Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ваксиниране за Н.В. Коронавируса

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
    Е то грипчето го създадоха кетайците. И така като гледам май те ще го духат мощно под вода.

    Иначе на битово ниво най спечелиха строителите - спестените пари от (с)екскурзии отидоа за ремонти.
    Спечелиха вносителите на материали.......както винаги.

    Коментар


    • kbot
      kbot коментира
      Редактиране на коментар
      Грешка

  • Според мен,изключително е нагло да се изнудват хората,да се заплашват с уволнение ако не са ваксинирани.Само тоягата играе,никакъв морков няма-стадото почти безропотно се подчинява.Това,с тези тестове за пътуване,кино,театър и др. също си е рекет от политиците,и съсипване на бизнеса на хората.Дадоха се милиарди за глупости,а тестовете трябваше да се плащат от хората например само 10-20 %.Другата голяма простотия,да подписва информирано съгласие,като е ясно,че лаик нищо не разбира от ваксини и усложнения.Трябваше всяка държава да има създаден застрахователен пул,и всеки,с усложнения,инвалидизация,или смърт,да получи обезщетение.Дори съм сигурен,че ако имаш затраховка "Живот",и опънеш петалата от ваксинирането,застрахователите ще се измъкнат...Дори и рискът да е по-малък от 1:10000...

    Коментар


    • kbot
      kbot коментира
      Редактиране на коментар
      Тя простотията ходи по хората. Аз съм ваксиниран. Не искам да работя с не-ваксинирани и/или не-боледували.

    • santaclash
      santaclash коментира
      Редактиране на коментар
      И докога с тоя морков? Защото в последните 6 месеца освен моркови, друго няма. Вижда се, че не работи.

    • gy6ter
      gy6ter коментира
      Редактиране на коментар
      За ваксина за простотията ли става въпрос ?


    • #647.2

      kbot коментира
      Днес, 22:47


      Не искам да работя с не-ваксинирани и/или не-боледували.
    Да разбира се!
    Това е дискриминация (по отношение ваксинираните).
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

    Коментар


    • Тропчо
      Тропчо коментира
      Редактиране на коментар
      И-и-и-и, как неваксинираните пречат на ваксинираните?


  • #647.2
    kbot коментира
    Вчера, 22:47
    Тя простотията ходи по хората. Аз съм ваксиниран. Не искам да работя с не-ваксинирани и/или не-боледували.

    А някой задължава ли те!?
    Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

    Коментар


    • kbot
      kbot коментира
      Редактиране на коментар
      Да. Опитаха се, ама не би!

    • BENZBOSS
      BENZBOSS коментира
      Редактиране на коментар
      Правилно,не би трябвало никой да те задължава за нищо,избора е твой както и на шефа ти ако имаш такъв,не искаш да работиш с неваксинирани и си стоиш у вас ако това е политика на фирмата.

      Аз примерно проблеми да работя с бодени или не нямам,леко чакам някой нещо да се опита да ме задължи

  • Някой зачитал ли се е в листовките със "Нежеланите реакции" във наглед обикновените лекарства дето всеки ги взема без консултация с лекар или просто ти ги дават в аптеката , " еи така" - Нурофен , Парацетамол ..........................
    Можеш сериозно да се стреснеш .........
    Сега - BMW R1200RT 2006 г
    Бивш - Suzuki V-Strom 1000 2004 г
    По Бивш - Honda Africa Twin RD04 1992 г
    По По Бивш - Yamaha Virago VLX 500 1983 г

    Коментар


    • davc
      davc коментира
      Редактиране на коментар
      Това е поради фактора: "Котка в микровълнова печка".

  • Първоначално публикуван от kirilkirilow Преглед на мнение
    Някой зачитал ли се е в листовките със "Нежеланите реакции" във наглед обикновените лекарства дето всеки ги взема без консултация с лекар или просто ти ги дават в аптеката , " еи така" - Нурофен , Парацетамол ..........................
    Можеш сериозно да се стреснеш .........
    А ти зачитал ли си се в листовките на ваксините!? Лекарствата са изследвани, тестване и всичко е описано. А при ваксините срещу Ковид - НЕ!
    А не пише нищо, защото нищо не е ясно.
    Правени са тестове с плъхове и се ПРЕДПОЛАГА, че при хора резултатите ще са същите.
    Предполага се, предполага се, не е правено проучване, не е правено проучване. Ей това пише в листовките на ваксините. За това исках Савов да качи една листовка, ама той много удобно забрави. https://www.mh.government.bg/bg/novi...aksina-sreshu/
    Моля, четете.
    Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

    Коментар


    • NovemberCharlie
      NovemberCharlie коментира
      Редактиране на коментар
      Защото изводите ти са неверни.

