Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморско

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от Дявол Коледа Преглед на мнение
    Джанго И Пепи вече са там утре се очакват още хора да идат така че ще има кои да ти помага убеден съм.
    Ще съм много благодарен защото ще съм само със жената а тя горката е в седмия месец и няма да може да ми помага.

    Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
    Някой знае ли къв е пътя през Елхово и т. н. Да не минаваме през петолъчката. Че нали имало задръствания.
    Колега минете през Ямбол и хващате пътя за Грудово ще останете доволни.Пътя го бива а и е много спокоен от към движение.
    Последно редактирано от cveti; 01-09-09, 22:22.
    Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
    На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
    Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

    Коментар


    • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

      Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
      Някой знае ли къв е пътя през Елхово и т. н. Да не минаваме през петолъчката. Че нали имало задръствания.
      От изхода на магисралата гоните Раднево, Пет могили, Млекарево... Ямбол, Средец и Бургас. Пътят е повече от приятен и е по-къс с 2км.
      OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

      Коментар


      • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

        Аз пак за жената се притеснявам хотелите близо ли са,говорим за придвижване без кола?
        Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
        На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
        Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

        Коментар


        • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

          Първоначално публикуван от scorpion1972 Преглед на мнение
          Аз пак за жената се притеснявам хотелите близо ли са,говорим за придвижване без кола?
          На няколко км са, без кола голямо ходене
          DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
          Skype: pach_bs

          Коментар


          • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

            Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
            На няколко км са, без кола голямо ходене
            Е тогава качвам мотора в буса или ще спим там във вихъра на шоуто.
            Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
            На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
            Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

            Коментар


            • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

              Първоначално публикуван от scorpion1972 Преглед на мнение
              Е тогава качвам мотора в буса или ще спим там във вихъра на шоуто.
              Палатка нямаш ли ?
              DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
              Skype: pach_bs

              Коментар


              • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
                Палатка нямаш ли ?
                Имам две ама пусто нямат тоалетни и бани.Все не стигат парите за каравана.
                Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
                На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
                Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

                Коментар


                • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                  Първоначално публикуван от scorpion1972 Преглед на мнение
                  Имам две ама пусто нямат тоалетни и бани.Все не стигат парите за каравана.
                  Еееее малко романтика и по-битови условия де
                  DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                  Skype: pach_bs

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
                    Еееее малко романтика и по-битови условия де
                    Може и да си прав така да е. Дано на жената да и е комфортно тя по принцип си е супер оффроудърка и е мъжко момиче но все пак е бременна в седмия месец.Преди два дена ми изкара ангелите,като ме вкара в една дупка край реката направо ми изчаткаха зъбите.Аз се шашнах повече от нея.Случая изглеждаше безднадежден ноооооооооооо да не забравяме,че жените са по-изобретателни.Успя да извади джипката и ме изкефи максимално.

                    Ако ги знаех тези подробносги поне ток щях да си пусна до мястото на изложението.
                    Последно редактирано от cveti; 02-09-09, 06:45.
                    Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
                    На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
                    Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

                    Коментар


                    • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                      Злати нищо не се споменава за охраната ! или съм пропуснал нещо?
                      Обеден съм че покрай колегите ще сме като едно семейство, но със сигурност ще има и много повече външни хора и може би нежелателни случки, или дребни и не дребни кражби , или всякакви неща ( не дай боже де ) защото едно да сме в Б.Г а друго да сме в Приморско нна сезон ,и както викаш очакваме към 10000 човека да има в тези дни , та да питам аз понеже не малка част от нас ще са с децата и жените си ,когато човека е подготвен за всякакви изненади едва ли ще бъде изненадан непрятно.
                      Ще се радвам да ме корегираш ако греша някъде.

                      Коментар


                      • За колегите които не са тръгнали
                        Ако минавате през петолъчката няма да имате никакви проблеми , няма никакво задръстване нататък , спазвайте ограниченията покра С.Загора ,чеееееее Актове пишат големи

                        Първоначално публикуван от 4selenger Преглед на мнение
                        Злати нищо не се споменава за охраната ! или съм пропуснал нещо?
                        Обеден съм че покрай колегите ще сме като едно семейство, но със сигурност ще има и много повече външни хора и може би нежелателни случки, или дребни и не дребни кражби , или всякакви неща ( не дай боже де ) защото едно да сме в Б.Г а друго да сме в Приморско нна сезон ,и както викаш очакваме към 10000 човека да има в тези дни , та да питам аз понеже не малка част от нас ще са с децата и жените си ,когато човека е подготвен за всякакви изненади едва ли ще бъде изненадан непрятно.
                        Ще се радвам да ме корегираш ако греша някъде.
                        Така като гледам тези дни курортите са доста празнични 2-3 дена беше и гадно времето и ако се съберат 10000 човека тва ще е супер
                        Последно редактирано от cveti; 02-09-09, 06:45.
                        Лудак

                        Коментар


                        • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                          Аз ще пътувам в петък,ако иска някой,може да се присъедини.Ще минавам през Бурас,надявам се ,че вече няма да има задръствания,а и джипката ми е там!
                          0887/400121 Антон Донев

                          Коментар


                          • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                            Уж чета темата от началото, но дано не съм пропуснал подобна дискусия, но какво ще кажете всеки да си напише ник-а на бадж и да го носи по време на събора. Все пак много хора ще сме и ще е тъпо да се разминаваш с хора, с които често си дискутирал, а да не знаеш, че са те.
                            OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                            Коментар


                            • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                              Първоначално публикуван от slavin Преглед на мнение
                              Уж чета темата от началото, но дано не съм пропуснал подобна дискусия, но какво ще кажете всеки да си напише ник-а на бадж и да го носи по време на събора. Все пак много хора ще сме и ще е тъпо да се разминаваш с хора, с които често си дискутирал, а да не знаеш, че са те.
                              Е, аз съм надписан отвсякъде - и на джипката, и на фланелката. Ама надали всички ще са. На който както му харесва.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                                Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                                Е, аз съм надписан отвсякъде - и на джипката, и на фланелката. Ама надали всички ще са. На който както му харесва.
                                Нещо подобно имах в предвид, че да се познаваме. Май наистина всички трябва да си слагаме снимките на аватара.
                                OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X