Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ваксиниране за Н.В. Коронавируса

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от brpi Преглед на мнение
    Предполагам че ще направят всичко да го заглушат, затрият и така нататък ама е факт.
    С няколко думи – един канадец в првинция Алберта го вкарват в съд за това че пропагандирал стрщу кромида.
    Човека поискал от здравните власти да му показах че Кромид 19 съществува и здравните власти официално в съда заявяват че НЯМАТ исканите доказателства.
    В БГ съдът е локум ама на запад съдът си е МНОГО сериозна институция – демек в момента има черно на бяло че няма доказтелства за изолиран кромид .
    Също може би някои вярва че здравните власти в Канада нямат възможности и желание и т.н да вземат исканите материяли от някъде дето те съществуват...
    И за да не каже някои пак че е локумен клип -ето които иска може да прочете за какво става думм –има съдебен рекорд както му се казва и не е измислица.

    Court File Number 12110 00751 Court of Queen’s Bench of Alberta, arising out of a ticket given to Patrick James King, a resident of Penhold, Alberta, issued to Mr. King for allegedly contravening an Order under S.73(1) of the Public Health Act, Provincial Court action number A87988036R.

    Сответно подлогите на фармаците са впрегнали свички сили да направят това че всъщност не е така но факта че Alberta’s Chief Medical Health Officer казва че не може да предостави доказателства че има кромид си е факт.
    Направих си и труда да прочета и какво естествено правят представителите на фармаците... веднага с включени всякакви адвокати ,съдебни сдружения и каквото се сетиш които почват на адвокатски език да обясняват как тои не можел да иска такива доказателства ,че доказателства събрани по едкаквс и път са невалидни и т.н

    Които иска да види нещо може да напише в гугъла
    patrick king alberta court и да се осведоми.
    https://www.youtube.com/watch?v=GY86U8BzFyo

    В добавка пак да повторя и един друг факт от центъра за заболявания в УСА

    07/21/2021: Lab Alert: Changes to CDC RT-PCR for SARS-CoV-2 Testing
    CDC насърчава лабораториите да обмислят приемането на мултиплексиран метод, който може да улесни откриването и диференцирането на SARS-CoV-2 и грипни вируси.
    Кольо - това дето е писано на Бг е естествено мое мнение -ама номера на съдебното дело и въобще рекорда в Канадския съд както му казват е истински -може да го провериш.Също така и разпоредбата да CDC може да я провериш - от тяхния саит е.
    Наи лесно е да се приказва че едикое си е мента новина -ама ако на рекорд от съд се касифицира като фаик новина ..... или пък официален документ от CDC.

    Коментар


    • Ясен
      Ясен коментира
      Редактиране на коментар
      Спокойно, Кольо, новината е менте.

      това със съда е като дъщерята с мама и татко:
      - мамо, може ли да изляза до 21ч?
      - питай татко си оттатък.
      отива в другата стая
      - (тихичко) тате нали Левски е шампион?
      - ДА! РАЗБИРА СЕ!
      връща се
      - мамо, нали чу - тате ми разреши.

    • Ясен
      Ясен коментира
      Редактиране на коментар
      А конкретно - съдът иска от някаква здравна служба доказателства че има ковид, защото адвокатът поискал съдът да се обърне точно към тази служба. Конкретната служба отговаря че не може да даде такива доказателства, а в следващия абзац обяснява според кой нормативен акт не може да им се вменява такава компетентност и защо не могат да дадат отговор от позицията на държавна институция която е последна инстанция по поставения въпрос.

      Фейковците тактично пропускат втория абзац. Ама нали е ютуб - ограничения на жанра.

      Фейковците пропускат и изхода от делото - ама това е за напреднали.


      И това за освобождаването на фармацевтичните компании от отговорност е фейк ама съм го писал 4-5 пъти само в тази тема. Не са освободени от отговорност, променена е процедурата. И е променена така, че всъщност е по-лесно да вземеш обезщетение, защото процедурата от съдебна е станала административна.
      Последно редактирано от Ясен; 25-08-21, 22:08.

