Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморско

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

    Първоначално публикуван от alex_bg777 Преглед на мнение
    Свършва батерията но колкото мога толкова. Утре повече. И наздраве на всички!!!
    Още деееее
    Кръвна група 0+

    Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

    Коментар


    • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

      Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
      Още деееее
      Малко търпение
      Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
      На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
      Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

      Коментар


      • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

        Първоначално публикуван от alex_bg777 Преглед на мнение
        Свършва батерията но колкото мога толкова. Утре повече. И наздраве на всички!!!
        alex_bg777, като дойда в Сопот, специално ще те издиря, за да те почерпя. Няма "Не искам".

        Чудесни снимки!

        Поздрави!
        Искам България чиста!

        Коментар


        • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

          Малко снимки и от мен...
          Прикачени файлове

          Коментар


          • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

            Много яки снимки, много ме е яд, че не мога да дойда ама какво да се прави... така се случи...
            Михаил Филипов 0887895169
            As long as she still goes and runs well who cares about the Horse Power
            Lockem in low and over the hills we go!!!

            Коментар


            • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

              Току-що се прибираме и ние - по идея днес трябваше да бачкам, но по някое време ми писна и хайде в Приморско

              На влизане в Приморско гледам една червено-бяла Витара (май хасковска, не обърнах внимание), спирам да питам кое къде, няма начин да не знаят. И пича (леко съм му сърдит) ме засили юнашки "О, ама той събора свърши снощи, всички се разотидоха вече..."
              Леле, стана ми зле. Обърнах на първото кръстовище и отпраших за на някъде, леко бесен. Обаче по пътя засичам един добре окалян и видимо подготвен жип, и както бях вкиснат, обратен завой и след него.
              Е, там си беше събора, напълнихме очите с красоти, жена ми се залепи за бъгито на Вромос, аз си поплаках пред F250-то (всички знаете кое точно, нали), много лица от форума придобиха по-цялостен и жив вид, дори си направихме един плаж, водата е разкошна, въпреки вълните и вятъра.

              Тръгнахме сравнително рано, защото ако бяхме поостанали ... отиде до понеделник На връщане огладняхме и за наша голяма изненада, ни нахраниха наистина добре на едно малко крайпътно кръчме на края на Злати Войвода, "Гергана" мисля, че се казваше. Най-много ни хареса кръчмаря, бай Георги, разкошен пич.

              Иначе изненадата на събора (освен онази, голямата, за която всички знаете)за мен беше Ясен, който съвсем наистина качи Самарата на рампата за мерене на ходовете - до последно си мислех, че е някакъв майтап. Че и резултата излезе изненадващо добър

              Благодаря на хората, които правят такива мероприятия възможни! И специални поздрави на DJ-я за хубавата музика!

              П.П. По едно време бяхме съвсем близо да boikо73 и Вики - хора, чиито пътеписи чета с огромно удоволствие и сега малко съжалявам, че не им се обадих, да им го кажа лично - тогава си помислих, че сигурно им е омръзнало вече разни непознати да им досаждат.
              Всъщност не се обадих почти на никого, беше ми интересно просто да видя на живо много от хората, които са спечелили уважението ми по един или друг начин. Поздрави на всички!
              О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

              Коментар


              • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                Загубен фотоапарат сапунерка BENQ в черен калъф, в събота - 0878599344 - намерили я го -печели бири
                Мото братство Хищници

                Коментар


                • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                  Глад, глад .. стърже на стомаха и на очите, размърдва бурмите в главата... няма по-жестоко наказание от информационният глад...

                  Кой е най-красивият Джип?
                  Кой разля най-малко вода с Ровъра ...
                  Кой победи на траяла и как?
                  Джанго правил ли е още палачинки?
                  Валя ли дъжд и при вас, защото във Варна беше поройно?
                  Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

                  Коментар


                  • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                    Благодаря на Fintara за прекрасната снимка на моята скоклива тойота
                    Събора си беше много готино организиран , според мен е добре да има повече автомобилни атракции...все пак хората за това идват.
                    Моля ако някой е снимал нежното ми скокче от друг ъгъл да прати снимчица и ако имате инфо за TV репортажи пишете

                    Благодарности от нас
                    ПРАВЕТЕ СИ КЕФА БЕ ХОРА!!!!!!!!!

                    Коментар


                    • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                      И аз се прибрах, ама на НИТО една снимка (при почистването на апарата нещо са преместили и не можеше да фокусира - май го оправих, но късно).
                      Голямо събитие, много хора, сеир, кебабчета... но важното е, че имаше Готини хора и аз лично си изкарах Много приятно макар и за много малко.
                      Браво на организаторите!

                      Коментар


                      • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                        Браво на организаторите!
                        Наистина се получи много добро мероприятие пълно с готини хора, макар и за кратко време посетено от мен и половинката ми.
                        И снимки има, ама още не съм преточил апарата, че снощи едни дъждове ни давиха във Варненско ...

                        Коментар


                        • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                          Догодина една (или няколко) уеб камерка, за да може тези, които не успеят да отидат да гледат на живо какво се случва

                          Коментар


                          • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                            Невероятна атмосвера, перфектна организация и само суперлативи за този страхотен събор!
                            Направил съм около 50-тина снимчици от траяла, преди да ми падне батерията и в момента се качват на ftp. Жадните за снимков материал моля, да поизчакат до довечера. За момента съм ангажиран с нещо неотложно, дано по-късно да остане време да ги постна
                            [COLOR=black]Suzuki Vitara 1,6 '94[/COLOR]
                            0899089976 Адриян

                            Коментар


                            • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                              Сега се връщам и аз, за съжаление заминавам на сватба но довечера очаквайте снимки и репортаж.

                              ПС
                              "Агънца заспалиииии, събуждайте сеееее"
                              Поздрав за всички ранобудници с хита на събора
                              DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                              Skype: pach_bs

                              Коментар


                              • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                                Мдаа хитаа и
                                ...вашта мама офча...
                                Е това беше пирона в сутрешната програма.
                                Land Rover Defender 110SW 300tdi

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X