Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморско

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

    За пръв път присъствам на подобно мероприятие-тепърва прохождам в оф-роуда,и затова впечатленията са още по-силни!
    Искам да изкажа благодарността си към участниците в траяла,който беше най-атрактивното нещо на Събора!Хубаво е,че има хора с такова хоби,което изисква доста време и лични средства!
    Благодаря Ви,пичове!Бъдете живи и здрави,за да ни събирате очите още дъъълги години!
    Надявам се поне аплодисментите на публиката да са компенсирали донякъде отделеното време,нерви,лишения и пари.
    много автомати-слаби резултати!

    Коментар


    • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

      Първоначално публикуван от SIMOCOREX Преглед на мнение
      Мдаа хитаа и
      ...вашта мама офча...
      Е това беше пирона в сутрешната програма.
      Заради този хит и сутрешното събуждане Ленд Роувър лагера искаха да ми правят "масаж с лопати" За да няма недоволни, другият път няма да правим лагера на Сузуки до тях
      DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
      Skype: pach_bs

      Коментар


      • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

        Първоначално публикуван от tnt1111 Преглед на мнение
        Благодаря на Fintara за прекрасната снимка на моята скоклива тойота
        Събора си беше много готино организиран , според мен е добре да има повече автомобилни атракции...все пак хората за това идват.
        Моля ако някой е снимал нежното ми скокче от друг ъгъл да прати снимчица и ако имате инфо за TV репортажи пишете

        Благодарности от нас
        Ето една направена от моята половинка
        Прикачени файлове
        Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
        Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

        Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

        Коментар


        • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

          Първоначално публикуван от iai-bg Преглед на мнение
          .

          Кой е най-красивият Джип?
          Кой разля най-малко вода с Ровъра ...
          Кой победи на траяла и как?
          Джанго правил ли е още палачинки?
          Валя ли дъжд и при вас, защото във Варна беше поройно?
          Привет на всички и от нас организаторите. Преди малко се прибрахме и започна да вали- времето бе с нас тези няколко дни. Обещавам утре да разсея информационната мъгла , но инфо за състезанията търсете в техните теми а не тук

          Коментар


          • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

            Първоначално публикуван от tnt1111 Преглед на мнение
            Моля ако някой е снимал нежното ми скокче от друг ъгъл да прати снимчица и ако имате инфо за TV репортажи пишете

            Благодарности от нас
            мисля, че имаш скъсан тампон на средното гърне- поне така се вижда на една снимка ( не съм лягал под колата за да го гледам)

            Коментар


            • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

              Спасе, аз и няма да се дърпам много много!
              LZ1AID

              Коментар


              • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                Да се отчета с малко снимки:

























































































































































                OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                Коментар


                • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                  Благодаря на Вас организатори и на всички съфорумци за така приятното и пълно с емоции мероприятие. Това за мен е първо участие и се надявам да не е последно.

                  Споделям с Вас малката частица от това мъжко състезание, което съм успял да запечатам. Нещо не стана с прикачването, ще опитам пак.
                  Последно редактирано от Дочев; 06-09-09, 17:17.
                  Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                  Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                  Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                  Коментар


                  • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                    Хубаво, лошо, свърши се вече. Отново надскочихме себе си и си спретнахме страхотен купон. Искам да благодаря на всички, които помагаха за организацията и веселото изкарване. На Пепи, Джанго и останалите, които помагаха с колчетата, на Дамян, Стоян и момчетата от Приморско за страхотния траял и цялостната организация, на Вромосите за шоуто с рампата, на Иван от МотоПфое за Майсторското шофиране и Дърпането, на Гладиатор и лично на Сашо Ковачев за страхотното шоу със състезателния автомобил, на всички, които чистиха на плажа на Ропотамо и специално на Ник Николов, Станко, Тримата, Румбата и останалите, които може би още почистват мястото, на Пач и Траял, които заедно с група Оф роуд се грижиха за изнежения ни слух. Сигурно пропускам някой, за което моля да ме извините. Още веднъж, благодаря на всички за страхотния купон. Догодина ще си спретнем отново Събор! Ще има нов Главен организатор и може би нова концепция, но е ясно, че нещата ще вървят само напред и нагоре( сравнявам сега с миналата година и само си представям следващата, ако спазваме тренда).
                    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                    www.ADV-Bulgaria.com

                    Коментар


                    • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                      Първоначално публикуван от slavin Преглед на мнение

                      Я на Калин Г-то, живот и здраве май до месец два ще стане готово.
                      Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                      Коментар


                      • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                        Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
                        Я на Калин Г-то, живот и здраве май до месец два ще стане готово.
                        И аз с нетърпение чакам да стане напълно готов приятелю
                        Специални благодарности на Сашо Ковачев и неговия екип!
                        Последно редактирано от kalin b; 06-09-09, 18:46.
                        [SIZE=4][I][B][SIZE=3]/ При златна треска не инвестирай в златни мини, а в лопати [/SIZE]/[/B][/I][/SIZE]

                        Коментар


                        • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                          Малко снимки и от мен












                          Bertone freeclimber 1.8 115hp

                          Коментар


                          • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                            Ауууу уникални кадри, браво Надявам се Чефо да качи и видеото, там е още по-видна реакцията на адаша
                            DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                            Skype: pach_bs

                            Коментар


                            • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                              обещаните снимки и от мен :

































                              А тази машина наистина ми привлече вниманието:


                              [COLOR=black]Suzuki Vitara 1,6 '94[/COLOR]
                              0899089976 Адриян

                              Коментар


                              • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                                И още :













































                                Последно редактирано от kitenec; 06-09-09, 19:52.
                                [COLOR=black]Suzuki Vitara 1,6 '94[/COLOR]
                                0899089976 Адриян

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X