Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на форумите 3 (нов софтуер, миграция)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
    За гости си пише. Каква е целта на "невидим режим"? Колкото за "из отдоле", при мен липсва целият редактор.
    Е как пишеш като нямаш редактор?
    За да се появят иконите и опциите за форматиране на текст, кликни на двете оградени картинки.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ofr1.jpg
Прегледи:249
Размер:5.3 КБ
ID:6600950

    Не чета коментари и не отговарям на такива.

    И коментаторите...

    Коментар


    • Говорим за разширен редактор. Иначе и трите бутона не работят.
      Lancia Delta HF Integrale Evolucione

      Коментар


      • Ами тук май има само един редактор. Ако искаш да има разширени функции, направи това което съм описал в предишното ми мнение.

        Не чета коментари и не отговарям на такива.

        И коментаторите...

        Коментар


        • Ми нали казах, бутоните не работят!
          Lancia Delta HF Integrale Evolucione

          Коментар


          • При мен си работят.
            И маймунки имам
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • Мда, и при мен стрелките на страниците не работят. Томболата на Nokian, дето продъниха Нета с реклама - не работи.
              Айде да пишем кое работи.

              Коментар


              • Защо никой не пише какво става с аватарите ни, както и за проблема с томболата на Nokian и то не е от вчера, мисля че поне могат да ни уведомят че имаме еди какъв си проблем и се действа, смятам според мен, че е неуважително това мълчание към нас потребителите на този форум и да се чудим какво става....

                Коментар


                • Втори ден нищо не работи. Не мога да пусна нова тема. Защо?
                  Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                  Коментар


                  • Поне някой да обясни разликите в скапванията. Гледам, някои са пуснали нови теми, някои имат емотикони, някои имат всичко без аватарите. При мен почни нищо не работи! Като пиша нещо, не се спазва подреждането, не мога да чета следваща страница, трябва да отида на последно мнение и да връщам, за да видя всичко. Някой да каже нещо, за да не мисля за повреда в моя телевизор!
                    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                    Коментар


                    • Не мога и да редактирам! Не работят бутоните "цитат, коментар, уведоми, харесвам". Може би е прав ikirov, като казва да пишем кое работи. Като подам "Публикувайте отговор" писаното се добавя в темата, но излиза страница с неясни символи. Да ме подсети някой, какво още не работи?
                      Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                      Коментар


                      • Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                        ... Да ме подсети някой, какво още не работи?
                        Правителството, администрацията, полицията, рентиерите...
                        Чети, бре, що ти трябва да пишеш ?!

                        Коментар


                        • И бутоните работят, и емотиконите работят. и панела със съобщенията и известията е променен и работи отлично. Само аватари няма.

                          Коментар


                          • Значи ли, че аз съм виновен, въпреки че не съм пипал нищо? И какво да гледам?
                            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                            Коментар


                            • Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                              Значи ли, че аз съм виновен, въпреки че не съм пипал нищо? И какво да гледам?
                              Долу в дясно виждаш ли една страничка с кламер, едно главно подчертано А, и едно кръгче със усмивка - разцъкай ги.

                              Коментар


                              • Още вчера казах, че не работят. Има пет бутона и никой не работи.
                                Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X