Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморско

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

    Не мога да разбера тва мрънкане от сериозни хора . То хубаво да се имат предвид някои неща, критиката понякога е полезна ама от мрънкане файда никва . И вместо да търсите кусури, вземете погледнете малко по-позитивно на нещатата, дойдохме, позабавлявахме се, запознахме се с много нови приятели и като цяло си прекарахме страхотно ... може ли само мрънкане да се чува бе ебаси, ми на който не му харесва да не идва повече ... аз се чудя на организаторите, да ви правят кефа, да ви организират забавления, зрелища, емоции и накрая да чуват само мрънкане и то от "уж сериозни хора" . Злати няколко пъти спомена че другата година ще има нови организатори и нова концепция, защо ли ?
    Най-добрия реглаж на преден и заден мост

    Коментар


    • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

      Първоначално публикуван от Георги Иванов (gorbi) Преглед на мнение
      и що така...?
      Сигурно защото не е бил в петък вечер на полянката-дансинг.Всички танцуваха цяла вечер, и познай дали имаше доволни че трябваше да се спре музиката в разгара на купона.Нямам идея какви са музикалните вкусове на колегата, не ме и интересуват.За мен е по важно да има парти и дансинга да не остава празен.Добри по-нагоре хубаво го е казал "Има ли повече от двама...консенсус няма". Относно агънцата и събуждането, така съм решиш, така съм го направил. Беше ми пределно ясно че ще има и много недоволни от събуждането в 8.30 - 9.00 сутринта, но не сме се събрали да спим а да се забавляваме. Вече не помня колко много колеги идваха с флашки да им сваля песента, явно на много хора им хареса "простоийката". Извинявам се на родителите с малки деца, за причиненото неудобство и за догодина ще имате удоволствието сами да предложите друг DJ да ви забавлява
      DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
      Skype: pach_bs

      Коментар


      • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

        Първоначално публикуван от v0id Преглед на мнение
        Не мога да разбера тва мрънкане от сериозни хора . То хубаво да се имат предвид някои неща, критиката понякога е полезна ама от мрънкане файда никва . И вместо да търсите кусури, вземете погледнете малко по-позитивно на нещатата, дойдохме, позабавлявахме се, запознахме се с много нови приятели и като цяло си прекарахме страхотно ... може ли само мрънкане да се чува бе ебаси, ми на който не му харесва да не идва повече ... аз се чудя на организаторите, да ви правят кефа, да ви организират забавления, зрелища, емоции и накрая да чуват само мрънкане и то от "уж сериозни хора" . Злати няколко пъти спомена че другата година ще има нови организатори и нова концепция, защо ли ?
        Евала на Злати ,сигурно сме му скъсали нервите
        Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
        New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

        Коментар


        • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

          Първоначално публикуван от speed750 Преглед на мнение
          Евала на Злати ,сигурно сме му скъсали нервите
          И на Диджея също, ето и той се отказа
          Големи пичове сте няма що, вече ще си организираме частни сбирки .
          Най-добрия реглаж на преден и заден мост

          Коментар


          • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

            Ванка ми кат не та харесват ще озвучаваш само сузуки сбирките,там нямаше недоволни
            не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

            Коментар


            • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

              Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
              Ванка ми кат не та харесват ще озвучаваш само сузуки сбирките,там нямаше недоволни
              И аз така смятам, по често ще правим сузуки сбирки . Там поне наистина няма недовлни и всички се забавляваме .
              Най-добрия реглаж на преден и заден мост

              Коментар


              • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                Чета и си викам, бе аз на същия събор ли бях???
                На мен и на хората около мене ни беше много хубаво и не ни се тръгваше..
                Даже щях да предложа догодина съборът да е една седмица...

                Благодарности към всички организатори, мястото беше перфектно избрано, имаше възможност всеки да се забавлява, както пожелае.

                Много ви се моля, не ми разваляйте прекрасните впечатления с мрънкотене...
                Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

                Коментар


                • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                  На мен лично много ми хареса.БРАВО на всички ,които се потрудиха за осъществяването на втория национален офроуд събор.Чакам третия с нетърпение.Поздрави на всички.
                  Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
                  На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
                  Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

                  Коментар


                  • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                    Честно казано, не разбирам какво става тук в момента.
                    Погребвате идеята за национални събори?
                    Някакви хора са зарязали времето и почивката си, похарчили са парите си, и са направили веселба за други хора. Някакви трети хора които не съм чувал с нищо, значи никога не са вършили нищо обществено полезно, отиват на купона, не го приемат за свой, и започват да недоволстват. Когато някое ОБЩЕСТВЕНО място не ми харесва лично, аз просто си тръгвам от там. Какъв е проблема?
                    Ако има смислени забележки, просто може да дръпне настрани отговорното лице, и да му каже "Смятам че тая работа ще стане по-добре ето така и така, хайде да я променим, аз започвам".
                    Да не говорим че всеки след детските си години, би трябвало да е наясно с разликата между "в къщи" и "широка публика".
                    Приемам единствено възмущението на Вромоса, поради напълно недопустимата, по моему, публична употреба на чалга, и изобщо не заради псувните.
                    Последно редактирано от Стефан; 07-09-09, 20:40.