    • santaclash
      santaclash коментира
      Редактиране на коментар
      Всеки, имал си работа поне веднъж в живота някаква работа със съд е наясно, че по-калпав източник на информация от това няма! Аз например прекарах доста години в заблуда, че "западните" не са като нашите. Ми...греда...същата работа са.

  • Впрочемммм от личната ми статистика:

    Половината ваксинации с Джонсън всъщност са фалшиви удостоверения.

    Коментар


    • s_s1
      s_s1 коментира
      Редактиране на коментар
      И на какви доказателства се гради личната Ви статистика?

    • kbot
      kbot коментира
      Редактиране на коментар
      Не се чака втора доза. Що да фалшифицираш друго

    • Ясен
      Ясен коментира
      Редактиране на коментар
      Личната ми статистика се гради на хора които познавам. Без непременно да съм много доволен от това че ги познавам.

  • Чак половината не, но са съществен процент, което ще се отрази много лошо на данните за ефективноста на ваксината.
    Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

    Коментар


    • Първоначално публикуван от royce Преглед на мнение

      ....или по твоите думи продавачката ....
      Нещо си се объркал лекичко,продавачките са в мола,никога не съм наричал така аптекарите...още повече,че работя над 20 години с тях,освен че съм и женен за такава.


      А как се раждат фалшивите новини нагледно :

      Коментар


      • royce
        royce коментира
        Редактиране на коментар
        Нищо не съм се объркАл.
        Даже ти сам продължаваш да ги наричаш аптекари - демек продавачки.

        Аз лично ги наричам фармацевти, даже и помощник-фармацевтите.

    • Първоначално публикуван от mendi Преглед на мнение
      Следващата доза ми е след средата на Август. Ако до тогава не пиша да знаете че чипа е бил дефектен,
      Да ви кажа как върви с моята ваксинация - в Понеделник трябваше да мина "втора игла" но пункта в който ми биха първата го няма. Глуаво от моя страна да си помисля че там дето са ми били първата инжекция ще ми направят и втора. Ама викам си - "голяма работа ще ида в болницата там има пункт постоянно" та на другия ден отивам да видя каква е хавата - казаха ми че "Модерна" е има чак в Петък (т.е.) днес ама не е страшно че ще се забавим няколко дни с втората доза. Съгласих се и се записах.
      Днес сутринта обаче ми се обадиха и казаха че ваксина няма да ида в Понеделник по същото време. Викам си "добре - като няма - няма, Понеделник пак не е късно"...
      Но преди малко пак ми се обадиха и казаха да не ходя и в Понеделник, че не знаят кога ще има "Модерна" и да чакам обаждане.

      Та това че има организация е лъжа.

      Сега се чудя дали утре да не паля колата и да ходя да търся по София или да го отеба на цяло и да си остана с една доза или да чакам да се обадят (ако)....

      Не съм се отказал от ваксините ама като гледам цялата организация и разбирам защо е този процент на напълно ваксинираните.

      Коментар


      • p-pleven
        p-pleven коментира
        Редактиране на коментар
        Ето пунктовете фащай се обаждай да ти се махне от главата: https://coronavirus.bg/bg/683
        Също така питй и личния си лекар. Аз също първо отидох "на пункт", а после - личния ми сложи втора доза.
        Успех!

      • p-pleven
        p-pleven коментира
        Редактиране на коментар
        Мобилни ваксинационни пунктове, където ще се извършват имунизации през почивните дни: https://www.mh.government.bg/bg/novi...Y3wdzklzMQq-28

      • mendi
        mendi коментира
        Редактиране на коментар
        P-pleven, Благодаря, ще видя дали или къде ще се възползвам

    • Аз си ходих в РЗИ. Ваксини има всякакви, хора почти няма. По човек-двама. Втората ми е началото на Септември. Комирнати.
      Your conscience is all you can take to your grave.

