Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморско

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

    Първоначално публикуван от Jango Преглед на мнение

    П.П. Някой да е намирал масивна метална брадвичка с гумен кожух на дръжката ???

    Джанго, аз прибрах една, подобна на описаната от теб и безпризорно мотаеща се в нашия лагер. В момента се подвизава в Дифендъра, заедно с моята.
    Пазя ти я, а ти кажи как да ти я дам?
    ТИ си Уникален! Както и всеки друг!
    lre-bulgaria.org

    Коментар


    • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

      Искам да изкажа лично от себе си и от името на фирмата, която представлявах на събора, едно голямо Благодаря, на организаторите на Събор 2009, за това, че имахме възможността за втори път да присъстваме и участваме на това невероятно събитие, за усилията които положиха и ентусиазма с който го реализираха.
      Радвам се, че Ви има и се надявам догодина отново да ни поканите, а пък ние да имаме възможността да се представим както искаме, а не както можахме ( пуста криза)тази година.

      И благодаря на всички офроуд фeнове, присъствали или не на събора, защото без нас, съборите нямаше да ги има
      Последно редактирано от Navi; 11-09-09, 10:21.
      ТИ си Уникален! Както и всеки друг!
      lre-bulgaria.org

      Коментар


      • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

        Първоначално публикуван от scorpion1972 Преглед на мнение
        Имаме една година,боже колко много време до третият национален офроуд събор.Нека проведем една анкета къде искаме да се проведе следващия трети събор.
        Що да няма по 2 в година-пролетен и есенен???Само да има фенове организатори....че тва е най неблагодарната работа.
        ПРАВЕТЕ СИ КЕФА БЕ ХОРА!!!!!!!!!

        Коментар


        • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

          Първоначално публикуван от scorpion1972 Преглед на мнение
          Не съм казал,че е проста работа а да изберем мястото.Все пак във всеки град има колеги,които мога да организират подобно мероприятие.Що се отнася до Злати той надявам се ще помага.А лично от теб не съм доволен за събирането на парите за "изненадата на събора"Търсих те два пъти в шатрата на Ровърите и все те нямаше оказа се ,че не съм само аз.Добре ,че Злати имаше мегафон та да те извика да благоволиш да ми вземеш парите.И да не забравяме,че София не е България.Поздрави на всички фенове.
          Меракът умира последен... Ако Злати догодина реши пак да се гърби с организацията, лично аз ще му направя златна плочка "Мазохист №1 на Републиката".
          Между хора, които искат, и хора които могат да организират такова нещо има много разлика. Така че успокойте страстите.
          А! И София със сигурност е половин България, вече

          Коментар


          • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

            Първоначално публикуван от tnt1111 Преглед на мнение
            Що да няма по 2 в година-пролетен и есенен???Само да има фенове организатори....че тва е най неблагодарната работа.
            Уважаеми колега, и на мен би ми било много приятно да има два пъти годишно събор, но за съжаление, организацията на това мероприятие, изисква много сериозни финансови и човешки ресурси, които няма как да се намерят два пъти годишно... Всичко това което видяхте струва хиляди левове съчетани с колосален труд на десетки хора...
            VPetrov.photography

            Коментар


            • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

              Първоначално публикуван от tnt1111 Преглед на мнение
              Що да няма по 2 в година-пролетен и есенен???Само да има фенове организатори....че тва е най неблагодарната работа.
              Щото няма ресурс за това. Дори за един подготовката и организацията си е гнус. Знам, макар да не съм участвал твърде дейно в подготовката на двата досега.

              ПП: С Венци сме писали едновременно, но явно мислим по един и същи начин.

              ППП: Само да добавя че и на мен мястото много ми хареса. А самия факт че като те напече жегата спасението е на едни 100 метра, беше доста добра екстра, така че никак не съжалявам за многото километри. За тоя вид мероприятия има 2 концепции - или всяка година на едно и също място, или всяка година на различно. Кой от двата варианта ще изберем е въпрос на преценка.
              Последно редактирано от sparkybg; 11-09-09, 10:14.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                Абе, то и аз нямам нищо против два събора годишно - едни на морето и един по-централно, ама организацията и намирането на спонсори, не са толкова просто нещо. И докато със забиването на колчета, опъване на ленти, воденето на игри и т.н., вероятно ще можем да се справим криво-ляво и други, то за цялата задкулисна организация на толкова мащабно събитие, не са много тези, които могат да заместят Злати. А то това е, което отнема многократно повече време и усилия.

