Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморско

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

    Първоначално публикуван от v0id Преглед на мнение
    И защо така смяташ ?
    Защото когато искам да слушам силна музика до късно, на следващия ден обикновено спя до късно.Не се сещам за формулата уикенд свободен от работа,музика до късно и музика от рано.Елементарните правила на къмпингуването предполагат съобразяване с присъствието на другите. Да не говорим, че музиката дънеше безмислено след 24.00ч., при това за 8 човека при сцената. А за времето между 14.00 и 16.00 ч какво би трябвало да е обяснението за музиката?!
    Ето какво е писал Злати преди провеждането: "Колеги, музиката ще е строго рок, измешан с някое и друго парче от други стилове( без грам чалга) и ще "дъни" не по рано от 8 вечерта и не по-късно от 12.00 през нощта. Това е решено и да не Ви притеснява. Единственото, за което не мога да гарантирам, е каква и колко силна музика ще си пускат самите бивакуващи, че на Белорадчик имаше чалга до среднощ. Всички ще бъдат предупредени да не правят такива неща, но знаете как е след 5-та ракия. Ще се постараем да ограничим такива изцепки."
    В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

    Коментар


    • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

      Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
      Извинявам се публично на всички колеги, на които не успях да обърна внимание и да си поговорим!
      Ангажиментите и напрежението ми дойдоха в повечко, та за това... Още веднъж: Извинявайте!
      И аз да се присъединя към Джорджо. Към някои дори се държах малко грубо, но задачите ме натиснахо плътно от сряда до неделя. Накрая малко бях психясал чак. Та извинявайте приятели, но зора беше голям. Не знам Дамян, Стоян и Джорджо как издържаха, те и състезание правиха.
      Вече поблагодарих на някои, искам да добавя и Браун Форман България( собствениците на Джак Даниелс) за хилядите левове, осигурили сцена, звук и светлина за концерта, страхотния Джак бар и прекрасните момичета и куп награда за състезанията и конкурсите, на Карлсберг България, осигурили чудната бирена каравана на Шуменско пиво и на всички, които дадоха тук полезни съвети за бъдещото подобрение на Събор номер 3. Сега чак отпочинах и вече мога да погледна отгоре на нещата и искам да кажа едно, без членовете на този Форум не може и няма как да я има тази чудна атмосфера на купон и приятелство на този Събор. Голямо мерси на всички дошли и споделили момента.
      И приятели, не спорете за музиката, другия път ще направите два бивака - на купонджиите и на 1 км по натам на отпочиващите с Изложението по средата.
      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
      www.ADV-Bulgaria.com

      Коментар


      • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

        Какво нападнахте Ванката благодарение на него имаше озвучаване на събора и не само там, той винаги го е правил безплатно а екипировката му е скъпа и качествена. Аз винаги съм казвал директно какво не ми харесва сега беше само тази песен, нищо повече, ама вие прекалихте купона си беше на ниво и Ванката знае как да подбира музика за това.

        Коментар


        • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

          Първоначално публикуван от братчеда Преглед на мнение
          Защото когато искам да слушам силна музика до късно, на следващия ден обикновено спя до късно.Не се сещам за формулата уикенд свободен от работа,музика до късно и музика от рано.Елементарните правила на къмпингуването предполагат съобразяване с присъствието на другите. Да не говорим, че музиката дънеше безмислено след 24.00ч., при това за 8 човека при сцената. А за времето между 14.00 и 16.00 ч какво би трябвало да е обяснението за музиката?!
          Ето какво е писал Злати преди провеждането: "Колеги, музиката ще е строго рок, измешан с някое и друго парче от други стилове( без грам чалга) и ще "дъни" не по рано от 8 вечерта и не по-късно от 12.00 през нощта. Това е решено и да не Ви притеснява. Единственото, за което не мога да гарантирам, е каква и колко силна музика ще си пускат самите бивакуващи, че на Белорадчик имаше чалга до среднощ. Всички ще бъдат предупредени да не правят такива неща, но знаете как е след 5-та ракия. Ще се постараем да ограничим такива изцепки."
          А вие сигурно сте този който не бил длъжен да прави маневри заради някви си Диджеи предполагам ?
          Най-добрия реглаж на преден и заден мост

