Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на форумите 3 (нов софтуер, миграция)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • При разлогнат потребител (както се вижда форумът от останалата част на света). На някои страници директно дава грешка "няма резултати от търсенето", без да имат каквато и да е възможност да търсят. Понякога дори не дава грешка, все едно темата е изтрита. Примерно предпоследната (за момента) страница за корона вируса. И не само.
    При логнат потребител тези проблеми ги няма.

    Коментар


    • Нещата с коментарите стават все по-идиотски. За да прочета един коментар, ме връщат с четири-пет часа и 50 поста назад!
      Наистина ли не може да се направи нещо и ще си остане тази тъпотия. А народа продължава да си коментира и не го е зор, че никой не го чете! Псуваш и премяташ постове, за да отидеш на "първото непрочетено".
      Lancia Delta HF Integrale Evolucione

      Коментар


      • BENZBOSS
        BENZBOSS коментира
        Редактиране на коментар
        Е как никой не го чете,ти за какво се връщаш тогава 50 поста назад?Няма ли да си доволен ако коментарите си останат,а просто ти да спреш да ги четеш или да спрьт да пишат та да си доволен?

      • IvanIvanovi
        IvanIvanovi коментира
        Редактиране на коментар
        то проблемът е малко по-друг, писах го преди месеци: хубаво ме връща 3-4 страници преди края на темата за да ми покаже непрочетен коментар, но ако освен него има и непрочетени мнения след 2 страници, няма бутон "следващо непрочетено мнение" за да отида на първото от тях

    • А тъмна тема кога?
      Тапаталк кога?
      Cherokee WJ 4.0L- NP242
      Honda Africa Twin XRV 750

      Коментар


      • "Е как никой не го чете,ти за какво се връщаш тогава 50 поста назад?Няма ли да си доволен ако коментарите си останат,а просто ти да спреш да ги четеш или да спрьт да пишат та да си доволен?"

        Босе, аз не се връщам, връща ме софтуера! Трябва да мина през всичките 50, за да видя кой е първият непрочетен! Ако смяташ това за удобство, немам коментар! Между другото, участвам в друг форум на същата база и защо ли винаги ме праща на "първото непрочетено"?!
        Днес ме върна с 40 поста и даже нямаше коментари. Явно сичко е не в ред, ама никой не обръща внимание! Пак ще помоля пишещите да не коментират стари постове. И без това никой не чете!
        Lancia Delta HF Integrale Evolucione

        Коментар


        • Кольо
          Кольо коментира
          Редактиране на коментар
          Божко, а ти просто не се вързвай бе.
          Като видиш, че е старо-не го чети.

          А, че форума не работи както трябва вече е ясно.
          За пореден път предлагам да се обяви събиране на финанси за поддръжка на форума. Да се плати на хора които САМО с това се занимават, и да се справят със софтуера.
          Не подценявам знанията и уменията на сегашните колеги които се занимават с форума, но те си имат друга работа, и явно не могат да отделят достатяъчно време за оправяне на проблемите.

      • Веднага след последният ми пост, натиснах "какво ново" и ме върна 7 (седем) поста назад! Даже коментарите бяха след три поста. Та, на това в ред ли му викаш?!
        Lancia Delta HF Integrale Evolucione

        Коментар


        • ikirov
          ikirov коментира
          Редактиране на коментар
          Да коментираме само нови постове също не е вариант. Бях написал защо пишем по стари постове, ама нещо зачезна постът.
          Освен да минем всички на ЛС, друго не ми ражда главата. Ама вече няма да е форум. Напоследък и аз като тебе не се оправям кой какво е писал.

      • Явно нещо при слагането на новата версия се е замазало. Пробвайте да маркирате всичко прочетено и после дали има проблеми.

        Всичко се маркира като прочетено като се отиде на Форуми и под списъка на форумите има една лента "Маркирай всички като прочетени"

        При мен няма проблеми.
        Последно редактирано от sabin; 05-05-20, 10:31.

        Коментар


        • Може би не е пряко свързано с новия софтуер, но нещо не мога да вляза в ftp-то. Пробвах с два клиента, и при двата ми дава time-out. Някакъв проблем ли има с ftp сървъра ?
          Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

          Коментар


          • Стария адрес не работи отдавна. Новия адрес е files.offroad-bulgaria.com

            Коментар


            • IvanIvanovi
              IvanIvanovi коментира
              Редактиране на коментар
              а как се качват файлове сега?

            • zippel
              zippel коментира
              Редактиране на коментар
              И с този адрес не става. Ползвам същата парола, полето "port" оставям празно. Да не би това да е причината ?

          • Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
            Стария адрес не работи отдавна. Новия адрес е files.offroad-bulgaria.com
            На този адрес успявам да влеза с браузъра, но не и с ftp клиент. С браузъра, обаче мога само да разглеждам съдържанието, но не и да качвам снимки. Вероятно трябват някакви настройки на ftp клиента. Някой ще помогне ли ?
            Последно редактирано от zippel; 06-05-20, 18:22.
            Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

            Коментар


            • Нещо става с часовника, дето показва кога е бил последния пост.

              Както и не се индексират постове след 1 часа снощи. Все едно ги няма.
              Последно редактирано от Пенчо; 07-05-20, 11:47.

              Коментар


              • Никаква реакция?

                Само при мен ли е така?

                Коментар


                • gy6ter
                  gy6ter коментира
                  Редактиране на коментар
                  И при мен ,подрежда ги по час на публикация ,но вдясно показва стари постове .

              • Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                Никаква реакция?

                Само при мен ли е така?
                При мен кара с 1 час назад. И това с "коментарите" - маркирам най редовно "всичко прочетено" , някой направи коментар на стар пост - и хоп .... знаете как е...

                Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

                Коментар


                • За друго споделям. Примерно в темата за короната в "какво ново" ми показва, че последно е писано от santaclash днес в 00.28ч. А от тогава има доста писано и го виждам като отворя темата.

                  И като отворя темата ме връща точно на този пост.
                  Последно редактирано от Пенчо; 07-05-20, 12:23.

                  Коментар


                  • veskov
                    veskov коментира
                    Редактиране на коментар
                    По празници винаги е така

                • И при мен е така.
                  Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                  Коментар


                  • Къде зачезнаха всички аватари?
                    Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X