Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на форумите 3 (нов софтуер, миграция)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • и при Борика няма аватари!
    Cherokee WJ 4.0L- NP242
    Honda Africa Twin XRV 750

    Коментар


    • При мен освен аватарите, не работят бутоните отдолу за преминаване на следваща страница от темата. А тези отгоре на постовете работят...
      Младежи, уважавайте старостта - тя е вашето бъдеще...
      0887/осемпет 66 4осем

      Коментар


      • Първоначално публикуван от zippel Преглед на мнение

        На този адрес успявам да влеза с браузъра, но не и с ftp клиент. С браузъра, обаче мога само да разглеждам съдържанието, но не и да качвам снимки. Вероятно трябват някакви настройки на ftp клиента. Някой ще помогне ли ?
        Цитирам себе си за да докладвам, че ftp-то се оправи. т.е. някой го оправи. Вече се влиза с File-Zilla и то със стария адрес, явно е заложено пренасочване, както и трябва да бъде, иначе старите публикации щв бъдат без снимки.. Знам, че по-важното е да е оправено, но все пак каква беше причината ?
        Аватарите и при мен ги няма. Нито един не се вижда.
        Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

        Коментар


        • И при мен няма аватари. Явно е всеобщо.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            И при мен няма аватари. Явно е всеобщо.
            На безценния лидл аватара нали си беше там горе, кво ти пука за другите. Па и аз нямам, тамЪн се оеднаквихме, като в онова близко и незабравимо.

            Коментар


            • Има ли пилот в самолета.....?

              Коментар


              • Няма емотикони, няма разширен редактор, не подрежда правилно текста, всичко се е скапало! За какви аватари плачете?!
                Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                Коментар


                • Затова пък, от 6 броя четящи темата, само половината са ясни! Какво толкова криете?! Предлагам, администраторите да обърнат внимание и да забранят тази възможност! То бива тарикати, ама толкова не бива!
                  Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                  Коментар


                  • ikirov
                    ikirov коментира
                    Редактиране на коментар
                    Е как да забранят, като и някои модове се крият. Ко ти пука!

                • Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                  Затова пък, от 6 броя четящи темата, само половината са ясни! Какво толкова криете?! Предлагам, администраторите да обърнат внимание и да забранят тази възможност! То бива тарикати, ама толкова не бива!
                  По подписите ще ги познаеш
                  пп когато ги има де
                  А тези простотии се правят от името на всички ни.
                  Даника
                  Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                  Коментар


                  • Коментар


                    • Пенчо, откъде взе емотиконите? Явно работи избирателно, само не е ясно по какви критериЙ.
                      Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                      Коментар


                      • aldr
                        aldr коментира
                        Редактиране на коментар
                        При мен само аватари няма

                    • Ко...
                      На нас клиренс ни трябва , не скорост

                      Коментар


                      • Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                        Пенчо, откъде взе емотиконите? Явно работи избирателно, само не е ясно по какви критериЙ.
                        Из отдолу.

                        Коментар


                        • Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                          Затова пък, от 6 броя четящи темата, само половината са ясни! Какво толкова криете?! Предлагам, администраторите да обърнат внимание и да забранят тази възможност! То бива тарикати, ама толкова не бива!
                          Това е стандартна функция на повечето форумни платворми бре. Нарича се "невидим режим". Какво ти пречи?
                          А може да са гости (нерегистрирани потребители).
                          Не чета коментари и не отговарям на такива.

                          И коментаторите...

                          Коментар


                          • За гости си пише. Каква е целта на "невидим режим"? Колкото за "из отдоле", при мен липсва целият редактор.
                            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X