Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморско

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

    Приятно изкарване на всички колеги .
    Пожелавам много весели и приятни дни на хубавия празник!
    878511557

    Коментар


    • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

      Току що ударих една контра, Деним и т.н.

      Моето пътуване е кратко, но трябва да успея до втория ининг, когато питчър е Стария.

      На черната ми тениска "Офроуд БГ" слагам самоделен бадж "Симеон".
      Нека се срещаме.

      Под балкона ми се промени пропорцията на преминаващите на юг коли в полза на сериозните джипове и мотори.

      Коментар


      • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

        За момент си поислих че нема да успея да дойда.....да ама идваам. Ако видите красива сива и много бърза FJ73 по трасето към Приморско свиркайте
        ПРАВЕТЕ СИ КЕФА БЕ ХОРА!!!!!!!!!

        Коментар


        • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

          Ами аз отлагам за утре сутрин,че ми излязоха непредвидени ангажименти.
          0887/400121 Антон Донев

          Коментар


          • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

            Айде организирайте репортажи де ... Да не е на всеки час, ама на два часа ...

            Коментар


            • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

              Aми да или поне всеки ден...

              Коментар


              • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                Здравейте!
                Преди малко се завърнах у дома и мога да разкажа малко за гладните ...
                Пристигнахме на Втори по обяд .. Посрещна ни юнашки вятър и багер заиграл се в трасето за траяла ...
                Смели мъжаги примъкваха дървета с изпотени палци от натискане на бутона на лебедката ....
                Морето играеше с леки полу изумрудени вълни - много странен свежо зелен цвят.. и пясък на бели обли мидички и спасител оглеждащ всичко с мнителен поглед и изгорял нос - малко по-надолу.
                Злати Юнашки забиваше колове, а малко по късно се развяха гордо и бяло-червените ленти ...
                А народа започна да приижда ... малко по малко гората се насели от джипове и палатки, масички столчета , една солидна тонколона, играещо танцуващи деца, цвъртяща скара и намаляващ вятър... Свечери се - децата заспаха и най-накрая ми остана време и за мене... Настана нощ, настана утро ден 3ти Септември .За изгрева на Слънцето няма да разказвам много - останалите ще се оплачат достатъчно... яд ме е че не взех апарата ... такова красиво слънце - на розов - почти като на Пинко розовата пантера фон, сред тъмните силуети на Дъбиците в гората и (много аматьорски нарисувано изглеждащо) море гладко като езеро, а до хоризонта рошаво и тъмно противно на всички правила на маринистите.. и пейзажистите ... А после правихме и ядохме палачинки - отривисто забъркани от специалиста Джанго .. и със сладко... - доста притеснения имаше докато отмъкнем Яйцата на Пепи - но всичко се размина без жертви ...
                Нямаше китари, а имаше нужда от тях ....
                Пейзажът започна да се променя ...Част от оградените зони се превърнаха в супер модерни изложения , Пристигна и питейният Бар, както и кебапчетата, пържолите и останалите необходимости... Наканихме се да посетим тракийското светилище , което е на около 2 км. от събора.. и като стигнахме там - се оказа , че се ходи през гората около 1300 м. И в края на километъра Бебето заспа ... Видях ги големите , камъни - ама от далече само ... и После имаше едно носене на Бебе наобратно, добре че се засякохме със съфорумец, който ми помогна през по-голямата част от връщането, За което искам да БЛАГОДАРЯ от все сърце - на таткото на Щурчо! ...
                И така - носете си якета за вятъра, плажни принадлежности и съвсем малко репеленти, столчета и масички и добро настроение. Весело Събор-ване на всички! Подсмърчам си вятърно от Варна , и си мисля за гората и цвета на Морето .. Топлото ... Приморското ...
                Последно редактирано от iai-bg; 04-09-09, 17:57.
                Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

                Коментар


                • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                  директно от бивака.
                  Много хубаво се получава.
                  Иван с големите колони ни вкарва венозно всякакви стилове от комерсиално до ъндър-граунд. Днес имаше бири, вода в кофи върху ровър, изложения по офроуд и оцеляване.
                  Всички са тук, тези които ги няма да идват, че е супер и мястото и настроението.
                  ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                  Коментар


                  • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                    Като упътване за мястото ... След като преминете моста на река Ропотамо минавате няколко завоя и баира ... и съм подпряла една импровизирана табела със знака на Форума и стрелка на Дясно - минава се през една Зеленикава метална порта - и следвате Червените стрелки по асфалта - не са много , но са достатъчно.
                    Някой се оплака, че размера на табелата не бил достатъчно голям, аз си мисля, че е достатъчен... Ще се радвам ако някой я щракне табелата за спомен ... И Моля - последният напускащ събора да я отнесе на подходящо за нея място - за да не цапаме гората все пак....
                    Последно редактирано от iai-bg; 04-09-09, 18:35.
                    Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

                    Коментар


                    • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                      И аз бях от днес сутринта в лагера. Инсталирах се на сянка близо до Румен Cartest, който и дюшека ми обеща да надуе и да ми направи палатка от брезент.

                      За 7-8 часа срещнах петдесетина ,с които се знаем но не се бяхме видвали на живо. Още трийсетина, с които съм се виждал.
                      Към 19,30 се насилвах на кебапчета и Шуменско, но като знам че вкъщи има купа с кьопоолу, печена риба и богата салата, отпраших да спя на чаршафи.

                      Утре от рано пак отивам. Този път с жената. И аз нещо да покажа, че всички като си го надовели...

                      Още два дни остават. Не пропускайте!

                      Коментар


                      • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                        Утре се качвам на колата и най накрая хващам пътя към приморско , малко се притеснявам само да не пропусна пътя към събора ама ще се оправя.

                        Коментар


                        • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                          Първоначално публикуван от milen_b Преглед на мнение
                          Утре се качвам на колата и най накрая хващам пътя към приморско , малко се притеснявам само да не пропусна пътя към събора ама ще се оправя.
                          Аз ще тръгвавм към 9,ако искаш пиши да ти показвам пътя
                          Да не зависиш от "Органи" в България....

                          Коментар


                          • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                            Е не, не мога да се сдържа - към 10,00 паля моторетката и тръгвам за Приморско.

                            Коментар


                            • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                              Искате ли малко снимки???
                              LZ1AID

                              Коментар


                              • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                                Свършва батерията но колкото мога толкова. Утре повече. И наздраве на всички!!!
                                Прикачени файлове
                                LZ1AID

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X