    • kameno karp
      kameno karp коментира
      Редактиране на коментар
      Аз не правя изводи. Аз посочвам ФАКТИ!
      Изводите всеки сам да си ги прави.

    • NovemberCharlie
      NovemberCharlie коментира
      Редактиране на коментар
      Фактите са в документите в ЕМА. Другото е информация за потребителя, която може да съдържа част от фактите, но не достатъчно, за да защитиш тезата си. А тезата ти е:
      А ти зачитал ли си се в листовките на ваксините!? Лекарствата са изследвани, тестване и всичко е описано. А при ваксините срещу Ковид - НЕ!
      А не пише нищо, защото нищо не е ясно.
      Правени са тестове с плъхове и се ПРЕДПОЛАГА, че при хора резултатите ще са същите.
      Предполага се, предполага се, не е правено проучване, не е правено проучване. Ей това пише в листовките на ваксините. За това исках Савов да качи една листовка, ама той много удобно забрави.

      И тя е ФАКТИЧЕСКИ невярна.
      Последно редактирано от NovemberCharlie; 25-07-21, 21:18.

  • Камено, прочетох листовката и вследствие оставам убеден, че ...ти не си я чел - явно рецитираш нещо, което са ти казали. Нищо от твърденията ти по нейно отношение не е вярно!
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

    Коментар


    • Ясен
      Ясен коментира
      Редактиране на коментар
      Не читал, но осуждаю... традиция в някои среди.

    • kameno karp
      kameno karp коментира
      Редактиране на коментар
      Ясене, напускай ги тия среди.

  • Само да кажа, че май поставените ваксини по света надхъврлиха 2 000 000 000. Два милиарда за който не знае толкова нули.
    Не знам колко са доказаните случаи на увреда от ваксините, но надали са повече от 1000. Но даже и 10 000 да са-пак са пренебрежимо малко като процент.

    Ако и това не е доказателство за безвредност-не знам как би трябвало да ви убеждава човек.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • BENZBOSS
      BENZBOSS коментира
      Редактиране на коментар
      Смисъла Коле,остави страха,ако някои ги е страх да са се ваксинирали 3 пъти вече,смисъла го няма - рекламират ми ваксиниране по радиото,същия глас ми рекламира гащи и чорапи 15 минутки по-рано,разбираш ме какво казвам.

    • Кольо
      Кольо коментира
      Редактиране на коментар
      Абе истината е, че вируса изобщо не е толкова страшен колкото го изкарват. И това се вижда всеки ден. затова и никой не вижда особена нужда от ваксиниране.
      Писал съм го вече, назад в темата-ако хората мряха по улиците, ако всеки има познат който е умрял от короната, абе-ако вируса наистина е сериозно опасен-много хора ще се уплашат и ще се васкинират, даже ще започне дефицит на ваксини.

      Има и друго-ако изведнъж обявят ваксинациите за забранени-много от отричащите ги сега биха се наболи, на инат...

    • BENZBOSS
      BENZBOSS коментира
      Редактиране на коментар
      Тука вече не знам,няма много смисъл на инат да правиш нещо,по-лесно е да не го правиш пак със същия инат

  • Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    Но даже и 10 000 да са-пак са пренебрежимо малко като процент.
    Коле,ако ти си в тези 10000 хил,за теб процента е 100

    0осем9осем7шест0осем7едно
    Миро

    Коментар


    • Кольо
      Кольо коментира
      Редактиране на коментар
      Стига с този изтъркан пример.
      Говорим за общество, за статистика, за ползи и вреди, а не какво е значението за отделната личност.

      Иначе си прав, ама примера не е на място.

  • Аз пък съм убеден във вредата на антибиотиците. Пил съм няколко пъти антибиотици през живота си, последно преди около 10 години профилактично след изхвърляне на камък от бъбрека, след това не ми се е налагало. И лекарствата също имат вреда и за това ги избягвам ако мога, рядко ми се налага, най-често аналгин за главоболие.
    Това е и една от многото причини да се ваксинирам - ако се разболея шанса да се наложи да пия по една шепа хапчета е около 50%, а това за мен е много по-вредно от една ваксина.
    Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
    Телефон - в профила!

