Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на форумите 3 (нов софтуер, миграция)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От вчера само в тази тема "Корона вирус в Китай. Вече и в България" съм зациклил на 150та страница пост2238 на Чавдар който в главната страница "Икономика ,наука ,философия..."ми излиза с аватара на дядо Владо.Като отворя темата вече си е с неговия аватар.Темата мога да я превъртя до последното мнение.

    Коментар


    • Пенчо
      Пенчо коментира
      Редактиране на коментар
      И при мен е така.

  • Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
    Без да се засягат писалите коментари към последното ми мнение, не знам кой и какво е коментирал, но малко ми прилича на тест за интелигентност.
    След като съм споменал, че съм блокирал коментарите и не ги виждам, защо си губите времето да пишете такива?
    Много просто. Не ги пишем на теб. И като се направи на сърдит и спря с интригите на тема кой кого в какво подозира - форумчето стана по-приятно място, с една идея по-добре.
    Коментарите са супер. С една идея притъпяват усещането на модовете за спам. Преди като нямаше коментари - отговорите се свеждаха до "слушам, тъй верно, заповядайте". Сега излязоха възможности за малко по-човешка комуникация. Малко, но от сърце. Чисто психологическо решение, с технически средства.

    Коментар


    • veskov
      veskov коментира
      Редактиране на коментар
      Чак пък супер... . Мислиш ли, че някой ще гледа коментарите за свой лански пост, ако не е зловреден нарцис?

    • ikirov
      ikirov коментира
      Редактиране на коментар
      Излиза ми на уведомленията, и ги гледам.
      Коментар е маловажен пост, и не разводнява темата. Само за това си струваше новата версия. Да му берат гайлето от поддръжката.

  • Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
    От вчера само в тази тема "Корона вирус в Китай. Вече и в България" съм зациклил на 150та страница пост2238 на Чавдар който в главната страница "Икономика ,наука ,философия..."ми излиза с аватара на дядо Владо.Като отворя темата вече си е с неговия аватар.Темата мога да я превъртя до последното мнение.
    Прие мен пък същият проблем, само дето аватарът е:

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:pkp.png
Прегледи:273
Размер:417.8 КБ
ID:6586133
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • Пенчо
      Пенчо коментира
      Редактиране на коментар
      Забележете и времето на поста.

    • Пенчо
      Пенчо коментира
      Редактиране на коментар
      Не знам как се дублира!

    • ivo-police
      ivo-police коментира
      Редактиране на коментар
      И аватара на Чавдар се променя с тоя на последния писал в темата.

  • Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение

    я кажи как си ги блокирал, туй ще да е някаква непозната функционалност на форума...... а още по-добре ако кажеш как да включа няколко "колеги" на игнор - това го имаше в стария форум, а тук не го намирам.
    Това не е функционалност на форума, а на браузера и плъгините му. Посочваш с мишката кой обект да посети кофата, и той отива там.
    Не чета коментари и не отговарям на такива.

    И коментаторите...

    Коментар


    • Първоначално публикуван от ikirov Преглед на мнение
      Много просто. Не ги пишем на теб. И като се направи на сърдит и спря с интригите на тема кой кого в какво подозира - форумчето стана по-приятно място, с една идея по-добре.
      Коментарите са супер. С една идея притъпяват усещането на модовете за спам. Преди като нямаше коментари - отговорите се свеждаха до "слушам, тъй верно, заповядайте". Сега излязоха възможности за малко по-човешка комуникация. Малко, но от сърце. Чисто психологическо решение, с технически средства.
      Рабине, да оставиш личните закачки и квалификации, бива ли? Знам, че това за теб е непонятен начин за водене на спор и дискусия, ама поне опитай.
      Явно коментарите ти създават фалшиво усещане, че ако прекалиш с офтопика, модовете ще те подминат. Аз не бих разчитал особено на това...
      Не чета коментари и не отговарям на такива.

      И коментаторите...

      Коментар


      • Нещо, за което отдавна бях писал - vBulletin ли чакаме да го оправи?

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Untitled.jpg
Прегледи:254
Размер:10.9 КБ
ID:6586327

        Коментар


        • А какъв е смисълът да се появява в "Какво ново" тема с нов коментар(с неболднато заглавие), при положение, че няма опция да цъкнеш на нещо, което да те закара на първия непрочетен коментар?

          Коментар


          • Мнение относно коментарите. Те имат едно прдимство. Например често се случват публикации "От днес съм собственик на еди-каква си джипка!". Следват десетина поста от типа "Честито!", "Безаварийни!", "Да си я караш със здраве" и т.н. Няма нищо лошо в това колега да сподели радостта си от новата придобивка. Няма нищо лошо и в това колеги дя му пожелаят хубави неща. Но това не трябва да става в десет следващи публикации. Мястото на тези пожелания са коментарите към публикацията. Авторът на публикацията ще получи уведомление за всеки от тях, така че няма да го пропусне. Коментарите обаче, имат и един недостатък. Ако коментарът е към публикация три страници назад, той на практика е видим само за автора. И ако коментарът касае нещо важно, което не е толкова персонално към автора, никой от останалите няма да разбере за него. Е, тук вече на помощ идва преценката на коментиращия. Все пак форумът не е Фейсбук и всеки от нас би трябвало да може да прецени дали това което иска да каже е с по-общо значение за темата и ако е така вместо коментар да използва цитат. С други думи наличието на възможност за коментар е плюс, просто трябва да се ползва грамотно и с разбиране.
            Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

