Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на форумите 3 (нов софтуер, миграция)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • P.S. Не мога да редактирам, затова пиша нов пост. И след натискане на бутона "Публикувай отговор" публикацията отново не се визуализира. За да я видиш трябва да презаредиш страницата. С други думи скапването е 1:1 с предното. Това може да ви помогне да установите причината.
    Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

    Коментар


    • При мен последно прочетени публикации няма нищо общо с реалността за която и да е тема. Води ме където си иска.

      Коментар


      • Събине, работи ли се по проблемите от последните постове ? Не всички са толкова съществени, но липсата на възможност да си редактираш публикацията вевднага след като си я направил е много важна, още повече, че функцията "преглед" не дава 1:1 това, което се вижда след публикацията. Ако може поне чистете кеша по-често докато откриете причината. Все е нещо.
        Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

        Коментар


        • Първоначално публикуван от zippel Преглед на мнение
          Събине, работи ли се по проблемите от последните постове ? Не всички са толкова съществени, но липсата на възможност да си редактираш публикацията вевднага след като си я направил е много важна, още повече, че функцията "преглед" не дава 1:1 това, което се вижда след публикацията. Ако може поне чистете кеша по-често докато откриете причината. Все е нещо.
          Странно е че аз не мога да пресъздам проблема ти на Windows 10 и Chrom...

          Коментар


          • sabin
            sabin коментира
            Редактиране на коментар
            Също така ми работи и прегледа на публикацията абсолютно коректно.

        • Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
          При мен последно прочетени публикации няма нищо общо с реалността за която и да е тема. Води ме където си иска.
          Ама дай пример де, коя е темата, къде те заведе (пост номер)?

          Коментар


          • Това е отговор на пост 1087. Казвам го, зашото нито ми дава да го цитирам, нито да напиша коментар.
            Може би съм се изразил неточно. Некоректността се състои единствено в това, че полето на прегледа е доста по-тясно от това на самата публикация. Когато прилагам снимки понякога ги слагам една ДО друга като внимавам ширината, в която се сместват заедно с интервала между тях общо да не надвишава 1220 пиксела. Ако е една снимка с ширина повече от това, софтуера я намаля до такава, че да се смести на екрана. Но ако са две, той ги слага една под друга, което за мен е непрегледно. Цифрата 1220 я установих по някакъв начин чрез опити, вече не помня как. Ако не е такава, моля кажи каква е.
            Ще се опитам да приложа скрийншот. На него най-горе се вижда ширината на активното поле за публикации, по-долу е полето за писане, което заема цялата ширина на екрана (и двете са като фон), а по средата полето на прегледа, което пък е най-тясно. За едно и също нещо три вида широчини. Вижда ми се малко софтуерно недомислено.
            Всъщност това вероятно е свързано със случая, че не можеш да пресъздадеш явлението на Win 10 и Chrome, както си писал по-горе.
            Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

            Коментар


            • Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение

              Ама дай пример де, коя е темата, къде те заведе (пост номер)?
              Ето това ми показа току що като цъкнах на известието, при положение, че вчера я четох тая тема вечерта:
              Натиснете снимката за да я уголемите  Име:Clipboard01.jpg Прегледи:0 Размер:228.7 КБ ID:6566049

              Коментар


              • Аз имам проблем с отварянето на някои теми.
                Не излизат. но ми предлага да напиша коментар.
                Предварително се извинявам. ако вече е обсъждано. но ми е невъзможно да обхвана всичко.
                Life is too short to drive dull cars!

                Fight global warming !
                ... turn on your A/С !

                Коментар


                • sabin
                  sabin коментира
                  Редактиране на коментар
                  За да оправя нещо ми трябва пример. Не е нужно да са всички теми с проблем, достатъчна е само една. Така мога да създам потребител със същите права като твоя, да отида на темата и да се надяваме че и на мен ще ми направи същия номер. Направи ли го ще го оправя. Ако не мога да пресъздам проблем, няма как да го поправя за съжаление.

              • https://offroad-bulgaria.com/forum/%...74#post6566874

                пак изчезнали снимки...
                -Чем занимаетесь по жизни?
                -Ну в последнее время - в основном офигеваю от происходящего.
                -Историята се пише с кръв, а се чете с пот!

                Коментар


                • KingofROAD
                  KingofROAD коментира
                  Редактиране на коментар
                  Да не е нещо свързано с чистенето на кешовете на форумЪт?

                • sabin
                  sabin коментира
                  Редактиране на коментар
                  Няма общо. Нещо друго е.

              • Така изглежда:https://offroad-bulgaria.com/forum/%...80%D0%BE%D1%81
                Life is too short to drive dull cars!

                Fight global warming !
                ... turn on your A/С !

                Коментар


                • Четирите бутона в сивото поле в дясно (Цитат, Коментар, Уведоми и Харесвам) продължават да не работят и все пак в публикациите има коментари. Да не би да е в моя телевизор ?
                  Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

                  Коментар


                  • viperr
                    viperr коментира
                    Редактиране на коментар
                    ето бачкат тест тест

                  • zippel
                    zippel коментира
                    Редактиране на коментар
                    Да, в момента наистина разботят. Дано да е отстранен проблема.

                  • sabin
                    sabin коментира
                    Редактиране на коментар
                    тест тест тест

                • Първоначално публикуван от zippel Преглед на мнение
                  Четирите бутона в сивото поле в дясно (Цитат, Коментар, Уведоми и Харесвам) продължават да не работят и все пак в публикациите има коментари. Да не би да е в моя телевизор ?
                  работят бре

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от zippel Преглед на мнение
                    Четирите бутона в сивото поле в дясно (Цитат, Коментар, Уведоми и Харесвам) продължават да не работят и все пак в публикациите има коментари. Да не би да е в моя телевизор ?
                    Бачкат и при мен.

                    Коментар


                    • zippel
                      zippel коментира
                      Редактиране на коментар
                      Вече и при мен. Дано да е за постоянно.

                  • След последния ъпдейт и при мен спряха да работят, но не съм споменавал за тая нова екстра тъй като намирам писането в тая тема за загуба на време...
                    Не чета коментари и не отговарям на такива.

                    И коментаторите...

                    Коментар


                    • Исках да кача тук: https://offroad-bulgaria.com/forum/%...55#post6568755 , директен линк със смешен gif файл, след като го качих чрез бутона вмъкване на линк, видях че не иска да се визуализира, реших да махна линка чрез отметка, премахни връзка, след което при запази, ми излиза прозорче въведи валиден линк, а аз не искам да слагам нов линк, а просто да го премахна и не става? Пробвах и от мобилния телефон, същата работа.

                      п.с. Няма да е лошо да позволите публикувана тема, ако има някакъв технически проблем, да разполагаш с примерно 10 минути време от публикацията, през това време да можеш да го изтриеш директно?
                      Последно редактирано от Еделвайс; 08-03-20, 08:32.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X