Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ваксиниране за Н.В. Коронавируса

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Надявам се някой от првителството да чете ... Та ако, примерно спорния тотализатор, вместо да предлага билетчета, пусне "Регистрирай QR кода и спечели..."
    Публикувайте отговор

    Коментар


    • Първоначално публикуван от kbot Преглед на мнение
      Как се ваксинират в Англия:
      - по възраст, по-младите чакат повече;
      - като ти наближи реда, уведомяват те с SMS и по пощата;
      - записваш си час по инернет и сайта работи;
      - пътуваш до стадиона (към 40 минути в случая);
      - на стадиона няма опашки, няма чакане, желязна организация;
      - няма избор на ваксина, каквото има с това те бодът;
      - никой не те задължава, но следващия ти шанс е доста мъглив и хората се бодът.

      Пак там, в Англия.

      Понякога ти дават място за ваксинация на 1 час път ако няма трафик.
      Ако ги натиснеш ти дават опция за избор на ваксина.
      Понякога ти звънят по телефона и ти пишат писма по 2-3 на седмица с "любезни напомняния".
      Започнаха да натискат и децата да се ваксинират.
      Понякога в работата ти приемат политика за задължителна ваксинация на ВСИЧКИ служители, който няма ваксина не може да продължи да работи.

      Жена ми вчера са я информирали за новата политика и тя им е казала - само потвърдете датата от кога влиза в сила за да мога да си оформя формата за напускане. Последвало е, ама недей така, ние още не сме решили окончателно, всички много те харесват и т.н.
      Бъдете живи и здрави!

      Коментар


      • p-pleven
        p-pleven коментира
        Редактиране на коментар
        Загнил капитализъм, викаш!
        Щото тука, в БеГе, въпреки че съм се ваксинирал, искат да ме гонят от работа... защото имам една педя брада и коса до кръста.... "Не може така, всички с костюми...", а под минижупчетата наднича дърт целолит....

        Да драскам ли към УК?

      • kameno karp
        kameno karp коментира
        Редактиране на коментар
        Не си ли се замислял, че това може да е само претекст, а истинската причина да е акъла ти!?
        Едва ли като си постъпвал си бил кьосе и плешив.
        Последно редактирано от kameno karp; 18-06-21, 08:14.

      • p-pleven
        p-pleven коментира
        Редактиране на коментар
        Възможно е и да не лижа задници за да устискам до 20 заплати... Дори и без заплати. На някои това им е родословна черта.
        Варянти сякви

    • Онзи ден втора доза Пфайзър аз и жената.

      Първата доза аз въобще не усетих а жената леко и се схвана местото за 1 ден.

      Втората доза аз леко ама много леко втрисане и странно усещане за половин ден, паралелно с лек сърбеж по тялото за ден и половина, жената само повече схващане за по дълго време.
      Land Rover Discovery II, V8 4.0
      VW Golf VI variant
      Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

      Коментар


      • коко келеша
        коко келеша коментира
        Редактиране на коментар
        Ателие в Студентски град... )))))))))))))))

      • Kirilpm
        Kirilpm коментира
        Редактиране на коментар
        Не знам с кое ще си по прецакан - декар лозе, нова нива или ателие в студентски град

      • p-pleven
        p-pleven коментира
        Редактиране на коментар
        Нива сс рента е 100 пъти по-добре, отколкото да си последна дупка в Нефтохим дори!

    • Инженер и антиваксър преминават през мост. Долу е река, пълна с крокодили. Антиваксърът пита:
      - На колко процента е безопасен мостът?
      - На 98,97%.
      - Тогава аз по-добре да преплувам реката...

      Коментар


      • Кольо
        Кольо коментира
        Редактиране на коментар
        Хаха, олицетворява точно сегашното полопжение в България.

    • Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
      Инженер и антиваксър преминават през мост. Долу е река, пълна с крокодили. Антиваксърът пита:
      - На колко процента е безопасен мостът?
      - На 98,97%.
      - Тогава аз по-добре да преплувам реката...
      Шансът едно на милион се пада девет от десет пъти.
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • kbot
        kbot коментира
        Редактиране на коментар
        Като шанса от тотото да изтеглят едни и същи числа в два последователни тиража. У нас се случи, но там не разчитат на случайности.

      • artefekt
        artefekt коментира
        Редактиране на коментар
        Пада се, но от колко опита.....а стига манипулациЙ😃

    • Ъъъ
      Я да питам
      - хвърляш монета и се пада ези (50/50 е шанса). Хвърляш втори път. Какъв е шанса пак да се падне ези?
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • artefekt
        artefekt коментира
        Редактиране на коментар
        Я па да питам.....а да се падне тура?

      • Кольо
        Кольо коментира
        Редактиране на коментар
        Все си е същия шанса.

      • DBRS
        DBRS коментира
        Редактиране на коментар
        49,9999/49,9999 са шансовете,като и зависи как хвърляш. Като четох разните теории на игрите, твърдо се убедих, че част от авторите и 5стинки. не са изкарали реално от такива игри

    • За феновете на сПутника: Мэр Москвы Сергей Собянин рассказал, что люди, которые давно сделали прививку, могут заразиться коронавирусом повторно.
      https://www.gazeta.ru/social/news/20...16130408.shtml
      Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

      Коментар


      • Bogoljub Gagic
        Bogoljub Gagic коментира
        Редактиране на коментар
        Ми като не спря да разработва нови щамове това ЦРУ, как да им насмогнат другарите?

