Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ваксиниране за Н.В. Коронавируса

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от bullet_pk Преглед на мнение

    На мен пък ми удариха втора доза Модерна.

    След първата - никакви ефекти, освен болка в рамото като от мускулна треска.

    След втората доза ми я биха към 8:00 сутринта. Направих си хубава и натоварваща тренировка във фитнеса към 17:00. Към 20:00 часа ме втресе, температура 38 градуса. Пих парацетамол. През нощта ми беше жега и се потих, отново пих парацетамол. На сутринта бях доста по-добре, температура 37.1, леко мравучкане и слаба обща болка в мускулите.На втората вечер температурата ми спадна на 36.3 и чувствах само умора. Днес, на втората сутрин съм като нов човек, без никакви симптоми и странични ефекти.

    Още 4-ма колеги се ваксинираха с мен. При всички ефекта беше същия. Дори са вдигали до към 39 градуса температура.

    Така, че за мен беше напълно поносим дискомфорт за 36 часа.
    Мерси за инфото, да съм подготвен другата седмица

    Коментар


    • sek.1
      sek.1 коментира
      Редактиране на коментар
      Явно и по лъскавите ваксини всеки ги понася различно . Сестра ми и зет ми и двамата минаха втората игла с Модерна. Никакви странични ефекти и при двамата . Аз ще се пробвам тия дни на зелените коридори .

  • За протокола - нито ръката ме боли,нито ми се гади,нито температура съм имал..........не съм се и ваксинирал де,ако това има значение.
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • BENZBOSS
      BENZBOSS коментира
      Редактиране на коментар
      Както казах за сега поне минавам и ако мога да минавам метър без техните глупости ще се старая точно това да правя.

      Тук някои мрьнкат,че се продавали и много фалшиви сертификати за ваксинация.......та има начин,по втория начин ма има както винаги.До момента със или без ваксинация пак не те качват на дадени самолети та далавера да се бода поне за тая цел няма

    • pan_rt
      pan_rt коментира
      Редактиране на коментар
      Той боса прай отстъпка за пълно-пълно по вода,сомо и само да не го издебнат да го боцнат на сила в някоя шантава държава

    • BENZBOSS
      BENZBOSS коментира
      Редактиране на коментар
      Ми в Мексико,Коста Рика и Панама до момента никой не те дебне да те боде,бъркат ти в носа само,че искали нещо на хартия.
      Майната им,и тая мода ще мине

  • Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Vacc-cert.jpg
Прегледи:453
Размер:270.0 КБ
ID:6737501
    Имам си ВЕТЕРИНАРЕН сертификат !
    Прикачени файлове
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • deyan_h
      deyan_h коментира
      Редактиране на коментар
      "ДОКТОР ИРА МАРКОВА-ИППМП" ЕТ гр.София.
      ?

    • Bogoljub Gagic
      Bogoljub Gagic коментира
      Редактиране на коментар
      ЗлоупотребЛяваш с некви бази данни, аха? Ша пусТна оплакване в КЗЛД

  • Вчера минах през втората игла на Пфайзер. Странични ефекти- снощи вдигнах малко температура 37,4 и пих един парацетамол. Тази сутрин нямам температура но ме боли доста рамото в мястото на инжекцията.

    Коментар


    • На 29ти заедно с жена ми минахме на втора доза пфайзер, ослушваме се като гърмени зайци за странични ефекти.
      Освен, че ме боля главата на другия ден, за сега само рамото(мястото на което ме боднаха), други май, не.
      Има някаква отпадналост, но аз го отдавам на горещините тия дни.
      Иначе имаме същия ветеринарен документ, като на госина Гагича. Наздраве, май довечера, че добермана ме хапе по ръката, като посегна дори и към бира.
      Весели Празници!
      Honda HR-V/CRV кАтър връз кАтър - YAMAHA BOOSTER 50CC; ВСИЧКО ДЕСЕН ВОЛАН

      Коментар


      • И Цвета от вчера с втора доза Пфайзер. Странични ефекти никакви.......резултат също....чипът нефелен, ще трябва да продължаваме да си плащаме нета

        Коментар


        • Моята жена си пусна тест за антитела два месеца след първата доза АЗ ииии...нищо. 40 единици (моите бяха 585) при референтна граница 50. Сега се чешем по главите и сондираме лекарски мнения що е то и как е най-добре да продължи.
          And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

          Коментар


          • Първоначално публикуван от p-pleven
            Спутник-В състава зависи от това в кой ден от седмицата е забъркван.
            Много здрави традиции

            Бразилия ги отказаха.
            Това се оказа интересно.

