Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморско

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
    Чакаме!!!
    Как е бронята?
    Верно ли си забравил за ямата с гредите и в тъмното си се натресъл в нея.

    Коментар


    • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

      Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
      Как е бронята?
      Верно ли си забравил за ямата с гредите и в тъмното си се натресъл в нея.
      Мда. Адреналина ми дойде в повече, и не прецених че не минавам покрай нея. Ако не бях влязъл, щеше де има само един откачен калобран, на който така или иначе съм хвърлил око отдавна да го подстрижа. Всъщност предвид удара, щетите са учудващо малки.

      На iiiopo брат му ми каза че като съм се натресъл се е чул потресающ звук, а всъщност няма кой-знае какви поражения - изкривена е основата на бронята, а самата броня (пластмасата) си е здрава.

      Днес ще ходя да видя какво представлява основата и дали ще мога да я изправя, или ще взема друга, права, и направо ще я сложа, и евентуално oсиля ако преценя че има нужда.

      Като тръгнах, ми беше студено, а като излязах ми беше горещо. Стоплих се за цялата вечер, та преживяването си струваше. Майната им на пластмасите и железата!
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

        Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
        Ми айде де.
        Евала на ентусиастите в събота вечерта дето се пуснаха по трасето. И пича дето газеше до колена в калта и ги закачаше с въжето.
        Ако някой има повече снимки и клипове от "свободните боеве" в събота да ги качва

        Коментар


        • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

          Е, имаше някои проблемчета, ама какво толкова?! Нищо сериозно, което си е постижение за хора, които са правили подобни неща най-много 1-2 пъти в живота си. Този път не успях да се освободя и да се включа в организацията, но предния път участвах и знам какво е. Понякога го мислиш едно, а то става друго. Импровизираш, колкото въобще да стане нещо и т.н. За мен организацията беше отлична. Няма как да е перфектна и никога няма да бъде. Просто беше досатъчно добра, предвид фактите. Освен това е лесно да се предвидят проблемите и да се избягнат. Знаех например, че около сцената и изложението ще е лудница и си опънах палатката чак в северния край. Не ми е пречила нито музика, нито съм чул Агънцата, нито ми е пречело задръстването на алеите. Естествено обикалях доста из основните събития на събора, но всички знаем, че вкусовете са различни. Когато нещо не ми харесваше, никой не ме е карал да седя на сила. Имаше цял плаж на разположение, кръчми наоколо и т.н.

          Нека спрем със заяждането, защото ви гарантирам, че по-добри и жертвоготовни организатори и дижеи, НЕ МОЖЕМ да си намерим.
          Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

          Коментар


          • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
            ...

            Като тръгнах, ми беше студено, а като излязах ми беше горещо. Стоплих се за цялата вечер, та преживяването си струваше. Майната им на пластмасите и железата!
            АбсолУтно.
            Хванах те на финала, че се бяхме запили някъде и гледаме минават кални джипки, и тогава се усетихме, че става здрав купон по трасето.

            Коментар


            • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

              Първоначално публикуван от lilia_prim Преглед на мнение
              Ако някой има повече снимки и клипове от "свободните боеве" в събота да ги качва

              Свободните боеве бяха голям майтап, ама имаше един пич асистенция -бягаше из калта ,подаваше въжета ,та той направо медал заслужава

              А и аре да спрете да мрънкате.Вие как мислите че на 2-3000 човека може да се угоди.На който не му е харесало да не ходи на следвщия! Ако някой мисли че може да организира по добре събор ...веднага да почва, и там ще отидем и без това е достатъчно скучно есента
              ПРАВЕТЕ СИ КЕФА БЕ ХОРА!!!!!!!!!

              Коментар


              • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
                АбсолУтно.
                Хванах те на финала, че се бяхме запили някъде и гледаме минават кални джипки, и тогава се усетихме, че става здрав купон по трасето.
                Абе не знам ама май само бронетранспортьора (пфу че дълга дума) не се пусна по трасето. По едно време покрай трасето мина бетоновоз и всички взеха да му махат, свирят и викат - "Ей ела и ти да се пробваш!" Човека се нахилии до уши - беше страхотно Който има снимки да ги качва без да пита

                Коментар


                • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                  Първоначално публикуван от lilia_prim Преглед на мнение
                  Ако някой има повече снимки и клипове от "свободните боеве" в събота да ги качва
                  Ето няколко снимки.
                  Браво на момчето, което се "изкаля до ушите", за да закача джиповете за изтегляне от ямата.

