Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморско

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

    Поздравления на организаторите за добре свършената работа.
    Излишно е да се казва че събора и всички съпътстващи го мероприятия бяха на ниво и реализирани с много труд - в това се убедиха всички, които присъстваха.
    Трасето бе направено страхотно и в съчетание с подготвените машини и с майсторлъка на водачите и навигаторите ни поднесе много адреналин и прекрасно изживяване на траяла.

    Меренето на ходовете също беше много интересно, поздравления за екипа от Априлци и за Кайо с Витарата. На събора имаше още доста подготвени машини - жалко че не взеха участие повече участници.

    Поздравления за организаторите също, и че се съобразиха с трагедията, която се е случила в Македония и започнаха концерта на групата с едноминутно мълчание в знак на почит към паметта на загиналите ни сънародници.

    Поздравления също и за обществото на форума за жеста, който сте направили към Ванката - направо сразихте всички - колко задружни и всеотдайни хора има в този форум.

    П.С. Моля някой администратор да ми даде достъп до фтп, имам доста снимки и клипове на интересните моменти и от още една гледна точка, но не искам да ги слагам като прикачени, за да се разглеждат по-лесно.

    Поздрави на всички, и лека работна седмица.
    www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
    0898777327

    Коментар


    • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

      Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
      Току-що се прибираме и ние - по идея днес трябваше да бачкам, но по някое време ми писна и хайде в Приморско

      .......................................................
      П.П. По едно време бяхме съвсем близо да boikо73 и Вики - хора, чиито пътеписи чета с огромно удоволствие и сега малко съжалявам, че не им се обадих, да им го кажа лично - тогава си помислих, че сигурно им е омръзнало вече разни непознати да им досаждат.
      Всъщност не се обадих почти на никого, беше ми интересно просто да видя на живо много от хората, които са спечелили уважението ми по един или друг начин. Поздрави на всички!
      Ами трябваше да се обадиш. Аз не познавам много хора от форума и затова ми беше много приятно като се запознах с нови.

      Коментар


      • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

        Kупона беше на ниво, а и се запознах на живо с много хора, с които се знаехме само виртуално. Догодина ще е още по-добре, в това съм сигурен.


        ПП: По някаква причина не виждам снимките на Slavin и kitenec. Някой да знае защо?
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

          Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
          Сега се връщам и аз, за съжаление заминавам на сватба но довечера очаквайте снимки и репортаж.

          ПС
          "Агънца заспалиииии, събуждайте сеееее"
          Поздрав за всички ранобудници с хита на събора
          Ванка днес като се сабудих ми беше много криво пък той било щото ми липсва хита Аганцаааааааааааа
          Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
          New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

          Коментар


          • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

            Първоначално публикуван от speed750 Преглед на мнение
            Ванка днес като се сабудих ми беше много криво пък той било щото ми липсва хита Аганцаааааааааааа
            Стига с тая простотия на събора имаше много деца, в нашия лагер имаше 4 и какво да им обясняваме след като по уредбата прозвучава поредната псувня, да ви имам хита браво интелигентни хора .

            Като изключим горното всичко останало беше на ниво, като се има в предвид колко малко хора се занимаваха с организацията на събора. Дано се продължи традицията и догодина е още по - масово и организирано от тази.

            Коментар


            • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

              www.youtube.com/watch?v=7ImDOGvvoUQ



              Последно редактирано от ianakiev; 07-09-09, 11:12.

              Коментар


              • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                Стига с тая простотия на събора имаше много деца, в нашия лагер имаше 4 и какво да им обясняваме след като по уредбата прозвучава поредната псувня, да ви имам хита браво интелигентни хора .
                При вас 4, при нас повече от 12-13 , така и не можах да ги преброя всичките.
                Музиката спираше в 12 - 1 вечерта и започваше в 8 сутринта.
                Няма тишина от 2 до 4.. вечна какофония !!
                За лигавите изяви на диджейя не ми се говори

                Самата организация беше страхотна, специални адмирации за всички организатори който не се спряха !

                Благодаря и на изложителите ,че показаха толкова интересни машини и стоки !

