Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ваксиниране за Н.В. Коронавируса

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Да не пропуснете да спрете цигарите, мазното и соленото. За колкото и да е - все е файда.
    Най-важното е стреса, ма той, за разлика от дребните удоволствия, как се спира някой знае ли?

    Коментар


    • Кольо
      Кольо коментира
      Редактиране на коментар
      Елате на село.

    • сто
      сто коментира
      Редактиране на коментар
      Че аз съм си на село, бре!

    • Кольо
      Кольо коментира
      Редактиране на коментар
      На село и си под стрес?
      Това не го разбирам. На мен ми е толкова спокойно и лежерно... Като ида в града по работа ми се изправя косата от всичката лудница, хем Шумен е доста по-спокоен от София и Варна.

  • Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
    Да не пропуснете да спрете цигарите, мазното и соленото. За колкото и да е - все е файда.
    Най-важното е стреса, ма той, за разлика от дребните удоволствия, как се спира някой знае ли?
    Да.
    Котка виждал ли си? Иначе му викат и дзен.
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • сто
      сто коментира
      Редактиране на коментар
      Всеки ден храня няколко, не са котки а котараци. Ма все тя.
      Дзен, дзен, обаче трябва и да се яде. И като се сурнеш по пързалката...

  • Синът ми се тръшна с 39 гр. след втората доза с "Модерна" След първата му нямаше нищо.
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • При мен и жинатъ и след втората Модерна нямаше никакви аномалии. Явно е индивидуална поносимостта към чиповете.
      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

      Коментар


      • От оня ден съм с две дози с миниатюрен лампов усилвател и не усетих нищо. Много народ ги тръшва след втората игла на Спутника, на мен, като че ли ми се размина.
        Queen o’ the Hebrides’ golden tears, Distillation o’ two hundred years
        Skal, Prost, Salud, Kampei, Cheers, Slainte-mhath! Laphroaig!

        Коментар


        • Безплатна бира, злато, крави - как промотират ваксиниране по света

          Властите на много страни взимат най-различни мерки, за да подтикнат жителите им час по-скоро да се ваксинират срещу коронавируса

          Властите на много страни взимат най-различни мерки, за да подтикнат жителите им час по-скоро да се ваксинират срещу коронавируса: провеждат томболи, предлагат на ваксинираните безплатна бира и коктейли, а в Лас Вегас дори откриват пунктове за имунизация край стриптийз клубовете.
          Други държави решиха да действат по-радикално, въвеждайки задължителна ваксинация за някои групи граждани - така постъпиха и някои региони на Русия. ТАСС проучи кои мерки дават по-голям ефект, предаде БТА.
          https://www.vesti.bg/temi-v-razvitie...nirane-6127403

          Явно хората навсякъде по света са много глупави и властите трябва да им напомнят че само ваксинирането е спасение от Короната.
          Локума че всеки неваксиниран ще умре и от сорта пропаганда не бачка та трябва да се деиства и с тактика подобна на даването ан кебапчета на циганите та да гласуват за едикои си на избори.

          Коментар


          • Мен ми е интересно ако почнат да чипосват доброволно колко % ще се чипосат.
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • BENZBOSS
              BENZBOSS коментира
              Редактиране на коментар
              5 до 10 процента 😜

          • Това е от
            https://offnews.bg/sviat/v-izrael-vr...te-754238.html

            Израел връща маските на открито от идната седмица. Министерството на здравеопазването съобщи за 148 нови случая в сряда, най-голямото дневно увеличение от месец май насам. Причината е Делта вариантът, който се разпространява в страната, съобщи в. "Хаарец".

            В четвъртък високопоставен служител на Pfizer Israel заяви, че ваксината на компанията е 90 процента ефективна за предотвратяване на симптоматични случаи на коронавирус и 95% за предотвратяване на хоспитализация. Въпреки това, ефективността на ваксината за предотвратяване на инфекцията и предаването ѝ все още е неясна.

            Проф. Ран Балисер, главен иновационен директор на „Clalit”, който съветва израелския кабинет по въпросите на пандемията, заяви пред местно обществено радио, че ще има и други огнища на Делта варианта в страната, но увери, че не подкрепя идеята за нови блокади.

            Проф. Чези Леви, генералният директор на здравното министерство съобщи, че скоро ще станат известни точните данни за диагностицираните с коронавирус - колко от тях са се завърнали от чужбина, каква част са деца. Той предупреди, че заразени има и сред ваксинираните и делът им е около 40-50% от всички инфектирани, което буди тревога и уточни, че все още се уточнява колко от заразените са имунизирани.