    Коментар


    • BENZBOSS
      BENZBOSS коментира
      Редактиране на коментар
      Аз пък като малък съм бил алергичен към антибиотици,пил съм 3 пъти такова през живота си,пуша като ми се пуши,повечето време не.
      Някои след 3 кихавици по шепа хапчета пият,всеки с номера си,никой не се цупи обаче

    • Ясен
      Ясен коментира
      Редактиране на коментар
      Като хванеш трипер ставаш пръв фен на антибиотиците.

      Така са ми разправяли...

    • Кольо
      Кольо коментира
      Редактиране на коментар
      Абе то дане се стига до антибиотици. Щото стигне ли се-ставаш им фен.
      Или трябва да си някакъв много изтрещял антиваксър, или както там се казва на противниците на антибиоитиците.

  • Прави ми впечатление, че вечер като седна да вечерям по телевизора веднага почват реклами на хапчета, но досега не съм видял реклама на ваксина. Няма разясняване, коя и защо.
    НЯма нищо.
    Защо?
    "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

    Коментар


    • bojitch
      bojitch коментира
      Редактиране на коментар
      Нема кой да плаща.

    • kra_kra
      kra_kra коментира
      Редактиране на коментар
      Е колко се плаща?
      Държавата, нали това и е приоритет сега.
      Тия хапчета за разтройство толкова ли се харчат, че толкова пари се дават за реклама?
      Има нещо гнило.

    • santaclash
      santaclash коментира
      Редактиране на коментар
      Това се обсъжда от февруари.
      Няма кампания, нищо няма, държавата я няма, всичко е оставено на фейсбук, бгмама и сподели и тийнпроблем.
      Пълен провал в най-решителната част.
      Вчера влизам в офиса, маската ми виси под брадата и чистачката много изненадана ме пита защо нося маска и не съм ли чувал, че маските разболяват. На сестра и, която живее в Англия, някакъв доктор така и бил казал. Ами да...ако стоиш цял ден с една маска...може и да се разболееш.
      На заданта страна на сградата има магазинче за хранителни стоки. Продавачката миналата седмица ми развиваше теория как нямало да се ваксинира, защото била на 24 и тепърва имала да ражда, пък ваксините "нещо правели" с ДНК-то.

  • Първоначално публикуван от kra_kra Преглед на мнение
    Прави ми впечатление, че вечер като седна да вечерям по телевизора веднага почват реклами на хапчета, но досега не съм видял реклама на ваксина. Няма разясняване, коя и защо.
    НЯма нищо.
    Защо?
    Има реклами на ваксини. Ето ти една.
    https://boulevardbulgaria.bg/article...za-sv-valentin
    Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

    Коментар


    • BENZBOSS
      BENZBOSS коментира
      Редактиране на коментар
      Тука има,май повече вреда от тия реклами,статистиките ги отебаха вече и натискат на реклами

  • Имаше време, когато идваха доста пациенти с усложнения, изкарали Ковид през ноември. После се появиха тези от март 2021 год. Сега забелязвам втора вълна от ноемврийци - вероятно защото съм от по-последните инстанции, та първо обикалят по периферията. И на някои от тях хич не виждам, кога и как ще им мине.
    Та в тази връзка призовавам да не се ваксинирате, че и ние деца храним. Ваксините са неизучени, на някой може да му стане нещо някога. Примерно да поумнее.

    Коментар


    • BENZBOSS
      BENZBOSS коментира
      Редактиране на коментар
      От ваксина едва ли,рекламират какво ли не,но поумняването трябваше да е за други преди доста време ма не стана,сега много хора няма да се вържат на нищо,на тебе включително.

  • Първоначално публикуван от Savov Преглед на мнение
    Примерно да поумнее.
    Бибитко се ваксинирА.
    следва ли да е поумнел?
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • BENZBOSS
      BENZBOSS коментира
      Редактиране на коментар
      Реклама си прави и той

    • Savov
      Savov коментира
      Редактиране на коментар
      Надали. Те усложненията на ваксините не засягат всички.

  • Искаш да кажеш че има шанс баш биби да е с кофти чип във ваксината?
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • Bogoljub Gagic
      Bogoljub Gagic коментира
      Редактиране на коментар
      Виж ся, той беше оглупéл изпървом, понеже го изкарà, па после като се ваксинирà, поумнé. Затва се не види разлика.

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X