    • Лошото е че не е цру. Срещу техните вируси ваксина йок
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • Bogoljub Gagic
        Bogoljub Gagic коментира
        Редактиране на коментар
        Те ЦРУ немат мощности - сигурно са поръчали вируса на някоя фирма на Бил ГейЦ.

    • Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
      Лошото е че не е цру. Срещу техните вируси ваксина йок
      Сетих се как в почившия втори форумЪт (там v2.offroad-bulgaria...) в една тема преди години кипеше вАзмОщение как мръсното американско Министерство на войната пуснало някаква обществена поръчка ли, набирало нещо доброволци ли, чрез своЙ агенти в Матушка, за да взима руски генетичен матрЯл за някакви медицински изследвания. Трябвали им точно руски донори и никакви други, щото според (естественНо върло неубедителните) твърденията им първата партида такъв матрЯл била набрана в Роисся, щото там било най-евтино.
      Та-а-а-а-а-а, вот оно что ! Значи още тогава са разработвали щамове на вируса, поразяващи русские люди, ах гады-бляды!!!
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • Записах се за сряда за Johnson & Johnson.Интересува ме(като типичен Българин),може ли да се пие след ваксината поне бира,че с това Европейско и тия жеги...?
        Дизелов Jeep, не е Jeep.

        Коментар


        • Кольо
          Кольо коментира
          Редактиране на коментар
          Аз си пих и след двете дози. Не съм усетил нищо лошо.
          Само бира де, то напоследък почти само на бира карам...

      • Първоначално публикуван от Krelion Преглед на мнение
        Записах се за сряда за Johnson & Johnson.Интересува ме(като типичен Българин),може ли да се пие след ваксината поне бира,че с това Европейско и тия жеги...?
        Колко дни след ваксинацията се издава сертификата?

        Коментар


        • kbot
          kbot коментира
          Редактиране на коментар
          Сертификата дават веднага за еднодозовата, и след 2-рата доза на 2-дозовите, но важи след 14 дни.

        • artefekt
          artefekt коментира
          Редактиране на коментар
          Мерси...значи изтървал съм влака. Ще трябва да пътувам с тест. Антигенният някой знае ли колко време е валиден?

        • Krelion
          Krelion коментира
          Редактиране на коментар
          Вчера ми я сложиха.След 38 часа,никакви поражения.Понеже нямам имунизационен паспорт,направиха копие на страница от него и залепиха код.След 14 дни сертификат.Важното е да сме живи и здрави!И наздраве!

      • За Пфайзъра доктора каза 24 часа без пиЙене.
        Land Rover Discovery II, V8 4.0
        VW Golf VI variant
        Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

        Коментар


        • Krelion
          Krelion коментира
          Редактиране на коментар
          То,сигурно и за другите е така.Ще издържим...

        • BENZBOSS
          BENZBOSS коментира
          Редактиране на коментар
          Дръжте се, духом съм с вас……а НАЗДРАВЕ

      • Казва ли ти нЕкой да не пиеш - съмнявай се до последно...

        Коментар


        • Аз ви позволявам до 1.5л бира на ден след която и да е ваксина. Тия които са над 100кг може и по 2л.

          Това до 14тия ден, после както си знаете.

          Коментар


          • Krelion
            Krelion коментира
            Редактиране на коментар
            Благодаря ти Ясене,знаех си,че си човек!

        • Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          Аз ви позволявам до 1.5л бира на ден след която и да е ваксина. Тия които са над 100кг може и по 2л.

          Това до 14тия ден, после както си знаете.
          А за тия дето сме на ракия? И затапвме с вино? Айде виното ще го пропуснем ден два.
          Ford Maverick II 2.3 XLT
          Ford Mondeo MK5

          Коментар


          • kbot
            kbot коментира
            Редактиране на коментар
            В листовката на ваксината няма нищо написано за ограничаван на алкохола. При самата ваксинация също нищо не ми казаха по въпроса.
            Но пропуснах два дена с цел да не разваля случайно ефекта от боцкането.

          • Кольо
            Кольо коментира
            Редактиране на коментар
            Типичния български стремеж да предобряваме нещата.
            Главата се стяга с 22 килограма, ама аз ще я стегна с 25...
            За резачката производителя казва по 40 грама масло на литър бензин, ама аз съм по-умен от инжинерите в Щил и ще сложа по 50 грама.

            В случая с ограничаване на алкохола няма никакво лошо влияние, но в двата описани случая си има.

          • Kirilpm
            Kirilpm коментира
            Редактиране на коментар
            С написаното за пореден път показваш, че ръководството на Щил не си го чел, ама за какво ти е - тракторист, инжИнер, механик, проектант, вирусолог ти си ги знаеш тея работи

            А в ръководството изрично пише смес 1:50 при масло Щил и завишаване до 1:25 при употреба на други масла.Ама туй то ней пусковака на ЮМЗ-то, малко четене си иска.

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X