                Коментар


                • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                  Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                  ........................
                  Стига с тая простотия на събора имаше много деца, в нашия лагер имаше 4 и какво да им обясняваме след като по уредбата прозвучава поредната псувня, да ви имам хита браво интелигентни хора .

                  .......................
                  Не само при вас имаше деца!

                  Аз по едно време щях да ....... овчаря ...... ама му се размина ....

                  За всичко друго беше виновен Злати ......
                  Благоря за всичко на Дамян и компания!

                  До година ПАК ТАМ!!!
                  Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                  Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                  Коментар


                  • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                    Първоначално публикуван от ianakiev Преглед на мнение
                    Колега мерси за видеото

                    Коментар


                    • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                      Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
                      ....За всичко друго беше виновен Злати ......
                      Благоря за всичко на Дамян и компания!

                      До година ПАК ТАМ!!!
                      +1
                      Аз го чаках Дамян да каталяса на втория ден, ама той удържа.
                      Благодаря на всички които направиха тия прекрасни дни от името на цялото семейство.
                      Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                      Към модераторите-А изтрийте го сега.
                      Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                      Коментар


                      • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                        Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
                        Музиката спираше в 12 - 1 вечерта и започваше в 8 сутринта.
                        Няма тишина от 2 до 4.. вечна какофония !! ...
                        Венци, че ще е какафония и шум до късно, лично на мен ми беше пределно ясно, много преди събора. Ако някой е искал спокойствие, да си беше взел стая в хотел. Имаше предостстъчно, и на добри цени. А в далечия край на палатковия лагер си беше спокойно.

                        Няма как при толкова народ да е спокойно. Те затова са и дошли - да си правят купона.

                        Аз точно поради тая причина бях на хотел, на 10 минути път пеша до събора. Първо щото съм мързелив и не ми се мъкне, опъва и прибира куп багаж, и второ защото ако ми беше писнало от нещо, можех да се прибера и да си почина на спокойствие. Но така съм си преценил за себе си. На други хора им е приятно друго - голямата шумна компания и веселбата, докато не изпопозаспят на масите, в което не виждам нищо лошо.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                          Ето я песента :
                          http://vbox7.com/play:96966ce5
                          Не чух някъде да има псувни, с колкото човека коментирам песента всеки мисли че беше готина и весела песен .
                          Най-добрия реглаж на преден и заден мост

                          Коментар


                          • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                            Венци, че ще е какафония и шум до късно, лично на мен ми беше пределно ясно, много преди събора. Ако някой е искал спокойствие, да си беше взел стая в хотел. Имаше предостстъчно, и на добри цени. А в далечия край на палатковия лагер си беше спокойно.

                            Няма как при толкова народ да е спокойно. Те затова са и дошли - да си правят купона.

                            Аз точно поради тая причина бях на хотел, на 10 минути път пеша до събора. Първо щото съм мързелив и не ми се мъкне, опъва и прибира куп багаж, и второ защото ако ми беше писнало от нещо, можех да се прибера и да си почина на спокойствие. Но така съм си преценил за себе си. На други хора им е приятно друго - голямата шумна компания и веселбата, докато не изпопозаспят на масите, в което не виждам нищо лошо.
                            Разбирам да имаше хора да купонясват да, ок съгласен съм.
                            Но след 23:00 във всеки лагер бяха останали по няколко човека на маса и си говорят спокойно, пред баровете се мотаеха предимно персонала.
                            Смятам, че доста се различаваме от мото, рок и т.н. събори.

                            Както и да е, догодина се надявам,че и тези "гънки" ще изгладим

                            Коментар


                            • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                              Беше по-добре от предния. Дано да спазим тренда, както каза Злати. И голямо благодаря на хората, положили усилията събора да се случи.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                                Благодаря на организаторите , свършиха наистина много работа ! Изкарахме си прекрасно .
                                А за "Агънца заспали.." , на мен ми беше забавно . Не мисля , че е разклатило толкова изоснови моралните устои на обществото .
                                ‎По 2 литра са само млякото и сока !
                                WJ 4.7

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X