Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ваксиниране за Н.В. Коронавируса

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Баси то бива бива пропаганда ама чак пък толкова......
    То и наи малоумния да си като видиш такива материяли и ти става ясно че е локум .... днес елените , утре заиците ,птичките и така докато се извървят всички животински видове.
    Маи тия ваксини няма какво да ги правят и им трябва нещо та да ги похарчат ......само дето маи елените няма да са податливи на ваксинация като хората

    Плашещо, коронавирусът е заразил 40% от елените в САЩ .
    Белоопашатите елени в САЩ имат доста контакти с човека

    https://www.vesti.bg/temi-v-razvitie...-sasht-6129259

    Коментар


    • Кольо
      Кольо коментира
      Редактиране на коментар
      Това е измислица на тамошните ловци. Какъв "подборен" отстрел ги чака, малиииййй...:мргреен:

    • BENZBOSS
      BENZBOSS коментира
      Редактиране на коментар
      И така да е няма да им се получи,зелените ще скочат с голи цици да бранят Рудолф

  • Първоначално публикуван от trav Преглед на мнение
    Август жега е а случаите минават 400. Не ми се мисли след 15 септември какво ще става. За сега никой нищо не прави. Пролетта системата издържа на 4000 дневно, но беше подготвена. Сега с тези уволнения в болници, спиране на пари., не ми се мисли какво ще е септември. Почнат ли болниците да връщат пациенти, имунизациите ще литнат, ако пък и сложат цена или само да пуснат слух че ще се плаща,ще има опашки пред кабинетите.
    Народа го е казал, щом е без пари, значи е вредно, ако беше хубаво щеше да искат пари
    Тези които искат да се ваксинират и с пари щяха да го направят!
    Другите пак щяха да си мрънкат под носа-
    Изедници...тахната ма.....

    А за тези които си платиха за сертификат изобщо нямам думи!
    Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

    Коментар


    • BENZBOSS
      BENZBOSS коментира
      Редактиране на коментар
      Така де,всичко е за пари,кой му дреме дали съм здрав,преболедувал или не та въпроса стои - кой взима парите за да ми е мирна главата?
      Ако искат да ме видят ммммм там съм след 30 минути във формата на брат близнак с моите документи,искат фифел - организирам го веднага

    • Даниел Чобанов
      Даниел Чобанов коментира
      Редактиране на коментар
      Добре де аз решавам да си купя нещо което съм решил че ми е от полза.
      Трябва ли да ме интересува кой взима парите и къде отиват?

    • sparkybg
      sparkybg коментира
      Редактиране на коментар
      То няма и нормален начин за сертификат ако наприумер имаш антитела или доказн с тест клетъчен имунитет.

      Ако ги направят задължителни съм първа кипра на опашката да си купя. Това при положение че към момента КРАЙНО не одобрявам това, именно защото пак към момента нуждата от такова се диктува от това да можеш да си занесеш гъза в Гърция например, тоест пак е личен избор.



  • Един коронясан,даже са му се разчленили,ти му говориш да се ваксинира,а то рупа ли рупа - в Аризонско беше,по Големия Каньон
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • Предполагам че ще направят всичко да го заглушат, затрият и така нататък ама е факт.
      С няколко думи – един канадец в првинция Алберта го вкарват в съд за това че пропагандирал стрщу кромида.
      Човека поискал от здравните власти да му показах че Кромид 19 съществува и здравните власти официално в съда заявяват че НЯМАТ исканите доказателства.
      В БГ съдът е локум ама на запад съдът си е МНОГО сериозна институция – демек в момента има черно на бяло че няма доказтелства за изолиран кромид .
      Също може би някои вярва че здравните власти в Канада нямат възможности и желание и т.н да вземат исканите материяли от някъде дето те съществуват...
      И за да не каже някои пак че е локумен клип -ето които иска може да прочете за какво става думм –има съдебен рекорд както му се казва и не е измислица.

      Court File Number 12110 00751 Court of Queen’s Bench of Alberta, arising out of a ticket given to Patrick James King, a resident of Penhold, Alberta, issued to Mr. King for allegedly contravening an Order under S.73(1) of the Public Health Act, Provincial Court action number A87988036R.

