Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморско

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

    На следващото такова мероприятие се надявам да има повече с хора с тениски или баджове, защото съм сигурен, че сме се разминали с много участници, с които иначе сме коментирали доста неща във форума. Разбира се не всеки иска да бъде разпознавам, но аз предлагам следващия път колкото се може повече хора /които имат желание/ да са с написан ник някъде по себе си. Аз скоро мисля да се обзаведа с фанелки за тази цел. Ето примерно Спарки се забелязваше от Китен
    Последно редактирано от marin199; 07-09-09, 12:48.
    http://forum.offroad-bulgaria.com/%5...g%20%5B/img%5DFreelander 1.8, 16 v


    http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg
    http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictu...rget=_blank%3E

    Коментар


    • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

      Музиката бе донякъде съобразена. Ако все пак нямаше музикален фон, колегите бяха готови и със собствено озвучаване. PACH - направи всичко възможно да е вечно усмихнат, остроумен и неуморен. Беше си много на ниво мероприятие. Нямаше простотии, караници, сбивания, нощни изпълнения, като изключим някои мотания около дансинга на МПС, вдигане на прах и едно препускане през дюните на някаква джипка. Злати нямаше достатъчно помощници и понякога се забелязваше. Иначе, няма как! Това е събор. Трудно се спазват всички ограничения. Щом само агънцата ви са проблем, значи сме перфектни.
      Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

      Коментар


      • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

        Първоначално публикуван от v0id Преглед на мнение
        Ето я песента :
        http://vbox7.com/play:96966ce5
        Не чух някъде да има псувни, с колкото човека коментирам песента всеки мисли че беше готина и весела песен .
        на 1:30min "вашта мама овча събудете се" и така няколко пъти. Простотия неземна на който му харесва да си го пуска на децата в къщи. Това е недопустимо да се пуска на такава голяма аудитория аз лично не искам да се асоциирам с хора на които им харесва подобна помия

        Коментар


        • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

          Първоначално публикуван от boiko73 Преглед на мнение
          Ами трябваше да се обадиш. Аз не познавам много хора от форума и затова ми беше много приятно като се запознах с нови.
          Нищо, следващия път Поздрави!

          Първоначално публикуван от marin199 Преглед на мнение
          ...Ето примерно Спарки се забелязваше от Китен...
          Спарки и без "етикет" го познах Както и много други, които са със снимки на аватарите тук.

          А ето така изглеждаше половинката ми на фона на F250-то
          Прикачени файлове
          О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

          Коментар


          • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
            Беше по-добре от предния. Дано да спазим тренда, както каза Злати. И голямо благодаря на хората, положили усилията събора да се случи.
            Мненията и впечатленията ще продължават да валят ,но искам да споделя с вас някои неща :
            1. Никой не си задава какво ни е коствало организирането на това събитие. Ако има грешки и пропуски ,моля бъдете по -снизходителни и преди да напишете някоя критика, кажете вие с какво помогнахте за да се случи нещо там, на терена. Още ми кънти в главата молбата на Джорджо по станцията- "някой да помогне за донагласяне на трасето".
            2. Трябва да благодаря на Злати Златев,че прие нашата покана за провеждане на Събора в Приморско, както и за всеотдайната му работа преди и по време на Събора.
            3. Да благодарим на Онзи горе,че ни изчака да си тръгнем и тогава пусна водата
            4. На всички, които събраха отпадъцитеи ги струпаха в черни торби на определените за това места
            5. На Администрацията на Община Приморско, че за пореден ( и надявам се не последен ) път ни помагат и съдействат ( по-точно би било да се каже уйдисват на акъла), които даже заявиха, че ако искаме можем да го направим пак догодина на същото място.
            Благодаря на всички , които дойдоха, гледаха, веселиха се , помагаха, танцуваха, плажуваха и т.н.н.н.н.
            Надявам се да сте останали с добри впечатления, понеже за нас остана само приятната умора и облекчението, че всичко мина без инциденти.

            Коментар


            • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

              Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
              на 1:30min "вашта мама овча събудете се" и така няколко пъти. Простотия неземна на който му харесва да си го пуска на децата в къщи. Това е недопустимо да се пуска на такава голяма аудитория аз лично не искам да се асоциирам с хора на които им харесва подобна помия
              Хора всякви, не харесвам такива песни ама за шоуто става ... кво толкова ? Ние сме там за купона, в петък вечерта се забавлявахме, в шатрата на сузукитата купона си беше 6 . Атмосферата е приятелска и винаги си е така по нашите сбирки . Не чухме някой от нас да се е оплакал . Ще ти цитирам една реплика на Венци : На повече от 2ма угодия няма . Всички недоволни и накрая организаторите се отказват щото им писва от интриги . Защо е необходимо винаги да се търси вина и да се упреква този и онзи що нещо не бил направил .... на мен пък лично не ми харесаха група Офоруд, сега ще ревнат половината форум ама тва си е мое мнение и не съм го натрапвал на никого, нали ? Не искам да ги обиждам момчетата, просто тогава не ми се слушаше такава музика . Не ми хареса и че рампата беше по средатата на пътя и пак нищо не съм казал, така сте решили така сте го направили .
              Най-добрия реглаж на преден и заден мост