      Коментар


      • Относно одобрението на ваксината тука в Америка .Все пак да спомена ако случаино не знае какво е The Association of American Physicians and Surgeons – AAPS - Асоциацията на американските лекари и хирурзи .Може да се провери дали съществува ,от кога съществува ,кои са членове и така нататък.
        Оригинал на Англе
        ...(цензура)
        А които не може да чете на англе има превод ,що годе достатъчно добър с чичко гугъл.
        ...(цензура)
        Все пак е това лекари да го кажат си е сериозна работа - цитат :

        AAPS makes the following observations:
        An unprecedented number of lethal or serious adverse effects have been reported to the Vaccine Adverse Events Reporting System (VAERS).
        Последно редактирано от Ясен; 31-08-21, 22:39.

        Коментар


        • Ясен
          Ясен коментира
          Редактиране на коментар
          Мхмммм

          The Association of American Physicians and Surgeons (AAPS) is a politically conservative non-profit association that promotes medical disinformation, such as HIV/AIDS denialism, the abortion-breast cancer hypothesis, vaccine and autism connections, and homosexuality reducing life expectancy. The association was founded in 1943 to oppose a government attempt to nationalize health care.

          Трудно може да се намери нещо което да е по-голям боклук.

        • brpi
          brpi коментира
          Редактиране на коментар
          А журналята и пропагандата по Тв навсякъде е абосолютен оригинален и неподправен източник на достоверна информация ..... това ли иска да ми кажеш.

        • Ясен
          Ясен коментира
          Редактиране на коментар
          Мангъров с всичките си простотии е лекар.

          Тия са чиста проба измамници. Нямат нищо общо с медицината.

      • НЕ съм фен на ваксините. Всеки има право на собствено мнение и никакво право да го налага. Въпрос на личен избор. Мотивите нямат значение. Начетох се за за и против. Начетох се и на купища булшит. Бъдете живи и здрави и не го мислете толкова. В крайна сметка, на който, каквото му е писано.
        Your conscience is all you can take to your grave.

        Коментар


        • Danika
          Danika коментира
          Редактиране на коментар
          Сашо, мотивите на хората имат значение и точно те са ми интересни. Нормален човек си, не си някакъв промит мозък, затова си сверявам часовника. Нищо сигурно на този свят няма. Очевидно е, че помагат ваксините при тази болест, но може пък да вредят на нещо друго. Още не знаем. Ето, затова изборът ми е интересен - поемам риск от увреждане и смърт сега, за да избегна неясен риск за в бъдеще.
          Това при условие, че утре може да ни отнесе някой дрогиран идиот на магистралата, независимо дали сме ваксинирани или не😁
          Последно редактирано от Danika; 31-08-21, 08:13.

        • Кольо
          Кольо коментира
          Редактиране на коментар
          Дани,не очаквах от човек като теб да се вързва на теориите за неизвестни увреждания в бъдеще от тези ваксини.
          Как допреди година никой не се вълнуваше от това, а сега поради небивалия медиен натиск ККС започна да разбира от ваксини и вируси, че се и опитват да дават тон на общественото мнение. КАкто се вижда-доста успешно, щоми намислещите хора успяха да въздействат, та и те започнаха да проявяват разни опасения...

          Да-има някакъв минимален риск от странични влияния, но това го има при всяко лекартсво. Дори и безлекарства,самия факт на остаряване на организма носи вреднии неприятни ефекти...

        • TigerHunter
          TigerHunter коментира
          Редактиране на коментар
          Дани казва свичко с последното изречение. Сто човека-сто мирогледа.
          Аз съм такъв човек, че ме устройва да живея днес и сега. Ако ваксината ме опази от летален изход, не ме интересува след години какви ефекти може да има. След години, я ме има, я ме нема. Ако пък не ме опази, ми така е било писано. Живеем в толкова френетичен свят, че дори за утре не смея да мисля.