      Сответно подлогите на фармаците са впрегнали свички сили да направят това че всъщност не е така но факта че Alberta’s Chief Medical Health Officer казва че не може да предостави доказателства че има кромид си е факт.
      Направих си и труда да прочета и какво естествено правят представителите на фармаците... веднага с включени всякакви адвокати ,съдебни сдружения и каквото се сетиш които почват на адвокатски език да обясняват как тои не можел да иска такива доказателства ,че доказателства събрани по едкаквс и път са невалидни и т.н

      Които иска да види нещо може да напише в гугъла
      patrick king alberta court и да се осведоми.
      https://www.youtube.com/watch?v=GY86U8BzFyo

      В добавка пак да повторя и един друг факт от центъра за заболявания в УСА

      07/21/2021: Lab Alert: Changes to CDC RT-PCR for SARS-CoV-2 Testing
      CDC насърчава лабораториите да обмислят приемането на мултиплексиран метод, който може да улесни откриването и диференцирането на SARS-CoV-2 и грипни вируси.
      Последно редактирано от brpi; 06-08-21, 18:34.

      Коментар


      • Кольо
        Кольо коментира
        Редактиране на коментар
        Това твое мнение ли е, или си го копирал отнякъде?

      • BENZBOSS
        BENZBOSS коментира
        Редактиране на коментар
        Аз имам едно копнато ако на някой му е интересно,новина от преди седмица,стара една такава -в Масачузетс 74% от тия с Ковид в болниците са ваксинирани. Колко е вярно не знам,колко процентно са ваксинирани в това щат че пак така,но като новина и темичка за замисъл мммммммм става.

    • Сложих си ваксина на Янсен. Преди два дни. Както си пише по книгите- три месеца след като стояхме под карантина вкъщи с майка ми и имаше шанс да съм се срещал с пустия му вирус, си пуснах тест за антитела, който излезе врЪло отрицателен. Това беше по-миналата седмица, миналата заради жегите реших, че не е добра идея да се ваксинирам и остана за тая.
      В София, в "Иван Рилски". Контейнерите, които играят ролята на ваксинационен център, са в двора. В 9 сутринта, в събота, е излишно да казвам, че там бях само аз, една бездомна котка и две гарги. Не бяха много разговорливи, не разбрах дали са се ваксинирали. Котката спеше върху една кола.

      Налични ваксини...вероятно само в тая болница има достатъчно за половин София. Желаещи....докторът каза, че било слабо, в сравнение с първите дни от кампанията. Има всички видове ваксини налични, издават сертификати.
      Странични ефекти-засега няма освен болка в рамото от инжекцията и...това не знам дали е свързано с ваксината, но чак до късно следобяд не можах да се вдигна от леглото. Спи ми се зверски. Имам поне 10 часа сън днес, в светлата част от деня.
      Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

      Коментар


      • kbot
        kbot коментира
        Редактиране на коментар
        Аз си се чувствах нормално с Астрата. Само болки в ръката и двата пъти.
        Обаче сега, като бодна едно узо на обяд и много ми се приспива, а мразя следобедния сън от дете. Сигурно е трайно увреждане от ваксината.

      • sparkybg
        sparkybg коментира
        Редактиране на коментар
        Е то и другите ваксинирани колеги така - почти нищо, евентуално много леко общо неразположение първата вечер след ваксината. Родителите ми с Pfizer - нула симптоми. Семейна приятелка, дето го изкара сравнително тежко (без да влиза в болница, но с бронхопневмония и всички "екстри", без кислород) сега се имунизира за да ходи в Гърция на почивка - 3 дена същите симптоми, като когато е боледувала.

        Децата и - нула симптоми, когато тя го кара тежко. Не знам дали са се тествали изобщо за антитела.

      • Ясен
        Ясен коментира
        Редактиране на коментар
        Това с узото изглежда да е дългосрочен ефект. Аз се ваксиинирах с АЗ в началото на май и още ме държи.

