Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморско

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

    Айде стига сте се джафкали, нека не модерираме поне тая тема
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

    Коментар


    • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

      Първоначално публикуван от v0id Преглед на мнение
      Никой не се прави на гъзар с глупави коментари, по едно време се появява някъв кайен и собственика му се изцепва "Не съм длъжен да правя маневри заради някъв си диджей" . Нали се сещаш как са те изгледали всички, уж си на офроуд събор а не можеш да направиш 2 маневри да си изкараш джипа .
      Нека да ти представя и моята позиция:
      Джипът си беше кротко паркиран там два дена,а не се е появил изневиделица.Събора свърши и аз като всички се приготвих да си ходя.Натоварих багажа,детето и излизайки оттам,откъдето съм влезнал виждам бус,който е напреки на това,което върши работа за входно изходна алея.Най-културно отивам до човека при буса и питам дали може да го мръднем с половин метър(толкова ми трябваше да се промъкна между дърветата).Оказва се,че не може защото шофьора е на плаж и получавам съвет да си търся път през гората.Което е малко като лабиринт,поне за мен,по-опитните шофьори сигурно биха се справили,на мен ми беше трудно.Затова попитах дали е редно един шофьор да си зареже колата на място,което два дни се използва за вход и изход.
      В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

      Коментар


      • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

        Първоначално публикуван от v0id Преглед на мнение
        Не бъркай критиката с мрънкане .
        Нямам претенции, най малкото щот не съм присъствал. Просто коментари на базата на няколко мнения.
        Мрънканията са част от живота. Се ля ви...

        Коментар


        • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

          Отлично организирано мероприятие , поздравления за труда на всички виновни за това. Относно оплакващите се – еми то си е казано: двама са дружина - тима са дружина с предател. Не мисля ,че е редно да се отделя такова внимание на мрънкащите. При наличието на толкова хора винаги ще има и недоволни. Важно е да се отсеят позитивните предложения , за да бъде следващият събор още по добър.
          Поздрави на всички , малко снимки и от мен.
          Прикачени файлове

          Коментар


          • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

            Аз и семейството ми си тръгнахме много доволни и заредени от събора.Това беше само втория събор на OFFRoad-Bulgaria а летвата вече е толкова високо. Всеки е бил подразнен от нещо, но мрънкането е излишно, сигурен съм, че при организирането на Събор 2010 ще се вземе всичко предвид. Този събор вече е минало!
            Личеше огромната работа на организаторите, мястото беше перфектно, времето хубаво, музиката добра, кюфтетата вкусни, бирата ледена, какво му трябва човек... кенеф...е
            Благодаря!
            VARADERO SD2

            Коментар


            • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

              Ох, страхотен събор, но свърши.
              На траяла си докарах нужната доза адреналин и мисля догодина на 3ти офроуд събор да се включа и да ви скъсам за*ниците Трасето беше много добре измислено и се спретна от организаторите за отрицателно време.

              Предложение 1 - хайде догодина на събора да спретнем една голяяяяяяяма дъъъълга маса, за да не ходя аз сама жена из гората от маса на маса, за да се запозная с повечето от вас.

              Предложение 2 - предлагам да се организира по-голяма група от помощници на организаторите, като бъдат разпределени задачите, по такъв начин, че да може и организаторите да се позабавляват и да бъдат част от мероприятията, а не да огряват навсякъде.

              Предложение 3 - ако има състезание за майсторско шофиране с кофа, моля да го напълните с ракия или бира и да се закрепи на капака на нещо каращо се с ръчка и пълнолетно поне. (Това не е шега сериозна съм).

              Предложение 4 - да се модерира темата, че скоро ще надмине някои теми от подфорум Спам, чат дискусии, кошче и всичко което не е за останалите форуми!

              П.П. За малко да забравя Предложение 5 - браво на колежките, които се организираха и дърпаха джипа в състезанието. Моля за догодина да подготвите някой левент за стимул на жените участнички, а не момичета на късмета

              Поздрави на всички,
              Мариана

              Коментар


              • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                Благодаря и от мен на организаторите - събора беше СУПЕР!! За съжаление не познавам никой и никой не ме познава тъй като съм нов тук но има време...
                Относно споровете - ако бяха посетили събирането всички регистрирани в този Форум представяте ли си колко хиляди недоволни от колко хиляди различни неща щеше да има Очакванията не трябва да са по големи от целите които са поставени защото тогава гарантирано има и разочаровани! И все пак не трябва да забравяме че организаторите направиха чудеса от храброст!
                Теорията и Практиката нямат нищо общо с действителноста !

                RR P38
                RR Classic

                Коментар


                • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                  Първоначално публикуван от marlqnda Преглед на мнение
                  Предложение...

