Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ваксиниране за Н.В. Коронавируса

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
    Виж как лъжат някои.......или не лъжат?


    Е ма как затрихте на Коле коментара,това сега стои плясна то тук като такова в тава.Нищо де,поне е малко по темата.......или не е.
    Ей Босе, голям камък джасна в л@йното, добре , че си далеч, да не те изпръска...
    ILLEGITIMI NON CARBORUNDUM

    Коментар


    • BENZBOSS
      BENZBOSS коментира
      Редактиране на коментар
      Какво значи И така да е?

      И ДА,за съжаление точно за Вени говоря.

    • Veselin Monkov
      Veselin Monkov коментира
      Редактиране на коментар
      "И така да е" означава, че явно имаш невероятно малко познати, което не съм склонен да вярвам, но и не искам да споря ли да ми се обясняваш.

    • BENZBOSS
      BENZBOSS коментира
      Редактиране на коментар
      Ми при под 2 % за да имам поне 10 познати починали то трябва да познавам бая народ който да му влияе това,да са възрастни,болни,дебели,с кръвно………и си прав - нямам толкова много познати от тия или не мрьт или ако мрьт не са ги писали умрели от Корона

  • Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение

    2/3-ти от германските, както и повечето гръцки пенсионери, биха те убили с камъни за тия приказки
    А две трети от наследниците на гръцките пенсионери няма даже да търсят камъни, направо със зъби/при византийците пенсията на дядо обикновено покрай него самия изхранва още поне един-двама безработни я синове, я внуци. Перспективата дядо да се гътне по някаква причина преди деведесетака направо ги ужасява/
    П.П. Съвсем удващо, вчера от първия опит успях да си сваля от his.bg новия зелен сертификат. Като хартиен вариант може да се сгъва на формат А5, даже си го ламинирах така за морето
    And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

    Коментар


    • Ей, за едно гръцко море какво ли не прави човек...
      HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

      Коментар


      • kbot
        kbot коментира
        Редактиране на коментар
        Това с ламинирането не знам дали е добре. Зависи как ще го погледнат проверяващите.

      • Ясен
        Ясен коментира
        Редактиране на коментар
        Ако се разпознава QR кода може и в камък да го изсечеш.

      • Asen Kushlev
        Asen Kushlev коментира
        Редактиране на коментар
        Както каза камено по-горе, смятай колко е засрано нашето. Хубаво ни е морето, ама ми писна да ме гледат като касичка. И ако може да му дам парите и да си ходя, да не му развалям рахатлъка да ми сервира.

    • Малко инфо от наше село - днеска гледах футболен мач - локалния селски отбор срещу друг такъв от Сан Диего.
      пускам ви една снимка- записах последните 15 минути че излезе нещо и не можех да го гледам директно - та вижте по трибуните колко е гъстотата и колко маски носят....
      Забравих да допълня че тука не може да ти искат документ и глупости от сорта дали си ваксиниран ,бил болен и т.н за да идеш до магазина , на ресторант, на работа и на мач и т.н

      Натиснете снимката за да я уголемите  Име:PHX-SD_Soccer_2021_6_5.jpg Прегледи:0 Размер:240.3 КБ ID:6746637

      Коментар


      • BENZBOSS
        BENZBOSS коментира
        Редактиране на коментар
        Е сега измр’еа ‘сичките

    • То па у нас като са турнали по три маски, мани мани




      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot (126).png
Прегледи:430
Размер:620.7 КБ
ID:6746640
      And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

      Коментар


      • sek.1
        sek.1 коментира
        Редактиране на коментар
        То точно от футболните агитки да искаш нещо да спазват е малко мисия невъзможна . Там по презумция са безсмъртни .
        Последно редактирано от sek.1; 08-06-21, 03:58.

      • brpi
        brpi коментира
        Редактиране на коментар
        Това с бг феновете е ясно -все пак почти 30г съм бил в БГ и съм ходил по стадионите и аз ,но трябва да поясня че на нашия селски отбор публиката е доста различна- има си баби ,дядовци и огромна част от зрителите са жени а такава агитка има но е в много минорен състав - так че не носенето на маски не се обяснява само с това че видите ли са футболни хулигани и от сорта.