        И май се усилва.

    • Е, ваксината не е магически щит но може да ти помогне малко.
      Все едно да си купиш тракторки и да се метнеш на състезанието в Лазарово с надеждата заради тях да го спечелиш
      Аз минах първа игла на "Модерна" получих слаби болки в ръката и повишена температура на слеващия ден след обяд (20 - 24 часа след поставянето)
      Следващата доза ми е след средата на Август. Ако до тогава не пиша да знаете че чипа е бил дефектен,

      П.С. За момента узо понасям, пробвах и бира и мента

      Коментар


      • BENZBOSS
        BENZBOSS коментира
        Редактиране на коментар
        Коле къде го пише това,дай и на мен да чета такова?

      • Кольо
        Кольо коментира
        Редактиране на коментар
        Ми ето тука. 35 страници все това.
        В другата тема-още повече страници.
        За фейсове и разни други мозъчни изпържвачки да не говорим.

      • BENZBOSS
        BENZBOSS коментира
        Редактиране на коментар
        Тълкуването имаш в предвид,не написаното

    • Тъй,дойде време и аз да се боцна.Работя за най-големия фармацевтичен доставчик у нас,жена ми е аптекарка...И двамата сме в рисковата група,аз обикалям по болници,тя...е ясна.След доста поизчетени статии от сериозни източници избрахме Модерна,след първата доза никакви проблеми,даже и болка в рамото няма,отидохме на обед в местното дкц,за нула време готови,и двамата никакви оплаквания.Доста от колегите ми се ваксинираха с Янсен,никой не съм чул да спомене за някакви оплаквания.Не разбирам изобщо тая истерия и от къде идва съпротивата срещу ваксините.Това е просто инструмент за справяне с проблем,не предлага 100 % защита но е далеч по-добре от нищо.Мои близки за една бройка да си заминат,три седмици по болници,маса пари за лекарства,ако може да се спестят тия "силни усещания" или поне да се намали силата им защо не?
      Последно редактирано от HEMO; 24-08-21, 21:06.

      Коментар


      • Stbd
        Stbd коментира
        Редактиране на коментар
        Съпротивата на някои хора не е срещу ваксините, а срещу лъжливото овчарче.

      • kra_kra
        kra_kra коментира
        Редактиране на коментар
        Защо с модерна, може ли повече информация?

        Всяка вечер когато седна на вечеря по телевизията почват реклами за разтройство, за запек, но досега не съм видял реклама на ваксина, защо?
        Парите не са проблем, има нещо друго.
        Аз се ваксинирах вече.

      • santaclash
        santaclash коментира
        Редактиране на коментар
        Това е като с лебедките. Сума народ си мисли, че като имаш, ще излезеш отвсякъде. Няма. Обаче ако я нямаш, никога няма да можеш да пробваш.

    • Първоначално публикуван от HEMO Преглед на мнение
      ....Не разбирам изобщо тая истерия и от къде идва съпротивата срещу ваксините.Това е просто инструмент за справяне с проблем,не предлага 100 % защита но е далеч по-добре от нищо...
      Щото не са "Спутник V", затова. Я, ако го беха пуснàле тука какви опашки щяха да се извият.
      Някой ще каже "Гагич пак..." Не-е-е-е, мили деца, не подценявайте метастазите на русофилистията. Нещата са много сериозни.
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • santaclash
        santaclash коментира
        Редактиране на коментар
        Тъй като те първи патентоваха ваксина, ефектът беше в някаква степен разбираем. Три месеца по-късно "Спутник-5" вече не звучеше сериозно. На тия цялата им работа е такава- важно е да са първи. И до там.

    • Първоначално публикуван от HEMO Преглед на мнение
      ... Работя за най-големия фармацевтичен доставчик у нас,жена ми е аптекарка... След доста поизчетени статии от сериозни източници избрахме Модерна ... три седмици по болници,маса пари за лекарства...
      И от толкова изчетено избрахте продукт на фирмата с най-кратко съществуване ... т.е. обикновено с най-малък опит?