          Коментар


          • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

            Първоначално публикуван от v0id Преглед на мнение
            А вие сигурно сте този който не бил длъжен да прави маневри заради някви си Диджеи предполагам ?
            Добри, стига, дай да затворим тоя въпрос.
            Пач направи шоу както винаги със собственото си оборудване и неизтощим ентусиазъм. Може би само наистина Агънцата трябва другия път да блеят към 10, нали все пак сме на почивка. няма смисъл да дъвчем повече това.
            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
            www.ADV-Bulgaria.com

            Коментар


            • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

              Да.Предполагам,че вие не паркирате колата си напречно на улицата когато отивате на работата.Диджея беше паркирал буса напряко на алеята маркирана с ленти и ясно показваща,че това е мястото през което се влиза и излиза там.А за по-лесно беше отишъл на плаж.Ако не бяха тези маркировки всеки щеше да влиза и излиза откъдето и риска от произшествия би нараснал.Аз като виждам ограждения и алеи гледам да ги спазвам.
              Последно редактирано от братчеда; 07-09-09, 21:20. Причина: Допълнение
              В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

              Коментар


              • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                Първо съжалявах, че не дойдох, ама след информацията от последните мнения, се радвам, че не дойдох
                Явно, дивната простотия-селяния-чалгия е взела връх и направила лошо вЧепателние на много хора.

                Апропо, честито на Ванката. Поздравления на Добри(v0id) за инициативата.

                Коментар


                • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                  Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                  Добри, стига, дай да затворим тоя въпрос.
                  Пач направи шоу както винаги със собственото си оборудване и неизтощим ентусиазъм. Може би само наистина Агънцата трябва другия път да блеят към 10, нали все пак сме на почивка. няма смисъл да дъвчем повече това.
                  Наистина трябва да се спре вече,заради едно парче го съсипахте момчето,все пак е един от нас!Ако беше някой чужд скъпоплатен диджей щяхте да го боготворите!

                  Коментар


                  • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                    Първоначално публикуван от marin199 Преглед на мнение
                    Няма да влизам в полемики, но все пак като е казано нещо на състезателите е добре да се изпълни. Хайде до повторно стартиралите /тяхна си е работата/ и записаните в последния момент /по-голямо участие, по-добре/ да се преглътнат нещата, но все пак като са се записвали състезателите изрично им е казано, че ще се тегли жребий, за номерата на тръгване, който не би отнел повече от 10 минути. Участвал съм в организации на събития и от опит знам, че каквото обявиш е закон, дори да обявиш, че ще подариш нещо на 10 човека без да си задължен или да обявиш определена програма в подробности. Вариантите са 2 : Правиш всичко, както е обещано /обявено/ или обявяваш своевременно, че нещо се променя или заменя и защо се прави. Това, като лека забележка /в напълно положителния смисъл/ от мен и в подкрепа на казаното от колегата от Сливен.

                    Разбира се, оценката ми за събора си остава напълно положителна.
                    Аз няма да се обяснявам жребий имаше както обещах но за това кой ще стартира първи.16бр. Празни бележки и само на една имаше символ на мъжки полов орган.След като той беше изтеглен от втория поред на теглене няма смисъл другите да теглят.И както видяхте това беше Йосиф Лагадов той стартира първи.А за това че после се смениха състезателите си подадоха нови заявки нови такси и се бяха записали навигаторите като пилоти.По нашия правилник имат право.

                    Поздрави.
                    OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
                    www.offroadprimorsko.com
                    0899883765

                    Коментар


                    • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                      Музиката определено не се чуваше в северния край на къмпинга, където бяхме ние. На който му е пречила просто е могъл да се премести на по-тихо или към... родното си място. Предполагам не е бил докаран там с белезници под охрана, или да е платил такса с обещание за перфектна тишина и румсървис.
                      Колкото до овчата песен - чух я за пръв път, сега от компютъра и е ОТВРАТ, но трябва ли при 98% добра, онези 2% кофти музика да развалят купона.
                      Евала за организацията, старанието и усилията на организаторите и диджея (ите), които вместо да си гледат купона, се скапаха да правят неща за неблагодарните!
                      Няма ненаказано добро...
                      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                      Коментар