    • kbot коментира
      06-06-21, 06:31
      Това с ламинирането не знам дали е добре. Зависи как ще го погледнат проверяващите


      Вица за милиционера в градски транспорт нали го знаеш? Имам го и неламиниран, ламинираният е за плаж, ако сиртакитата вземат като дойчманите да искат документ, за да седнеш в заведение. Па ако загубя ламината- имам го и на телефона
      And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

      Коментар


      • kbot
        kbot коментира
        Редактиране на коментар
        Мда, ще взема да почерпя челен опит
        Само дето трябва да го сканирам. Аз съм от онеправданите, имам само хартия в EU-вариант и не ми дават да си изтегля.

    • А, стига с тези парцалчета на устата. Акъл трябва, не парцали..
      HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

      Коментар


      • kbot
        kbot коментира
        Редактиране на коментар
        Акъла много пази от вирусите! Който го има носи парцалче

      • Кольо
        Кольо коментира
        Редактиране на коментар
        И аз съм върло против парцалите, ама е станало масова психоза да ги искат, па и да ги носят.
        Ей на-онзи ден с брата ходихма на Бата Агро в Стара Загора. 3 часа път и близо 200 километра, ако не и повече, не ги смятах колко са точно.
        И за да влезем на изложението трябва да ни преброят, прономероват, прошнуроват, как да е, това го търпявам.
        Ама за всичкото прономероване се влиза в една шатра, и щото било затворено помещение видиш ли-искат маска. Вдигнах скандал(не чак скандал, ама си поговорихме на едро и на висок глас с едно момчета), а онези и викат, че било за 5 секунди само, какво толкова?.. Питах ги ако им вкарам само главичката брои ли се, ама само се орепчиха още повече...
        Бях готов да си тръгна обратно, без да вляза, а имах мерак./
        Накрая намерихме начин без парцал на муцуната, ама скандала си стана.
        И беше полезен според мен. Да видят, че из стадото все има по някоя будна овца.

    • Сертификатът е оформен от малоумен еврочиновник. Да бяха дали да го направи графичен дизайнер! Тъпо и неудобно е да разнасяш и развяваш А4 лист, с информация, която се събира на визитка, барабар с QRа. Това нещо трябва да се побира лесно в портфейл с документи.
      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

      Коментар


      • trapper
        trapper коментира
        Редактиране на коментар
        дали има начин да го намаля до р-р на пластика?

    • Ъъъъ...принципно е оформен с идея да се сгъва на четири. Но не влиза в портмоне.
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20210609_094424.jpg
Прегледи:360
Размер:439.8 КБ
ID:6747216
      Прикачени файлове
      And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

      Коментар


      • trapper
        trapper коментира
        Редактиране на коментар
        Няма нищо по-лесно и бързо от това, става за минута

      • kbot
        kbot коментира
        Редактиране на коментар
        Освен кода, трябва да се виждат и имена и рожденна дата. Без тях кода е нищо. Трябва си целия документ.
        А издадените след 1-ви юни не може да се свалят.

      • p-pleven
        p-pleven коментира
        Редактиране на коментар
        Бай Граничар и вярното му куче Шаро, след като сканират кюар-кода или въведът номера на сертификата, в сайта на ХИС.беге се появява "валиден", като не пише на кое лице, а само началната буква на фамилията на лицето, началната буква на име и презима и само датата от месеца на раждане.
        Което разбирасе е корупционна практика, защото такива обръчи от лица има мого!

    • А какво е положението с желаещите да се ваксинират?
      Има ли все още желаещи и какъв е процента на убодените по възрастови групи?
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • От 01.07. ще е в сила: https://ec.europa.eu/info/live-work-...certificate_bg

        Коментар


        • Аз утре съм на втора доза. Ако съм жив вечерта ще докладвам
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • sek.1
            sek.1 коментира
            Редактиране на коментар
            Днес правя точно 2 седмици след втората на Пфайзер . Сигурно аз съм карък щото нищо ми нямаше ни след първата ни след втората . Няма ги и нещата от рекламата трето око ; инфрачервено зрение даже и Лидл + не тръгна . Утре и в понеделник ща неща ще ходя до поликлиниката че трябва да вадя медицинско че другия месец ми изтича книжката и така или иначе обикалям де що има доктор щото съм с всички категории та ще хвана личния да ми издаде един сертификат и евентуално мога да пусна и един тест за антитела да видя какъв е все пак резултата от ваксината .