            Коментар


            • Ясен
              Ясен коментира
              Редактиране на коментар
              На мен пък ми е любопитно в Израел колко от ваксинираните са минали само по документи

            • BENZBOSS
              BENZBOSS коментира
              Редактиране на коментар
              Пак толкова - 5 до 10 процента

            • icos
              icos коментира
              Редактиране на коментар
              Ясен
              #608.1
              Ясен коментира
              Вчера, 20:15
              На мен пък ми е любопитно в Израел колко от ваксинираните са минали само по документи


              Една Жена на Пазара Ми каза, че у нас въпросната услуга е достъпна срещу 200 лева кеш. При евреите ще е по- скъпичко...

          • Айде на ваксините. И на пазарите...
            HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

            Коментар


            • Кефят ме антиваксърите.
              Само така, пичове.
              10-15% от настоящите ми пациенти са с оплаквания, пряко свързани с преболедуван ковид. Колкото повече антиваксъри, толкова повече работа!
              А аз глупакът вчера ваксинирах децата си, на 13 год са.
              Поздрави.

              Коментар


              • Иван Жоров
                Иван Жоров коментира
                Редактиране на коментар
                Не съм лекар и съм много далеч от нещата. Как работят ваксините? От Ковид, Грип и подобни има оздравели по ясен механизъм - организма създава антитела. Ваксината учи организма да създава антитела без реално да се е разболял от вируса. От СПИН не съм чу да има оздравял, не и по естествен начин като от грип или ковид.

              • BENZBOSS
                BENZBOSS коментира
                Редактиране на коментар
                Малко сте прави всичките,но пък и антиваксьрите не пречат на ваксьрите,а някои даже предпочитат съвсем съзнателно да рискуват,че даже да мислят сами за себе си. Може пък и грешно да е според ваксьрите ма на,ни глава ме боли,ни ми пречи на пиенето,ни ми се схваща ръката или там каквито сьрбежи налягат накои ваксьри,а крайния резултат същия - ни по-болен от вас ни по-здрав,а и чиповете не ми мухлясват
                Последно редактирано от BENZBOSS; 27-06-21, 19:28.

              • Savov
                Savov коментира
                Редактиране на коментар
                СПИН атакува имунните клетки, които трябва да осигурят имунитета.
                Последно редактирано от Savov; 28-06-21, 05:29.

            • Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
              Аз ви позволявам до 1.5л бира на ден след която и да е ваксина. Тия които са над 100кг може и по 2л.

              Това до 14тия ден, после както си знаете.
              Оня ден, след като ни наблюдаваха известно време като опитни мишки и двама-тримата ваксинирани не пукясахме, едно петнайсетина колеги се набодоха с Янсен. Наблюдението на доктора: всички ме питат какво ли не, само на българите първият въпрос е "кога може да се пие алкохол?"
              П.П. А вчера цъфна един с издута като балон буза "Аууу, трябва да е страничен ефект от ваксината". Оказа се обаче обикновен гранулом и остана с един зъб по- малко...
              And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

              Коментар


              • BENZBOSS
                BENZBOSS коментира
                Редактиране на коментар
                Всеки за него си,за това моя начин на живот е различен от твоя пък от там и нагласата ми към боцкания разни

              • sek.1
                sek.1 коментира
                Редактиране на коментар
                Босе от край време вирусологията е приела че в колкото по стерилна среда живееш толкова си по податлив на всякакви вируси .

              • BENZBOSS
                BENZBOSS коментира
                Редактиране на коментар
                Ми аз проблеми да ям от мексиканска количка дюнери разни нямам,със или без Корона наоколо ма това как да им го обясниш на повечето народ,те са се маскирали с гумените ръкавици и те гледат на умряло

            • Эзоповским языком из ру-нета. Всяка прилика с ваксините и отношението към тях е случайна:


