Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти за домашен майстор - Лидл и други

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Това за райдърските батерии изпробвано ли е? Стават без преправяне? Като казах че съм заложник на батерията имах впредвид че батерии имам,обаче като се скапе машината я чакам да излезе пак. Ако нещо ми изпищи да си взема райдърска машинка ,ако ми е спешно.
    Sent from my Nokia s fenerche

    Коментар


    • Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение

      E няма такъв филм да върнеш употребявана стока, която не е с някаква повреда.
      Така ли?!? А това от кой филм е?

      Прикачени файлове

      Коментар


      • Veselin Monkov
        Veselin Monkov коментира
        Редактиране на коментар
        На Чавдар отговарям, че не знам как се включва коментара му в отговора ми.
        Ако наистина смяташ, че в случая не съм прав в искането си, ти пожелавам все на отношения като на Лидл да попадаш! Нали са добрите...

      • Чавдар (V93)
        Чавдар (V93) коментира
        Редактиране на коментар
        Тази работа с отношението е двупосочна улица ...

      • Veselin Monkov
        Veselin Monkov коментира
        Редактиране на коментар
        Е нали това казвам. Все на отношения като твоето да попадаш!

    • Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
      Това за райдърските батерии изпробвано ли е? Стават без преправяне? Като казах че съм заложник на батерията имах впредвид че батерии имам,обаче като се скапе машината я чакам да излезе пак. Ако нещо ми изпищи да си взема райдърска машинка ,ако ми е спешно.
      Лично не съм го пробвал, но го прочетох в групите на парксайд във фейса, смятам че е вярно, а защо да взимаш райдърска, аз съм си купил по 2 на парксайд, например от винтовертите

      6 Ач била, не 5

      Натиснете снимката за да я уголемите  Име:rider.JPG Прегледи:0 Размер:197.0 КБ ID:6781311
      Последно редактирано от IvanIvanovi; 19-10-21, 23:58.
      ________________________________________________
      Subaru OUTBACK 2,5
      Hyundai TUCSON 2.0

      Коментар


      • Според този клип https://www.youtube.com/watch?v=b_q9...el=AllHandmade с малко дялкане може и да станат заменяеми. Те райдерските с каква гаранция са батериите? За инструментите мисля също беше 3 години.

        Коментар


        • kbot
          kbot коментира
          Редактиране на коментар
          Човека накрая казва, че райдърските са по-скъпи. Та каква е идеята, след като ги има доста често в лидъла?

      • Не беше разговора за батериите. Ако става батерията ,то ясно ще става и машината на батерията. Изпищяла машина ,няма парксайд ,трябва ми спешно ,да взема райдър. Такава беше идеята.
        Sent from my Nokia s fenerche

        Коментар


        • Резачките май свършиха още преди да ги пуснат. В Младост 4 имаше само две бройки, а на входа на магазина още от 7:15 се виеше опашка.

          Коментар


          • Krasimir.Kostadinov
            Krasimir.Kostadinov коментира
            Редактиране на коментар
            Пробвах се и в Ринг мол-а, отново имаше само две бройки, много народ имаше и замалко да се избият.

        • Сутринта синът се е опитал да се класира в 7,45 на кв.Борово и заварил празен рафт. Утешавам се поне че било само голо тяло, та с парите ще се опитам да се класирам другата седмица за аерлесса.

          Коментар


          • orela
            orela коментира
            Редактиране на коментар
            Какво е "аерлесса"?

        • Резачката в lidl.de излиза 193лв. Доставката е още 14лв с Габко/Габиели/ГГБГ.
          Пак там има и бързо двойно зарядно, което зарежда 2х4Аh батерии за 60 минути.

          Иначе в слатинския лидъл дори не бяха вадили резачки по рафтовете... А големият бой е бил за ъглошлайфите.
          В олх вече се появиха - резачки по 230лв, ъглошлайф по 125лв.

          ×



          Коментар


          • Krasimir.Kostadinov
            Krasimir.Kostadinov коментира
            Редактиране на коментар
            Кой да види Както и да е, благодаря за информацията. Между другото, ти как плащаш? На мен ми отказа виртуална карта на револют, затова минах през пей-пал.

          • NovemberCharlie
            NovemberCharlie коментира
            Редактиране на коментар
            И аз поръчах една. Да видим дали ще стигне до Естония.

          • NovemberCharlie
            NovemberCharlie коментира
            Редактиране на коментар
            Резачката пътува към мен с ShipGermany+DHL. Общо излиза 132 евро.

        • Със сигурнос в Луковит има. Там винаги има "дефицитни" артикули, даже и бая време след пускане на пазара. Ама чак в Събота ще мина да видя.
          Публикувайте отговор

          Коментар


          • orela
            orela коментира
            Редактиране на коментар
            Имах колеги пътуващи от там. Имало табела, че се извиняват, защото продуктът не бил доставен до магазина.

        • София.
          В единия магазин, паркирайки видях тълпата как влиза. Докато отидох двама носеха резачки и само толкова. Минах през още няколко магазина - нямаше резачки. На ломско шосе нямаше и табелка с артикула, но казаха че били свършили.
          А на Джъмбото, където отварят по-късно, имаше яка опашка.
          Оказа се, че и флекса е много желан или има малки бройки. Обадиха ми се, че го търсят да гледам и за него. И го нямаше в последните магазини, които обиколих. По-късно го бяха намерили.

          Коментар


          • orela
            orela коментира
            Редактиране на коментар
            Едит: Снимките от джъмбовския са направени в 09:06, при положение, че магазина отваря в 09:30!

            Лидл без табелка не съм сигурен ломския ли беше или друг в Надежда/Свобода, че обиколих няколко.

        • Ае верно ли?
          понеже изпозатвориха всичко щото яко сме зле дай да се набием на опашка ега спестим дваесе кинта.
          ​​​​​​
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • veskov
            veskov коментира
            Редактиране на коментар
            За такива снимки някъде още окаушват, като тук преди(все още )

        • Явно номерът с раното ставане вече не върви, ще трябва да се търсят някакви връзки като през соца от типа жената под щанда. За "голото тяло" на бояджийската машина другата седмица предполагам ще е същата гньетеница.

          Коментар


          • В нашия Лидл в Младост 4, който отваря в 8 часа, още в 6:40 часа имаше 4 - ма човека, в 6:40 при положение че отваря чак в 8 часа, вярно че има готини машинки на хубава цена, ама чак толкова вече е мания

            Коментар


            • Малко след 8.30, в Лидъл на Андрей Ляпчев, бяха останали само етикетите с цените по рафтовете. На паркинга имаше и 2 коли напълнени до над прозорците с кашончета от промоционалната техника....

              Коментар


              • Сутринта в ОК разграбиха импакта по няколко бройки в количка, а следобед имаше доволно бройки...... виж, резачки нямаше
                ________________________________________________
                Subaru OUTBACK 2,5
                Hyundai TUCSON 2.0

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X