                  П.С. Съжалявам че ги качвам като прикачени, но нямам достъп до фтп.
                  Прикачени файлове
                  www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
                  0898777327

                  Коментар


                  • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                    Първоначално публикуван от marlqnda Преглед на мнение
                    Абе не знам ама май само бронетранспортьора (пфу че дълга дума) не се пусна по трасето. По едно време покрай трасето мина бетоновоз и всички взеха да му махат, свирят и викат - "Ей ела и ти да се пробваш!" Човека се нахилии до уши - беше страхотно Който има снимки да ги качва без да пита
                    За което съжалявам,тръгнах си рано точно когато купона започваше,причината е среща на випуска 20 години от завършването.Но на следващия събор......

                    Коментар


                    • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                      В сряда следобед най-накрая успяхме с Ванката да пристигнем на мястото на събора и веднага се заехме с организирането на лагера, лагерната трапеза и настаняването на пристигащите колеги:



                      Ето го и сладура Джанго, без перука е много секси - ооо бейбии



                      Напоследък ми стана навик да ходя с бус и джип на съборите, тази къса Витара все не стига , разменям я за дълга база



                      Естествено, една от първите ни задачи беше да оградим периметъра на "Сузуки лагера" и да го обозначим надлежно:



                      Ето го и Пепи



                      Още сладури от ЛР клуба



                      Помогнахме на Злати да дозабие малко колчета и както се полага след тежкия работен ден, време беше да му седнем





                      Мими не се спря цяла вечер и забавлява децата с всякакви игри и даже им преподаде основен курс за алпинисти, ходене по въже между дърветата и още много други неща, както се казва това е точния човек, радвам се че най-после се запознахме на живо



                      .... Балона се надувааа, пук:



                      IIOPO не бил Йопо а Жоро, ама добре че ни светна и ние да знаем, наздраве



                      Още приятели, само дето Вальо не му понася светлината на светкавицата





                      Джанго също беше фотограф, докато се усетя ми грабна апарата и хоп...Иванчо на портрет



                      Алоооо, майна, даааа тук сме



                      ...на този пък кой му е дал мегафон



                      аааа казва наздраве на компанията





                      В четвъртък сутринта, бодро заразпъвахме лагера на Сузукитата:



                      За замъка на SS1 и кака Мими ползвахме жокер "Обади се на приятел" само дето обаждането го повторихме няколко пъти





                      Добре че се включиха и Хасковската група



                      Докато ние разпъваме, мацките релаксират на сянка



                      Забелязвахме се отдалече



                      Джнаго - Моята Фифи и тя ще порастне някой ден.
                      Аз - Даааа, като и даваш редовно витаминчетата



                      Освен Сузукита, в нашия лагер имаше място и за приятели с по-рядко срещани автомобили:



                      За него повече може да ви разкаже Вики ако реши

                      Както беше по-програма в петък започна състезанието за майсторско шофиране с кофа вода. Лицата са добре познати а състезанието се проведе под охраната на специалния военен оффроуд екип "три танкиста, без куче" криза е и нямало храна за него





                      Ванката Попов си остави биричката в кофата "в студената вода да се охлажда"



                      Бате Ицо - Фрешшш, тц тц пак не го видяхме със Самурайчето за сметка на това спечели наградата за "Най-празна кофа"





                      Ферозаджийката Мариана



                      Ето го и Бисер от Свищов, росен пресен се записа и после отиде на плаж тц тц, калпазанин



                      Стереото е хубаво нещо



                      Ейййй ненаситник, не му стигала една навигаторка, ами с цели три



                      Финиширалите отмаряха на сянка и изпращаха целувки на DJ-я



                      ЛР русалки се разхождат по брега:



                      ...а публиката очаква награждаването:




                      опссс....на бате Мишо нещо му стяга, а бате Пешо тренира за ролята "Спащия каубоец"



                      Честито на победителите:









                      Честито на победителя с най-малко вода в кофата, наздраве









                      Най-накрая Злати в кадър, еххх не се спря този човек



                      С бодра крачка всички на плаж



                      Край на първа част:
                      Последно редактирано от PACH - Иван Тодоров; 08-09-09, 12:27.
                      DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                      Skype: pach_bs