      Относно болниците и масата пари за лекарства питай ги какво са им давали в болницата и дали аптекарката (вероятно помощник-фармацевт или по твоите думи продавачката) ги познава.
      Защото когато на моята майка (магистър-фармацевт) лежали в болница са обяснявали за лекарствата, прилагани им там ... еми тя го нарече си го "чисто източватне на Касата".
      Последно редактирано от royce; 25-08-21, 00:00.

      Коментар


      • p-pleven
        p-pleven коментира
        Редактиране на коментар
        Да де, нали за това пишем - набутването на НЗОК от подобни практики и неадекватни лечения.
        Айде, за лаици като мен - да ме излъже докторо, както в казармената лечебница: "Пий това, и рак да имаш - ще ти мине". Но съм виждал (докато имах достъп до информ. сиситеме на въпросния УМБАЛ) как пращат мъж за лечение в Родилното или жена с усложнение на простатата... Да речем е било грешка, но май опираме и до "матрял".

      • royce
        royce коментира
        Редактиране на коментар
        Моя грешка, явно наистина не съм разбрал.
        Със сигурност опира до "матрял"-а. За да се покрият липси в болниците обикновено фармацевтите играят с докторята. Докторята изписват лекарствата и после от аптеката ги "изписват".
        И така при засичане на двата документа количествата трябва да са еднакви.

      • p-pleven
        p-pleven коментира
        Редактиране на коментар
        Още по-лесно става!
        Аптекарката казва на сестрата от отделението: "Имам тука да оправям едни хапчета и консумативи, дай да ти изпиша едикво си (дето се харчи в отделението и). Ко ша кажеш?"
        Ми кво да каже - Ок е, щото утре ще и претрябва я контейнери за лайна, я някое скъпо лекарство по 200 лв хапчето...

    • Идва време за 3-та игла.

      Коментар


      • royce
        royce коментира
        Редактиране на коментар
        Недей говори така, че сега ще ти скочат както на мен като казах, че ще има и трета, и четвърта, и пета.
        Из оня ден казах на едни познати, че тия ваксини са следващото поколение наркотици - легални и регулярни. Ще си ги бият ей-така, за вътрешно успокоение, че ще ги пазят.

      • p-pleven
        p-pleven коментира
        Редактиране на коментар
        Като са наркотици пристрастяваш ли се и по някакъв начин съсипват ли ти здравето и психиката?
        Ти колко "игли" набоде? 1, 2? Изпитваш ли нужда от следваща?
        Аз съм на 2 спринцофки, не изпитвам нужда, но ако трябва - ще вкарам колкото трябва.

      • royce
        royce коментира
        Редактиране на коментар
        Ще видим какво точно ще ви съсипят на вас наболите се - дали здравето или психиката.
        Аз лично ще гледам да изчакам да видя това и тогава ще се бода ...

    • Първоначално публикуван от tabu_bg Преглед на мнение
      Идва време за 3-та игла.
      Трета, четвърта - колкото трябва. Засега ваксините работят, с изключение на сПутника, или пък там не насмогват да го боцкат.
      Графиките са от тук. (Johns Hopkins University). Рязко спадане на смъртните случаи се наблюдава отчетливо при всички държави с висок процент на ваксинирани.
      червено - заболели
      бяло - починали

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:VaccineEffect21.jpg
Прегледи:239
Размер:103.2 КБ
ID:6766692
      Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

      Коментар


      • Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение

        Щото не са "Спутник V", затова. Я, ако го беха пуснàле тука какви опашки щяха да се извият.
        Някой ще каже "Гагич пак..." Не-е-е-е, мили деца, не подценявайте метастазите на русофилистията. Нещата са много сериозни.
        Ам'чи аз съм със сателита, ама просто защото така дойде. И с него не се избиват да се ваксинират из другите държави, явно проблеми с кирилизацията на чиповете нещо.
        Queen o’ the Hebrides’ golden tears, Distillation o’ two hundred years
        Skal, Prost, Salud, Kampei, Cheers, Slainte-mhath! Laphroaig!

