Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморско

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

    Аз съм си направил тениска както и миналата година и съм убеден ще ще се виждам от дълеч.
    ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
    тел.088четири 9едно9 4нула4
    -------------------------------------------------------

    Коментар


    • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

      Рампата е готова:

      Коментар


      • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

        Вземете топли дрехи сутрин и вечер е много студено.

        Коментар


        • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

          Нощес към 03:00 -03:30 мисля да съм потеглил от София
          Ще се доверя на каката от ГПС-а да ме води.
          ПМР радио нямам, но ще съм по любителските репитри и канали

          Ако някой ще тръгва по същото време, ще се радвам да се влачим заедно( максималната ми скорост е 90 )

          Коментар


          • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

            Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
            Нощес към 03:00 -03:30 мисля да съм потеглил от София
            Ще се доверя на каката от ГПС-а да ме води.
            ПМР радио нямам, но ще съм по любителските репитри и канали

            Ако някой ще тръгва по същото време, ще се радвам да се влачим заедно( максималната ми скорост е 90 )
            Тръгваме 5.00 от при мен с още един приятел.Ако искаш давай заедно.
            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

            Коментар


            • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

              Багажа жената гранда и аз сме готови на 03 09 около 4-4;30 ще сме на ОМВ на горубляне и трьгваме за Приморско който иска да заповяда!!!
              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

              Коментар


              • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                Аз също тръгвам от София към 5-5.30ч.,като ще пътувам по подбалканския път-магаренцето не е за магистрала много-много...
                Ако някой види Тойотка LJ-70,сребрист металик,на 22години,която изглежда на не повече от една-аз съм!Поддържам твърдо 100км./ч.В Бургас обаче ще имам служебни ангажименти до около 15ч.,и чак после тръгвам за Приморско.
                До скоро....виждане!
                много автомати-слаби резултати!

                Коментар


                • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                  От това пълнолуние нещо не ме свърта в София , та ще гледам изгрева от плажа (надявам се)

                  Коментар


                  • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                    Първоначално публикуван от slavin Преглед на мнение
                    Уж чета темата от началото, но дано не съм пропуснал подобна дискусия, но какво ще кажете всеки да си напише ник-а на бадж и да го носи по време на събора. Все пак много хора ще сме и ще е тъпо да се разминаваш с хора, с които често си дискутирал, а да не знаеш, че са те.
                    Напълно подкрепям идеята. Аз лично като младши участник не познавам лично никой и ще ми е много приятно, ако мога да се запозная с повече хора с които съм общувал задочно във форума, които са ми помагали със съвети или на чиито пътеписи съм се възхищавал. Ето едно предложение за бадж не изискващо много усилия:

                    VW Passat 2.0-16V

                    Коментар


                    • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                      Първоначално публикуван от ipserver Преглед на мнение
                      Напълно подкрепям идеята. Аз лично като младши участник не познавам лично никой и ще ми е много приятно, ако мога да се запозная с повече хора с които съм общувал задочно във форума, които са ми помагали със съвети или на чиито пътеписи съм се възхищавал. Ето едно предложение за бадж не изискващо много усилия:
                      Пловдивската група е обзаведена с баджове и ще ги носи на събора.
                      НИКОЙ НЕ Е ТОЛКОВА СЛЯП, КОЛКОТО ОНЗИ, КОЙТО НЕ ИСКА ДА ВИДИ!
                      Omnia vincit amor !

                      Коментар


                      • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                        Във връска с нощувките ето една оферта- хотел "АРЕНА"-40 лв. стаята (климатик,тv.,интернет) тел.0899 928094.Казвате че сте от събора.
                        Последно редактирано от penioprimorsko; 03-09-09, 07:40.

                        Коментар


                        • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                          Айде честит Втори Национален Събор на Всички
                          Лудак

                          Коментар


                          • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                            Пожелавам хубав събор на всички! Ще се видим там!
                            Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
                            A2 (+)

                            Коментар


                            • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                              Някой ще тръгва ли довечера след 19:00 от София, да се организираме?
                              Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                              Коментар


                              • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                                Вече има доста хора насъбрани в момента вромосите се настаняват,има доста опънати палатки.Бирения фест работи,скарата работи,бара на джак даниелс е зареден.
                                OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
                                www.offroadprimorsko.com
                                0899883765

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X