                    Коментар


                    • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                      Първоначално публикуван от gadeff Преглед на мнение
                      Чета и си викам, бе аз на същия събор ли бях???
                      На мен и на хората около мене ни беше много хубаво и не ни се тръгваше..
                      Даже щях да предложа догодина съборът да е една седмица...

                      Благодарности към всички организатори, мястото беше перфектно избрано, имаше възможност всеки да се забавлява, както пожелае.

                      Много ви се моля, не ми разваляйте прекрасните впечатления с мрънкотене...
                      +25

                      ахам... да вземе да я затвори вече някой тази тема, той събора мина....
                      Който не е бил доволен от организацията, диджея, времето, луната вечер, слънцето през деня и качеството на пътната настилка и кебапчетата - да си седи дома.... Там пускат каквото си натиснеш на дистанционното и никой няма ти пречи.... 5+ по шестобалната система за събора, мястото бе страхотно, компанията - те си знаят, другото са празни приказки в магазина на опашката - кой какво го боли...

                      Коментар


                      • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                        Злати, евалаа на теб и останалите организатори за хубавия купон. С удоволствие следих развитието му и считам, че Хората са прекарали чудесно. Е, винаги има някой не съвсем доволен, но пълно щастие няма. Съжалявам само, че не можах да присъствам, но кой каквото си надробил....
                        sigpic

                        Коментар


                        • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                          Ами и аз да помрънкам малко: Нямаше читави тоалетни, душове с топла вода, джакузи, огледало, масите нямаха покривки, не беше почистено от комари, и най-лошото: организаторите отказваха да ми сервират бирата и кебапчетата а трябваше аз да се разкарвам до бара. Диджея пък ми отказваше да поздравявам масите по микрофона въпреки че му пробутвах 5 лв. Е на к'во прилича т'ва.

                          Първоначално публикуван от pacific Преглед на мнение
                          ПП
                          Само сменете "диджея", че той са сватби може да е много добър, но за такива мероприятия няма усет. И това - меко казано.
                          Колеги, въздържайте се от подобни изказвания, обидно е. Всеки си има право на мнение, но коментарите да не излизат от добрия тон. Лично аз смятам, че PACH допринесе много за веселата атмосфера на събора.

                          ПП. Изкарах си страхотно. Като си "промия" снимките ще кача и от мен нещо.
                          О899 2б2 1З2

                          Коментар


                          • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                            Колеги нека да престанем с мрънкането,нека не доказваме за пореден път българския навик все да има недоволни.Има много неща които в процеса на организиране на тези мероприятия ще се изгладят,има и много други които ще искочат като нередности,но които не работи и не прави нищо той не греши.Събора си беше супер купона беше на ниво,настроението също.И на мен някои неща не ми допаднаха но това не ми пречеше да ми е весело и приятно,в крайна сметка разни хора разни идеали няма начин на всеки персонално да му се назаначи DJ или да му се подбере индивидуална програма.Смятам че този събор беше по добър от предишния което говори за градация което е достатъчно за мен да смятам че и следващия ще е още на по високо ниво а на мен това ми стига.
                            Последно редактирано от Дявол Коледа; 07-09-09, 20:55.
                            ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                            тел.088четири 9едно9 4нула4
                            -------------------------------------------------------

                            Коментар


                            • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                              Някои хора остават с впечатлението че диджея е пускал чалга .
                              Аз лично не чух нито една такава издънка .
                              Диджея сутринта ни събуди с "Агънца Заспали" което е техно . Верно простотийка си е но и много хора и се изкефиха и се събуждаха развеселени . Ся кво за 1 песен и почнахте с коментарите диджея такъв, диджея онакъв, както и да е приключвам с тая тема, според мен лично Диджея се представи отлично и това е нашия Диджей на нашите сбирки .
                              Най-добрия реглаж на преден и заден мост

                              Коментар


                              • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                                Извинявам се публично на всички колеги, на които не успях да обърна внимание и да си поговорим!
                                Ангажиментите и напрежението ми дойдоха в повечко, та за това... Още веднъж: Извинявайте!
                                Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                                Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X