            Според бразилците Спутникът бил замърсен с оригиналния векторен вирус, без парчетата от ковида.

            Интересно как са го постигнали.

            Коментар


            • Проблема е , че не е и дезактивиран...... може да се размножава

              Ние сме още по добри, показахме че сме парламентарна държава и парламента може да реши с коя ваксина да се ваксинираме- мнението на здравните власти е без значение.
              Само преди месец.
              Партидите ваксина "Спутник V", използвани в предклинични тестове и клинични проучвания, публикувани в списанието Lancet, нямат същите характеристики и свойства като партидите ваксина, внесени в Словакия", се казва в изявлението на Държавния институт за контрол на лекарствата.
              "Само името на препарата го свързва с ваксината "Спутник V", използвана в около 40 страни по света", се казва в доклада на SUKL.

              Коментар


              • Кольо
                Кольо коментира
                Редактиране на коментар
                Това си е стара традиция на руснаците-тестовите продукти да имат голяма разлика с това което е за масова употреба. Не само при лекарствата, с всичко е така.
                Нищо ново под слънцето...

              • sek.1
                sek.1 коментира
                Редактиране на коментар
                Това че парламента нещо е решил не значи че то ще се случи .

            • Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Лада фотошоп.jpg
Прегледи:343
Размер:146.2 КБ
ID:6737951
              От Русия и рускиня не бих взел...
              Прикачени файлове
              Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

              Коментар


              • icos
                icos коментира
                Редактиране на коментар
                Ъъъъ...точно тоз е украинец. Не, че нещо...

              • Чавдар (V93)
                Чавдар (V93) коментира
                Редактиране на коментар
                Срещу нас да бягат, не можем ги стигна по въпроса с генералите ...

                https://www.youtube.com/watch?v=f5nJVJz6MIo

                въртят, духат, смучат ...

              • deyan_h
                deyan_h коментира
                Редактиране на коментар
                ."Просто са потъмнили фона и го представт за привечер."

                "Американска нощ" ... Прави се с еспозицията... )) любима французка книга. ))

            • От днес опелският ми чип АЗ е сертифициран. Направо с второто убождане ми разпечатаха и сертификата. Къде: Пирогов. Чакане: около 20 души / 50 минути.

              П.П. Щеше да е много по-бързо ако имаше и 2-ра сестра
              Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

              Коментар


              • trapper
                trapper коментира
                Редактиране на коментар
                .................

              • trapper
                trapper коментира
                Редактиране на коментар
                сертификатът има ли бар-код или друга защита?

            • Има QR код, който може да се провери онлайн. Защита няма. Просто принтиран лист хартия.
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:AZ Certificate crop.jpg
Прегледи:298
Размер:136.2 КБ
ID:6738102
              Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

              Коментар


              • trapper
                trapper коментира
                Редактиране на коментар
                В новините за влизане в Гърция четох, че искали заверен превод на гръцки или на английски. Дано признават QR кода.

              • Alexfield
                Alexfield коментира
                Редактиране на коментар
                Сертификатът е на два езика: Български и Английски. Не би трябвало да има проблем. А, ако се съмняват, могат да проверят онлайн дали е истински или фалшив.

            • И колко месеца е валидна тази хартийка?
              HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

              Коментар


              • bojitch
                bojitch коментира
                Редактиране на коментар
                Отнето ни беше правото на живот по личен избор и ни задължиха, до базкрай да наливаме пари в сметката на фармацевтичните акули!

              • Кольо
                Кольо коментира
                Редактиране на коментар
                Аха...
                Разбирам ви напълно.

              • kameno karp
                kameno karp коментира
                Редактиране на коментар
                Кольо
                #493.21
                Кольо коментира
                Днес, 21:03
                Караганчев, кое право ти отнеха, и колко пари си налял досега, та се очаква да ги наливаш безкрай?

                Според теб тия ваксини кой ги плаща, Урсула? Ами не. И аз и ти и всички дето си плащаме данъците!

            • "Кольо коментира
              Днес, 07:14
              То е грешка да вземеш рускиня."

              Moля моля точно в този форум не е редно да се коментира избора на Модератора (един от тях де..)


              Ама кво да прайш пусти рускини много убави бре Коле.....
              Land Rover Discovery II, V8 4.0
              VW Golf VI variant
              Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

              Коментар


              • Кольо
                Кольо коментира
                Редактиране на коментар
                Убави са, няма спор. Те и украинките (то е същото де) са най-красивите жени на земята след българките.
                Ама много са криви бе...

            • От вчера съм напълно чипиран с Модерна. И при двете дози нулеви странични ефекти. Дано да има и полза от тях, освен за по границите.
              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X