      • Мангъров в България сутрин - "Ваксината не създава стаден имунитет"
        Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

        Коментар


        • Кольо
          Кольо коментира
          Редактиране на коментар
          Без да съм чел или слушал интервюто-предполагам, че Мангъров казва, че вируса мутира достатъчно бързо, и сегашните ваксини не действат на новите варианти. Нещо като при грипа. А за да се постигне обществения имунитет-трябва да има защита от вируса във всичките му варианти на поне 70% от хората. Сега докато сенатуткаме с ваксинирането-има достатъчно голям брой незащитени хора в които вируса да симутира до нови варианти, и тогава чао на обществения имунитет.
          Само импровизирам де.

      • Ваксината за Ковид въобще не създава имунитет! Още ли има някой на когото това да не е ясно!?
        Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

        Коментар


        • kameno karp
          kameno karp коментира
          Редактиране на коментар
          Чарли, а ти прочете ли го!? Или Чарли писател, Чарли не читател!?Или може би не разбираш какво пише!

        • viperr
          viperr коментира
          Редактиране на коментар
          Ти лекар ли си или имаш лаборатория за да знаеш и да твърдиш че ваксината не създава имунитет ? Направил си достатъчно изследвания върху ваксинирани пациенти и си натрупал резултати или какво? Без да ми цитирате сайтове създадени преди 2 месеца.

        • kameno karp
          kameno karp коментира
          Редактиране на коментар
          Скъпи, аз съм писал. Няколко реда по-надолу, коментар #701. 3

      • Първоначално публикуван от kameno karp Преглед на мнение
        Ваксината за Ковид въобще не създава имунитет! Още ли има някой на когото това да не е ясно!?
        Дипломата ти по медицина в студиото!

        Биология, биохимия, молекулярна биология, биофизика... всичко такова ще свърши работа.

        Коментар


        • kameno karp
          kameno karp коментира
          Редактиране на коментар
          Аз диплома по медицина нямам. Ти би ли дал определението за имунитет? Не общи приказки, определението.

        • BatGeorgeone
          BatGeorgeone коментира
          Редактиране на коментар
          Ясен и да иска не може да даде адекватно обяснение и/или достатъчно адекватно описание на - какво е това имунитет!

          Не защото Ясен е тъп или е необразован, а просто защото това все още е една недостатъчно добре изследвана и осъзната материя.

          Общи приказки виж Ясен ще даде )) ес южуъл ))

        • kameno karp
          kameno karp коментира
          Редактиране на коментар
          Напротив. Ако иска може да даде. Той Чарли даже е дал линк с определението. Та имунетета е УСТОЙЧИВОСТ към еди си какво. Та щом след ваксиниране се заразяваш, разболяваш и пръскаш вируси на ляво и на дясно, за какъв имунитет говорим!? Ами за точно НИКАКЪВ!!!

      • Първоначално публикуван от kameno karp Преглед на мнение
        Ваксината за Ковид въобще не създава имунитет! Още ли има някой на когото това да не е ясно!?
        Всъщност е прав. Стаден имунитет е когато процент от хората имат имунитет (ваксинирани или преболедували) и не биха позволили предаването на вируса. Намаляване на репродуктивното число Р0
        Това е особеност и характеристика на вируса. Друга особеност на вируса е че при едни хора протича изключително леко и дори без симптоми, но за други не е така. За съжаление изводите на Мангъров са грешни.
        Доказано е вече, че ваксинираните прекарват много по лесно вируса , (по евтино за здравната система) и не влизат в болница и все пак намаляват Р0
        Сутринта статистиката го показа. На последно място сме по ваксиниране и на първо по починали.

        Тук влизаме в политиката и не ми се спори. В нормалния свят приеха - вируса е тук и трябва да се научим да живеем с него.
        Пример, след пълния провал на онлине обучението миналта година, тази година ще е катастрофа. последствията ...

        Коментар


        • p-pleven
          p-pleven коментира
          Редактиране на коментар
          Дефинирай "нормален свят". Ние, балканските тирикати на дребно, дето мислим само за себе си, не сме ли "нормални"?

        • trav
          trav коментира
          Редактиране на коментар
          Нормален свят е където доктора като каже нещо пациента изпълнява.
          Ненормален е когато политици, журналисти знахари врачки и всякакви блогъри лекуват хората.