              Коментар


              • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                Първоначално публикуван от v0id Преглед на мнение
                Хора всякви, не харесвам такива песни ама за шоуто става ... кво толкова ? Ние сме там за купона, в петък вечерта се забавлявахме, в шатрата на сузукитата купона си беше 6 . Атмосферата е приятелска и винаги си е така по нашите сбирки . Не чухме някой от нас да се е оплакал . Ще ти цитирам една реплика на Венци : На повече от 2ма угодия няма . Всички недоволни и накрая организаторите се отказват щото им писва от интриги . Защо е необходимо винаги да се търси вина и да се упреква този и онзи що нещо не бил направил .... на мен пък лично не ми харесаха група Офоруд, сега ще ревнат половината форум ама тва си е мое мнение и не съм го натрапвал на никого, нали ? Не искам да ги обиждам момчетата, просто тогава не ми се слушаше такава музика . Не ми хареса и че рампата беше по средатата на пътя и пак нищо не съм казал, така сте решили така сте го направили .
                Да прав си, но едно е да ме ти харесва нещо друго е да звучат псувни по уредбата

                Коментар


                • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                  Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                  Да прав си, но едно е да ме ти харесва нещо друго е да звучат псувни по уредбата
                  Не бяха баш псувни, ама си прав и съм сигурен че Ванката ще го има предвид и за следващия събор ще се коригира, все пак е професионалист и като цяло воденето и подбора му на музика бяха перфектни .
                  Най-добрия реглаж на преден и заден мост

                  Коментар


                  • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                    Малко снимки и от мен:
                    Красиво място избрано за събора






                    странни птици




                    лагера


                    малко руска техника




                    част от състезението за най-малко разплискана вода


                    съдиата


                    доливане на вода и прецизно мерене

                    част от учасниците




                    за тези които непознават дисководещия


                    и сега малко снимки на изложителите на това мероприятие
























                    имаше и представители от Русия


                    хубави мотори






                    и екстравагантни джипове






                    да ви покажа и нашия приятел и колега от форума


                    проведоха се също и курсове по първа помощ














                    колеги фотографи




                    всичко това се случва в петък и естествено дойде ред на изненадата
















                    след това бях поканен от тази група да споделим преживяното през деня










                    главния виновник и нов приятел






                    На следващия ден преди започване на състезанието отново благодарности от новия собственик на Витарата


                    и самото състезание, като започваме от съдийския екип....




                    и участниците














                    пазете се, че немога да снимам


                    вече е доволен


                    защото снима любимата си марка




                    част от публиката


                    някои започнаха така


                    и завършиха по този начин, за което им прави чест


                    още снимки











































                    LZ1NBN

                    Коментар


                    • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                      На мен купона ми хареса много. Радвам се, че имах възможност да се запозная лично с хора които до момента познавах само като Псевдоними от форума. Организаторите са свършили огромна работа. Всичко което видях като пропуск го отдавам на това, че събора все пак е само "втори". Благодаря на всички които спомогнаха за организирането на тази проява.

                      Реших да публикувам малко портрети. Дано да предават атмосферата добре.
                      Прикачени файлове
                      Иван
                      ivanp98[at]mail.бг

                      Коментар


                      • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                        Още малко
                        Прикачени файлове
                        Иван
                        ivanp98[at]mail.бг

                        Коментар


                        • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                          След състезанието, задължителното интервю


                          след това имаше състезание по мерене на ходове но за съжаление имам само тази снимка


                          и състезание по теглене на джип










                          и награждаването




                          А сега въпрос към новобранците във форума-кои са тези двамата?


                          и логичния завършек на съботния ден-с концерт
































                          Това е от мен, благодаря на всички участици на този събор и на организаторите.
                          LZ1NBN

                          Коментар


                          • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                            Първоначално публикуван от iai-bg Преглед на мнение
                            Като упътване за мястото ... След като преминете моста на река Ропотамо минавате няколко завоя и баира ... и съм подпряла една импровизирана табела със знака на Форума и стрелка на Дясно - минава се през една Зеленикава метална порта - и следвате Червените стрелки по асфалта - не са много , но са достатъчно.
                            Някой се оплака, че размера на табелата не бил достатъчно голям, аз си мисля, че е достатъчен... Ще се радвам ако някой я щракне табелата за спомен ... И Моля - последният напускащ събора да я отнесе на подходящо за нея място - за да не цапаме гората все пак....
                            Не знам кога е минал последния,но днес я отнесох около 15.00часа,така че спокойно.
                            Прикачени файлове
                            Mercedes-Benz - M-class (W164) - ML 550 (388 Hp) 2008
                            Mercedes-Benz - Е-class (W211) - 4matic (224 Hp) 2008

                            Коментар


                            • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                              Първоначално публикуван от ianakiev Преглед на мнение
                              Много много благодаря за клипа.Много неестествено ми изглежда
                              Вътре в колата просто се видя много небе

                              ....пуснете я тая спорна песен да я чуя,аз не съм толкова морален като Явор
                              Последно редактирано от tnt1111; 07-09-09, 16:46.
                              ПРАВЕТЕ СИ КЕФА БЕ ХОРА!!!!!!!!!

                              Коментар


                              • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                                Първоначално публикуван от Нейчо Наков Преглед на мнение
                                А сега въпрос към новобранците във форума-кои са тези двамата?
                                А, Я тея двамата ги знам още от маЛЕчок, това са приказните супер герои Макс и Мориц.
                                Дори и в този момент гледат доста критично към множеството от спамери...
                                И сега не се чудете защо имаме доста сериозен контрол 24/7 ...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X