                      Коментар


                      • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                        Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
                        Ако искате мога да пусна снимки и видео.
                        От името на не-присъствалите по уважителни причини да попитам ти как мислиш искаме ли а
                        Към колегите които са били там и са били въоръжени със снимачна техника а сред тях има и хора доказали се със своите разкази и пътеписи да не ги споменавам че ако пропусна някои може да се разсърдят ........... та колеги не ги стискаите тези снимки споделете ги ако имате цена някаква казваите ще плащаме ко да праим като не сме били там .............
                        [B]Ако искаш да имаш нещо което никога не си имал, може би трябва да направиш нещо което никога не си правил![/B]
                        [B]If you want, you can![/B]

                        Коментар


                        • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                          Продължавам да не виждам снимки от bgphoto. Нито вкъщи нито тук. А доставчиците нямат нищо общо.

                          Що не качвате на ftp-то???
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                            Втора част:

                            Oще снимки от вечерта

                            Поздрави на пловдивската група:



                            Много сме, задружни сме, ние сме Сузукииии







                            Джанго, наздраве





                            Ето ги и съседите от ЛР, хубави хора ама на, не обичат силна музика



                            Опаа, как сме организаторите



                            "Esteo & Targa" ако не ги познавате да се запознаете



                            Докато някои позират, други съсредоточено разпалват барбекюто:



                            А в съшото време всички сме се събрали в очакване на ... изненадата. Приятелката на Иван пристигна с автобуса в Приморско и той отиде да я посрещне, през това време приготвихме изненадата, включихме камери и апарати и зачакахме



                            Адаша много се забави и го притесних по телефона че ми трябва помоща му, след малко пристигна и му казах че на мястото отредено за дансинг е паркирана някаква търновска Витара и ако може да я премести защото не може да започнем партито.Останалото ще го видите на видето на Чефо













                            Подаръци от Нипартс Бургас













                            След като направихме изненадата, започнаха танците и градуса беше на ниво





                            Докато едни се забавлява, други похаваха сладко сладко








                            ...докато мамчето танцува, таткото помага




                            --------------------------------------------------------------------

                            Както се провикваше Робин Уйлямс в един филм "Gooooooooood morning Vietnaaaaam" - I can't get know, satifaction , мдааа класика в жанра, закуска с палачинки и приятна компания ... и тук таме някое агънце изблейва





                            Някои закусват, а други прически си правят



                            Я да кажа добро утро на .... съдииките







                            В очкване на първата жертва:



                            Понеже нямах много батерия, снимахме само Сузитата



                            ... едно бързо интервю





                            И тук батерията свърши


                            http://vbox7.com/play:11a718eb

                            http://vbox7.com/play:d0cca85d

                            http://vbox7.com/play:972990ee

                            http://vbox7.com/play:9f733844

                            http://vbox7.com/play:b7dde26e

                            http://vbox7.com/play:bf2c50df

                            http://vbox7.com/play:401f9030


                            Качвам клиповете и на ФТП, защото компресията във vbox е ужаснааа

                            [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Ivan/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot.png[/IMG]https://htftp.offroad-bulgaria.com/PACH/IMGP2061.AVI
                            https://htftp.offroad-bulgaria.com/PACH/IMGP2062.AVI
                            https://htftp.offroad-bulgaria.com/PACH/IMGP2065.AVI
                            https://htftp.offroad-bulgaria.com/PACH/IMGP2068.AVI
                            https://htftp.offroad-bulgaria.com/PACH/IMGP2069.AVI
                            https://htftp.offroad-bulgaria.com/PACH/IMGP2070.AVI
                            https://htftp.offroad-bulgaria.com/PACH/IMGP2071.AVI
                            Последно редактирано от PACH - Иван Тодоров; 08-09-09, 12:40.
                            DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                            Skype: pach_bs

                            Коментар


                            • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                              Що не качвате на ftp-то???
                              Извинявам се че не е по темата, но как да получа достъп до фтп-то, за да кача снимките и клиповете там?
                              www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
                              0898777327

                              Коментар


                              • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                                Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                                Продължавам да не виждам снимки от bgphoto. Нито вкъщи нито тук. А доставчиците нямат нищо общо.

                                Що не качвате на ftp-то???
                                Най-вероятно са ти филтрирали доставчика, или доставчика - сайта, защото при мен няма проблем и в офиса и вкъщи

                                пп. Пробвай с трейсруут да видиш до къде стигаш.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X