          Ако мислехме само за себе си , процента ваксинирани в случая щеше да е 100.

        • Stbd
          Stbd коментира
          Редактиране на коментар
          В България също приеха, че трябва да се живее "с него", не е ли така?

      • Темата е за ваксиниране, само дето целия цирк с вируса не е. (Аз все още съм хоум офис, и чакам неваксиниран). Та по телевизора гледам, вече са в следващ етап, където ще налагат разделение, ваксиниран с паспорт, може да седне на кафе (Примерно), нямаш ли паспорт и документ, не може да ползваш. Та след като наложат идеята, че документа те легитимира, както шофиорската книжка и личната карта и ЕГН, те легитимират, ще продължава следващият етап. Както винаги се оказвам прав, налага се ред. Тая глобализация и свободно движение на пленгашор, няма как да продължава без ограничения в свободите.с

        Коментар


        • Преди 2 седмици във фирмата си правихме удърно антигенни тестове. Всички ,които работим в офиса и не сме имали симптоми имаме антитела. Всеки в различни граници , но всички имаха. Имаше преболедували леко до средно с по-малко антитела от мен. Имаше неболедували с повече антитела от ваксинирани с 2 ваксини А/З.
          Имаше и хора без антитела, та има от всичко.
          Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
          Ford Fiesta 1.4 Tdci

          Коментар


          • BatGeorgeone
            BatGeorgeone коментира
            Редактиране на коментар
            @kbot

            Бате ти Жоро инвестира няколко стотака това лято за лабораторни изследвания в България, в три различни града и за разлика от теб внимава какви думи използва към хора, които не познава!

          • kbot
            kbot коментира
            Редактиране на коментар
            Извинявай бате Жоро. Старая се да не засягам никого.
            И аз съм дал няколко стотака. И за мен, жената и децата, и резултатите винаги са правдоподобни. Това само в София, другаде не знам.

          • сто
            сто коментира
            Редактиране на коментар
            Бате Жоро може да е много печен и всички конспирации да са му ясни преди още да си помислят за тях конспираторите, ма е гола вОда в твърденията си от към факти.
            И понеже е тарикат, "инвестирал" (ако въобще му е ясно какво е инвестиция и какво се очаква от нея) само няколко стотака, пък твърди че са нужни няколко хиляди на простосмъртните за да проумеят каквото на него вече му е ясно. Е, поне така си мисли или си играе преднамерено с чувствата на аудиторията. Няма лошо, ма хайде да не залиташ в непроверени твърдения и да не насаждаш така самоуверено сред публиката настроения, също като онзи пастор от един велик филм, "Ще се лее кръв" беше преведен тук

        • To e ясно ,че антителата падат с времето, но при нов контакт с вируса организма ще създаде нови.А тези с ваксините от къде ще дойдат?
          Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
          Ford Fiesta 1.4 Tdci

          Коментар


          • santaclash
            santaclash коментира
            Редактиране на коментар
            Преболедувалите, особено ако са по-възрастни, имат доста поражения по органи и кръвоносна система, което при повторно заразяване често се оказва силно неблагоприятен фактор. Периодът на пълно възстановяване е много дълъг. Месеци. Ваксината съкращава драстично срока, който е нужен на организма да разбере, че е нападнат. Нататък процесът е един и същ.

          • Juiced
            Juiced коментира
            Редактиране на коментар
            Това за възрастните важи и за ваксината също. Който беше с първа игла А/З месец по -късно се разболя от ковид до степен ,че лежа 2 седмици в белодробното тук във Варна.

          • Кольо
            Кольо коментира
            Редактиране на коментар
            Пиша го сигурна за пети-шести път.
            Аз, на 20 дена след първата доза с А три ме накашляха в лицето. Отделно дето преди това поживяхме няколко дни заедно, докато се появят симптомите.
            И на мен нищо ми няма. Може да съм невъзприемчив за вируса, знам ли... Обаче след ваксината си имах високата температура, значи организмва все пак се влияе от вируса.

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X