                  Съгласен с предложенията.
                  http://forum.offroad-bulgaria.com/%5...g%20%5B/img%5DFreelander 1.8, 16 v


                  http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg
                  http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictu...rget=_blank%3E

                  Коментар


                  • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                    Първоначално публикуван от batboiko Преглед на мнение
                    Поздрави на всички съфоромци от сливенската група макар и малка.Да наистина всичко на събора беше отлично игри,състезание,купон,но искам да попитам организаторите нормално ли е в хода на състезанието да се променят правилата пример:без жребий,имахме уверението на Дамянчо,че на следващият ден ще има жребий и не само за първия стартирал,но това е най малкото. Редно ли е отпаднали състезатели да стартират отново?И правилно ли е в разгара на състезанието да има нови записани състезатели?Това е което искам да питам.Иначе всичко останало беше супер.Благодарности на Пловдивската група Наско,Антон и всички други която ни прие в тяхната компания.
                    На следващия събор да не чакаме да ни приемат в коя и да е група ами да си организираме една, може да не е много голяма ама да е конкурентна на другите.

                    Ние ВОЙВОДИ ли сме или ДА?!?!

                    Поздрави за всички от града на стоте войводи.
                    Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                    Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                    Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                    Коментар


                    • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                      Искам да кажа че всичко беше супер. И че оффроуда в Приморско продължи . Ако искате мога да пусна снимки и видео.

                      Коментар


                      • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                        Седях, четох, чудих се, пак четох, спрях да се чудя и почнах да се ядосвам, па реших и аз да кажа нещо. Защо трябва да се опорочава и опошлява нещо, което е направено с абсолютно доброволния и безвъзмезден труд на толкова ентусиасти. Я да си помислим колко "общества" в страната могат да се похвалят с такива мащабни и добре организирани мероприятия. Ами това не се случва от самосебе си. Нали точно тези, които в момента някои оплюват са виновниците за това. Струва ми се, че темата започна да се изкривява. И вместо да освиркваме Иван за музиката по-добре да му кажем едно голямо благодаря, че докато другите си гледаха кефа и се размотаваха нагоре-надолу той се чудеше как да ги забавлява. В крайна сметка когато на мен нещо не ми хареса си търся начини за да достигна тъй жадувания от някои душевен и физически покой. Било като не отида на мероприятието или си тръгна без време от него, било като си резервирам спане по-далеч от "грозната чалга", било като си преместя палатката в по-тих район. Но да се изтъпаня в центъра на мероприятието и да кажа: те това съм аз-съобразявай се народеее нещо не ми се вързва.
                        ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
                        LZ1YBB

                        Коментар


                        • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                          Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
                          На следващия събор да не чакаме да ни приемат в коя и да е група ами да си организираме една, може да не е много голяма ама да е конкурентна на другите.
                          спам:
                          За воеводите можем да направим при нас една секция Сливен-майна екстрийм. ...,като винаги ще имат запазена маса в лагера.
                          Всъщност искам да наклоня везната в полза на мн. добрата организация на събора, не че е нужно, но ние, гостите сме доволни и благодарни на тези, които са се потрудили.
                          Поздрави !

                          Коментар


                          • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                            Не мислех да пиша в тази тема-да не пълня с глупости, но мисля, че човек който не е бил там ще остане с впечатление, че събора е бил малко нещо провал.
                            Нищо подобно!
                            Всичко си беше наред, с музика, концерт, атракции, и най-вече много място за палатки. Аз лично не обичам силната музика, и бяхме на другия край на гората-на север, там си беше спокойно, от "центъра на събитието" се чуваше само думкането на басовете.
                            Запознах се с много хора, с още повече не успях, а ми се искаше, но догодина...

                            Нека недоволните да се нагърбят догодина със организацията на събора, може и да го направят по-добре.
                            Естествено-имаше и някои неща които не бяха добре измислени, но това си е мое мнение, ако някой го интересува-мога да му ги кажа на лични.

                            Злати, трябваше да се обадиш за помощ, бях обещал да помагам, но ти ми каза да си оправяме лагера, и да купонясваме.
                            Така и направих, със съзнанието, че няма нужда от помощ, пък то имало...
                            От мое име организаторите имат едно голямо
                            БЛАГОДАРЯ

                            Нека всички да направим така, че догодина да има трети събор, и той да е по-добър от втория.
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                              Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
                              ...
                              И че оффроуда в Приморско продължи . Ако искате мога да пусна снимки и видео.
                              Ми айде де.
                              Евала на ентусиастите в събота вечерта дето се пуснаха по трасето. И пича дето газеше до колена в калта и ги закачаше с въжето.

                              Коментар


                              • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                                Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
                                Искам да кажа че всичко беше супер. И че оффроуда в Приморско продължи . Ако искате мога да пусна снимки и видео.
                                Чакаме!!!
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X