            Коментар


            • Първоначално публикуван от zippel Преглед на мнение
              Мнение относно коментарите. Те имат едно прдимство. Например често се случват публикации "От днес съм собственик на еди-каква си джипка!". Следват десетина поста от типа "Честито!", "Безаварийни!", "Да си я караш със здраве" и т.н. Няма нищо лошо в това колега да сподели радостта си от новата придобивка. Няма нищо лошо и в това колеги дя му пожелаят хубави неща. Но това не трябва да става в десет следващи публикации. Мястото на тези пожелания са коментарите към публикацията...
              Ако темата е за да се съобщи за новата придобивка, то мястото на следващите писания е точно в следващите постове. Тема състояща се само от един пост и куп коментари е не особено смислена. Особено ако се комбинира с няколко поста и куп коментари към всеки. Губи се хронологията на дискусията. Да, последната е проследима, но по тоя начин темата става неприятна за четене.
              Ама тия неща са обсъждани нееднократно...
              Не чета коментари и не отговарям на такива.

              И коментаторите...

              Коментар


              • zippel
                zippel коментира
                Редактиране на коментар
                Ако се отваря нова тема, би трябвало тя да е свързана с нещо, което е важно или би представлявало интерес за участниците във форума. В този ред на мисли споделянето на нова придобивка не би трябвало да е нова тема, а част от някаква, например тема за този модел джипка.
                Могат да се дадат и други примери, но аз имах предвид това, че ако даден пост представлява отговор на конкретна публикация, касаеща по-скоро публикацията, а не темата, част от която е тя, мястото на този отговор е в коментарите. Но както казах, въпрос на преценка. Наличието на възможност за коментар не предизвиква задължение да се използва. Просто възможност.

            • Вирусната тема пак зацикли на мнение от вчера.При мен де.

              Коментар


              • Колеги какво означава искане за последовател ? Вчера ми дойде едно искане приех го ама не знам какво е и в какво ми е последовател Ако е в яденето и пиенето добре
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • sek.1
                  sek.1 коментира
                  Редактиране на коментар
                  Вече имам още един последовател каквото и да означава това .

                • IvanIvanovi
                  IvanIvanovi коментира
                  Редактиране на коментар
                  аз пробвах да видя какво ще стане, не видях последовател, но имаше абонамент и го натиснах.... но няма възможност да се откажа, та съм нещо абониран за теб, казвай къде е яденето и пиенето

                • sek.1
                  sek.1 коментира
                  Редактиране на коментар
                  Ще го организираме само да мине тая дивотия .

              • Ами, нов бъг!
                Някой ще каже ли какво значи "Циклично пренасочване"?

                Това при темата за ЧРД на Тропчо.
                Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                Коментар


                • aldr
                  aldr коментира
                  Редактиране на коментар
                  Да не излезна аз виновен

                • Emilppp
                  Emilppp коментира
                  Редактиране на коментар
                  Най-вероятно наистина ти ще си виновен! И аз се опитах да вляза следобед от телефона, но ми пишеше че много често ме пренасочва. Чак си изтрих всички бисквитки с акаунти и пароли... И пак не успях. Едва сега, като се прибрах и седнах на компа.

              • Явно работи избирателно, щото има нов пост в темата. При мен още пренасочва! Май нещо не ме аресва, а?!
                Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                Коментар


                • sek.1
                  sek.1 коментира
                  Редактиране на коментар
                  И при мен същата работа .

                • sabin
                  sabin коментира
                  Редактиране на коментар
                  За какво става дума?

                • sek.1
                  sek.1 коментира
                  Редактиране на коментар
                  Като се опитам да отворя ми отваря страница с това: Страницата на offroad-bulgaria.com не работи

                  offroad-bulgaria.com ви пренасочи твърде много пъти.

              • Натиснете снимката за да я уголемите  Име:Screenshot_2020-04-14-20-10-16-568_com.android.chrome.jpg Прегледи:0 Размер:58.7 КБ ID:6588475Натиснете снимката за да я уголемите  Име:Screenshot_2020-04-14-20-10-06-507_com.android.chrome.jpg Прегледи:0 Размер:87.7 КБ ID:6588476Натиснете снимката за да я уголемите  Име:Screenshot_2020-04-14-19-57-05-474_com.android.chrome.jpg Прегледи:0 Размер:113.3 КБ ID:6588477
                Прикачени файлове
                А тези простотии се правят от името на всички ни.
                Даника
                Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                Коментар


                • Еделвайс
                  Еделвайс коментира
                  Редактиране на коментар
                  Публикувах отговор към ремонти тук, https://offroad-bulgaria.com/forum/%...11#post4708056 , но изобщо не излиза питането ми към темата като ново мнение, само аз си знам за него, седи си и само от темата за влагата в мазето е на преден план....


              • "sabin коментира
                За какво става дума?"

                Ето за какво става въпрс:

                Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                Ами, нов бъг!
                Някой ще каже ли какво значи "Циклично пренасочване"?
                Това при темата за ЧРД на Тропчо.
                Да опитаме на български!

                От време навреме някой праща на майната си някого, ама не е ясно кого - темата или пишещия!

                Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X