боядисване.
            https://www.lidl.bg/p/sbudi-maystora...sistema/p62335
            Машините без въздух са буквално за професионалисти с големи обеми и ако си такъв,вероятно не би си взел точно такова.
            В мазата има две такива на шурето че това му е бизнеса. Щорк или нещо от сорта. С очите си видях как за един ден боядисаха 3 декара фасада .
            Ако е за хоби ,недостатъка спрямо валяк е че облепяш всичко. Става супер бързо ,обаче правиш на пастет всичко необлепено.
            Sent from my Nokia s fenerche

            Коментар


            • Здравейте,
              дублирах покупката на безвъздушната машина за боядисване, ако някой е останал капо може да я вземе за цената на магазина + касовата за гаранция (не е пипана вътре, със заводското тиксо си е). За мен е удобно да си я вземе лично, София, ВМА от понеделник до петък 8:00 - 18:00.

              Коментар


              • Аз да питам за една много "мъжка" машина, с идея че може и никакъв отговор да получа. Споко, не е за мен машината.
                Нещо за оверлога в Лидл?

                Коментар


                • Първоначално публикуван от orela Преглед на мнение
                  Аз да питам за една много "мъжка" машина, с идея че може и никакъв отговор да получа. Споко, не е за мен машината.
                  Нещо за оверлога в Лидл?
                  Мисля,че я пускат за пръв път иначе производителят си е сериозен и с традиции.
                  Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                  Ford Fiesta 1.4 Tdci

                  Коментар


                  • Не е ли по-лесно да вземеш един и да го пробваш?
                    Пък ако не ти хареса им го върни.

                    Коментар


                    • orela
                      orela коментира
                      Редактиране на коментар
                      Не си е работа.
                      А и няколко поста назад се коментираше, че вече не могат да се връщат отворени стоки.

                  • Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                    Не е ли по-лесно да вземеш един и да го пробваш?
                    Пък ако не ти хареса им го върни.
                    Умря тая с връщането
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • I.Stoyanov
                      I.Stoyanov коментира
                      Редактиране на коментар
                      +1

                  • Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                    Не е ли по-лесно да вземеш един и да го пробваш?
                    Пък ако не ти хареса им го върни.
                    Кога?
                    Grand Cherokee 3.0 CRD 2006 г.
                    Kia K5 LPG 2012 г.
                    LZ1DED

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    Тук са 10 потребители онлайн. 5 потребители и 5 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X