        Коментар


        • Bogoljub Gagic
          Bogoljub Gagic коментира
          Редактиране на коментар
          Къде си се ваксинирал? Само Лили Иванова и още един-двама яки връзкаря се били уредили с лелеяния и мечтан "Спутник" ?

        • mdim
          mdim коментира
          Редактиране на коментар
          Така се случи, не у нас. У нас знам че имаше доста ваксинационен туризъм към Сърбия за Спътници.

        • santaclash
          santaclash коментира
          Редактиране на коментар
          Сърби имам на етажа. Някаква фирма за спедиция, само сърби и македонци работят. Част от сърбите са със Спутник. Това е имало. Македонците миналата седмица накуп се записаха за ваксинация и на 01.09 трябва да се набодат по график. От понеделник Македония е с входно-изходен режим. И за вход, и за изход, ще трябват сертификати. Те си пътуват всяка седмица. Излязат ли неваксинирани-няма връщане. Отделно мерките в самата Македония, където разправяха, че и по магазините имало проблем ако си без сертификат.

      • Отварям начална страница и излизат новини-ваксинират пред магазините, дават ваучери за храна. Ей сега да надушат авантата сички..... У една друга държава не пущат по магазините(големите вериги), кафенета и ресторанти без ваксина или валиден тест. В Лидл влязох без проблем, но докога....
        "Ob Arm, ob Reich, im Tode gleich“
        Русофилия: Тежка, наследствена незаразна болест, която не се лекува и от която за съжаление не се умира. Същата е дефиницията и за шизофрения.

        Коментар


        • Графиките и анализа не са лоши. Не се заяждам, просто от последното масово ваксиниране, минаха около 6-7 месеца и е редно да се мине отново. Пожелавам на колегите готови да отидат за пореден път, да бъдат готови, че може да се наложи ваксинирането да е до живот, следейки развитието на ситуацията (Не е провокация !). Искам и да чуя коментари, правя си лично проучване колко хора са готови да им бият печати във ваксинационния паспорт през 6-7-8 месеца за сложена ваксина.

          Коментар


          • Един доктор преди 5 месеца прави изказване пред Texas Senate HHS Committee за това че Кромида може да се третира и че ако се третира 85 % ще намалеят случаите от взизане в болница и съответно умряли.
            Публикува го човека по медите и ...а познаите - обвияват го че разпространява невярна информация...
            А човека иска просто да помогне в борбата с пландемията.
            https://www.youtube.com/watch?v=QAHi3lX3oGM
            https://rumble.com/vay2vx-dr.-mcculloug ... tocol.html
            https://www.linkedin.com/in/peter-mccullough-0842a070

            Оабче за такива неща по медите никъде не се споменва, даже видеото от ютуба като го пуснеш във сураттефтера веднага го маркира като полуфалшива новина.... е бахти и цензурата , ама Роберт Кох , Johns Hopkins University и всякакви други уж офоциални медии си бълват едно и също - заразени ,умряли и т.н
            Ама ако комисията по здравоопазване на Тексас е менте или пък The Association of American Physicians and Surgeons....... е на това здраве му кажи.

            The Association of American Physicians and Surgeons –една група лекари са публикували едно ръководство – и обикновен човек според мене може да разбере за какво става дума – не е насочено за лекари само .
            Guide to Home-Based COVID Treatment PDF e-Booklet
            https://aapsonline.org/covidpatientguide/


            И даже след като FDA одобриха Фаизерската ваксина , що не махнаха закона с които освобождават от отговорност фармаците ако нещо стане с пациента...става мако преработената версия на изречението на Левски - ако печеля - печелим ние фармацита ,ако нещо стане на пациента - ми да го духа , нали се е подписал а и закон (поне в Америка де ,за бг не знам) си имае с които сме защитени.
            Инак за други лекарства ако ти стане нещо може да ги съдиш ( пак става дума за америка) та даже и след 20 -30 години ,ако някао не вярва мога да му покажа ,да ама за кромидската ваксина не може - поне докато са защитени със закон.
            Последно редактирано от brpi; 25-08-21, 20:01.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X