          • Кольо
            Кольо коментира
            Редактиране на коментар
            Пусни си тест, че липсата на реакция може да означава, че ти си от онези3-4% които не възприемат ваксината.
            Но пък това може да означава, че и към вируса си невъзприемчив.

          • sek.1
            sek.1 коментира
            Редактиране на коментар
            Кольо като ме ваксинираха казаха че е по скоро нормално да нямам никаква негативна реакция . Такава минимална при Пфайзер имало при 5 - 6 % от ваксинираните .

        • p-pleven коментира
          Днес, 07:39
          Бай Граничар и вярното му куче Шаро, след като сканират кюар-кода или въведът номера на сертификата, в сайта на ХИС.беге се появява "валиден"


          Не бъркай боя със ситуацията. Бай Граничар и Шаро работа не барат, цялата разправия с тестове, сертификати и т.н я върши тумбата дежурни инспектори от РЗИ.
          And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

          Коментар


          • p-pleven
            p-pleven коментира
            Редактиране на коментар
            ... което потвърждава написаното, че има възможност за далавера с хартиен сертификат и/или сниман с джи-ес-ем в частта, когато Бай Граничар не проверява личната карта, а вярното му куче Шаро не щрака в ХИС.беге данните на лицето

        • Докладвам.
          Набодаха ме, имам лека болка на мястото на убождането, ама като ме ухапе пчела или оса боли много повече.
          Обаче лицето ми гори, и сърби. Мисля си, че е заради това дето днес заварявах без маска(заваръчна, не за уста и нос), ама няма да е. То мисиркаджийниците се утрепаха да ни убеждават, че ваксините са опасни, и има много странични ефекти, и е много вероятно да умрем.
          Та няма да е от заваряването, а от мисирките.
          От ваксината де.
          Или от страничните ефекти.

          Уф, обърках се вече...
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • BENZBOSS
            BENZBOSS коментира
            Редактиране на коментар
            Ми жив и здрав съм,що па не.

            А наздраве

          • brpi
            brpi коментира
            Редактиране на коментар
            Кольо – то ако имаше яки странични ефекти на 1-5 -10 ден от ваксините – колкото и да е прост народа няма как дго излъжеш да се ваксинира. Фармационите фирми все пак не са тъпи.
            Давам пак примера със Зантак (zantaс) –по идея требе да прави каквото сода за хляб прави като имаш киселини .
            Among the top medical stories of 2019 was the discovery of contaminants in common medicines, and ranitidine—best known as Zantac—took up a large share of those headlines. A cancer-causing substance known as NDMA has been repeatedly found in one of the most popular antacid drugs in the United States.Jan 10, 2020
            2004 Пфаизер купуват лиценз и го продават ЗАНТАК доста години и така докато други хиени (разни адвокати които взимат кинти ако осъдят някоя голяма компания ) не разръчват помията и то не че ги е грижа за хората ами е средство да се приберат пари.
            Не пожелавам на никой да има каквито и да е ефекти и болести –ама да се твърди че е на биха ми иглата и след 3 дена нищо ми няма и че всичко е ок и няма странични ефекти е наи малкото несериозно

          • Кольо
            Кольо коментира
            Редактиране на коментар
            Явно и ти си жертва на мисиркаджийниците...

            Защо вярвам в безвредността на ваксините(в ползата се убедих сам, от първо лице) вече съм го обяснявал, не ми се пише едно и също нещо много пъти.

        • Няма вкус и мирис, що е то? Ковид?
          Не, домати от кауфлана.
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • kbot
            kbot коментира
            Редактиране на коментар
            Добрата ракия, може успешно да прокара дори домат от "магазин за бедни".
            Любопитен съм, къде пазаруват домати богатите? Ще ми се да пробвам.

          • Ясен
            Ясен коментира
            Редактиране на коментар
            Извънсезонни стоки определено има. Доматите които трябва да дойдат от Турция по необходимост не са същите които ще бъдат изядени в Турция. С нашите е същото ама сии наши типичности ние изнасяме преработени.

          • turtey
            turtey коментира
            Редактиране на коментар
            Прясно откъснат плод и такъв в магазина нямат нищо общо.

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X