              "Дорогая мама! У меня всё хорошо, кормят в армии нормально, нашёл много новых друзей. Завтра всем обещают выдать бронежилеты!"
              "Мама, сегодня нам выдали бронежилеты. Ужасно тяжелые и не очень красивые, называются "Путник-1". Походил в нём полдня - натёр себе плечи..."
              "Мой новый друг Аркаша рассказал в казарме после отбоя, что бронежилеты - фуфло. Дело в том, что у врага теперь новые пули, против них и сделали эти бронежилеты. А проверить толком не успели, проверка должна длиться пять лет! Так что испытывать будут на нас, это свинство!"
              "Поговорили после отбоя всей ротой о бронежилетах. Двадцать процентов жалуются, что они тяжелые, двадцать пять - что натирают плечи и подмышки, тридцать четыре - что в них неудобно ходить в туалет. Это какой-то кошмар! Так переволновались, что стали говорить о девушках. Это гораздо приятнее..."
              "Аркаша сказал, что он бы с удовольствием носил американский или немецкий бронежилет. Те тоже непонятно из чего сделаны, но им веры больше! Я пошёл к ротному и попросил, но тот обругал меня матом. Мне кажется, это нарушение моих прав!"
              "Приезжала делегация "Мамочки рядовых". Привезли конфет, печенья. Плакали, глядя на наши бронежилеты. Посоветовали написать протест и отказаться их носить. Сказали, что их дети бронежилеты не носят. Мы тоже плакали, всей казармой."
              "Написали отказ от бронежилетов. Ротный посоветовал подтереться им и сказал, что в столовую без бронежилетов пускать не станет".
              "Прочитали в чатике рассказ раненого бойца. Пишет, что бронежилет - фуфло! В него попала пулеметная очередь, несмотря на бронежилет - переломало все кости! Лежит в госпитале, лечится..."
              "Вася из второго взвода рассказал, что он специалист по бронежилетам - потому что в школе ходил в кружок по рисованию и много рисовал войну. Подтвердил, что бронежилеты ерунда!"
              "Спросили о бронежилетах гражданского специалиста, который чинил унитазы в казарме. Солидный дядька, тоже служил, много чего повидал. Говорит - "не парьтесь, ребята, кому суждено - тот все равно помрет, нефиг таскать лишнее!"
              "Мама, мы придумали выход! Повытаскивали из бронежилета броневые пластины, а кармашки набили картоном. С виду он как и прежде, но лёгкий и гибкий! Пластины утопили в старой выгребной яме за казармой. В столовую прошли".
              "Васе из второго взвода пришло письмо от троюродного брата. У его друга дядя работает на бронежилетном заводе. Сказал, что бронежилет нельзя носить, он давит на письку и будут серьезные проблемы с потенцией, а дети будут рождаться подавленные!!!"
              "Ротный - зверь! Проверяет на входе в столовую, есть ли броня в бронежилетах! Мы стали ходить по очереди, меняясь бронежилетами (взяли у тех ребят, что уперлись и носят). Но ротный говорит, что тут нам не ресторан и будем ходить все вместе строем".
              "Нырял за пластинами в выгребную яму. Глубоко! Не нашел, пластины тяжелые, ушли в отложения. Вытащил старый пистолет макарова, значок ГТО и кучу фильтров от противогаза - какие-то чудаки их утопили лет пятьдесят назад..."
              "Аркаша - спаситель! Он где-то добыл куски пластика, они с виду совсем как бронепластины, только легкие и хрупкие. Продаёт недорого. Пришли денег, мама!"
              "Едем на фронт. Бронежилет вроде как удобный и легкий. Не то, что у Аркаши - он уронил свой мне на ногу, ушиб! Оказывается, он ходит в настоящем, представляешь, какой балбес!"
              На этом письма юного бойца маме обрываются.
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • jordanov sv
                jordanov sv коментира
                Редактиране на коментар
                хааха, браво Наборе, страхотно...

              • icos
                icos коментира
                Редактиране на коментар
                Това май е Лукяненко. Нооо си подал само началото...

            • Алоу, ваксинираните! Да не мислите, че сте готови? - https://lupa.bg/news/slagaite-treta-...25300news.html
              Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
              Из "Златния телец"

              Коментар


              • kbot
                kbot коментира
                Редактиране на коментар
                По-готови сме от неваксинираните.

              • Krelion
                Krelion коментира
                Редактиране на коментар
                Тази ли е на мястото на онзи, дето беше на това ,срещу парка Заимов?

            • Да вкарам малко офф-топик сред безкрайната дискусия, за ракията и чипосването.
              Преди 10-тина дни си получих втората доза Пфайзер, при личната лекарка. Даде ми един документ, на който пише сертификат и си има QR Код. На страциата на his.bg мога да си проверя QR-а. Искам обаче да си кача въпросния QR в телефона и при нужда да го показвам. Някой да знае как точно?

              Коментар


              • p-pleven
                p-pleven коментира
                Редактиране на коментар
                Сваляш си .пдф -a на телефона и показваш.

            • Снимай го.
              Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X