                      • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                        Пристигнах на 2-ри и бях един от първите гости на събора. И със Злати се видях и със Дамян. Работата почти бе свършена. Всичко бе подготвено за веселбата.
                        Така и стана, голяма веселба на малки групи. И не толкова малки. Доста приятно съм изненадан от либералните отношения между гостите на събора. Чесно казано очаквах някакви простотии, но нямаше.
                        Единствено за другия път (живот и здраве) нека да има организирана охрана, не за да бие калпазаните и самовлюбените индивиди, а за да имат повече респект самите организатори в налагането на елементарните правила напр. "не спирай тук - ти к'ъв си да ми казваш" и т.н.
                        Заминах си към 14 часа в неделя. Не ми се тръгваше.
                        Наистина беше хубав събор, токова хубав, че не стигна времето да се видя със всички ,с които исках.
                        А, и диджея, да го поканите да пуска и следващия път.
                        Може пък да измисли някакъв микс за "ОФРОУДЪРИИ ЗАСПАЛИИИ"
                        ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                        Коментар


                        • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                          С безкрайното мрънкане имате ли идея какво бихме могли да постигнем?
                          Ами липсата не трети събор. После ще ми е интерсно за какво ще мрънкате!
                          Музиката била така, ама онакава. Ами че Пач и Траяла си зарязаха софрата, за да ни правят веселото на нас? Аз лично съм им благодарна, за прекрасните вечери! Музиката беше разнообразна (само не ме погвайте за "Агънцата! - така е преценил, това е пуснал). Не знам недоволстващите дали са нясно, но в портала има опция "лични съобщения". Като нещо не ви е наред- пишете ЛС, давайте предложения. Ама да се оплаквате като ощипани госпожици, няма смисъл. Организаторите си натрошиха нервите да ни е интересно, ние пак недоволни. Аман вече! На 1/3 от задълженията им щяхте да се издъните. Да, точно вие, недоволните!
                          Няма нещо или някой, който да ми развали невероятно впечатление от Събора! Прекрасни хора, незабрави моменти, страхотно изживяване!
                          Така че да забравим за малко българския си манталитет и да кажем едно "Благодаря" и да млъкнем! Всичко останало е излишно!!!
                          Daddy's girl! Always & Forever!
                          Сбогом, Макс, страшно ще ни липсваш, приятелче..!

                          Коментар


                          • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                            Първоначално публикуван от Lazar Преглед на мнение
                            Първо съжалявах, че не дойдох, ама след информацията от последните мнения, се радвам, че не дойдох
                            Явно, дивната простотия-селяния-чалгия е взела връх и направила лошо вЧепателние на много хора.

                            Апропо, честито на Ванката. Поздравления на Добри(v0id) за инициативата.
                            Изобщо не е взела връх . Чалга нямаше ! Купона си беше страхотен .
                            Сега тук във форума от 2-3 мнения излезе че там е било няква дива селения .
                            Отговарям на Братчеда и приключвам темата защото за мен е явно че криви организатори няма, всичко си беше на ниво, има само криви по рождение гости .
                            Братчед, правим събиране за приятели и колеги от един страхотен форум . В нашата шатра атмосферата винаги е топла и приятелска за което допринася много и Ванката . Той е наш приятел и всички го харесваме такъв какъвто си е . Никой не се прави на гъзар с глупави коментари, по едно време се появява някъв кайен и собственика му се изцепва "Не съм длъжен да правя маневри заради някъв си диджей" . Нали се сещаш как са те изгледали всички, уж си на офроуд събор а не можеш да направиш 2 маневри да си изкараш джипа
                            Както и да е, казах че приключвам темата, за мен купона беше страхотен .
                            Благодаря на Злати и неговия приятел, Джентълмена Дамян, Стоян, Диджея, Всички приятели, които допринесоха за страхотното настроение, емоции и незабравимо шоу .
                            Най-добрия реглаж на преден и заден мост

                            Коментар


                            • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                              Е не може без критика. Задължителна е. Иначе няма развитие.

                              Коментар


                              • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                                Първоначално публикуван от Lazar Преглед на мнение
                                Е не може без критика. Задължителна е. Иначе няма развитие.
                                Не бъркай критиката с мрънкане .
                                Най-добрия реглаж на преден и заден мост

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X