                П.П.: На мен лично мястото много ми хареса и не бих имал нищо против да се проведе пак там, въпреки че може би наистина е по-добре да го променяме.
                Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                Коментар


                • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                  Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
                  ...лично аз ще му направя златна плочка "Мазохист №1 на Републиката".

                  Ако Злати се наеме и с пролетен събор "Титлата" да му се даде пожизнено с подписи и грамота.

                  Благодаря още веднъж на хората които организираха това преживяване.
                  Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                  Към модераторите-А изтрийте го сега.
                  Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                  Коментар


                  • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                    И на мен ми хареса.
                    Другата година - пак, обаче с преспиване,по за дълго.
                    Поздрави!
                    VITARA, SAMURAI
                    FIAT PANDA 4x4 CABRIO
                    RENAULT ESPACE QUADRA
                    ...и едно сивикче за града...

                    Коментар


                    • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                      Аиде и ас да благодаря на организаторите,и на невероятните хора с които се запознах,прекарахме стахотно с сапругатами и чакаме с нетарпение пак да доиде Сьбора. ще се радваме догодина пак там да се видим!!!Искам да благодаря горещо на целия лагер ЛР че ни прие и се забавлявахме супер яко!!!
                      ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                      Коментар


                      • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                        Май не видях някой да е качил като клип "полягването" на Г класата, та ето го:



                        А относно мястото за провеждане на събора - беше си избрано повече от перфектно, има място за добро трасе, за палатки сред дебела сянка, хубав плаж, хотели с повече удобства в Приморско, забележителности за туристическа разходка наблизо, поляна за сцената... и бирата, какво повече му трябва на човек.
                        Ако има възможност защо да не се направи традиционно място и за следващите събори.
                        www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
                        0898777327

                        Коментар


                        • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                          Колеги,

                          понеже си нямаме отделна тема Изгубено-Намерено от събора, та реших тук да пусна молбата си.
                          Моля, ако някой от вас е намерил или видял безпризорен и неприлежащ към автомобила си преден регистрационен номер СА 1156 КР, много моля да каже.
                          Както се сещате, ситуацията е много неприятна и ще съм благодарен за всякакво инфо.

                          Благодаря!
                          Последно редактирано от Navi; 11-09-09, 17:02.
                          ТИ си Уникален! Както и всеки друг!
                          lre-bulgaria.org

                          Коментар


                          • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                            Първоначално публикуван от Navi Преглед на мнение
                            Колеги,

                            понеже си нямаме отделна тема Изгубено-Намерено от събора, та реших тук да пусна молбата си.
                            Моля, ако някой от вас е намерил или видял безпризорен и неприлежащ към автомобила си преден регистрационен номер СА 1156 КР, много моля да каже.
                            Както се сещате, ситуацията е много неприятна и ще съм благодарен за всякакво инфо.

                            Благодаря!
                            тази тема не бива ли да е закачена като ВАЖНА?

                            колегата е в крайно неприятна ситуация..

                            Коментар


                            • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                              Добре де колеги, колко излиза цифром и словом едно такова мероприятие?
                              Питам, защото в предишния си живот карах доста мотор и ходих на разните му там събори. Там мероприятията не са по-малко от един наш събор. Тук разходите единствено трябва да са по-големи поради направа, трасиране и охраната на трасето. Но там пък са всяка седмица или най-много през седмица и то на различни места в страната и се събират с хиляди хора. Повечето от тези мероприятия имат входна такса и от там идват и доста голяма част от приходите.
                              След това сме спонсорирали доста от тези мероприятия и винаги се намират и съмишленици. Плюс това това е само вторият събор, а както знаем повторението е майка на знанието и за всеки следващ би трябвало организацията да е по-лесна.
                              Не знам защо се плашите от два или повече събора?!?
                              Да, за живеещите в западна България разтоянието найстина е сериозно, при условие, че всеки иска да си дойде с джипа, а не с другия автомобил /който повето имат/, но все пак едно друсане по балканите не е по-малко и това го показаха доста хора, който присъстваха. На събора имаше хора, които бяха фалирали, без доходи, НО БЯХА ТАМ.
                              Сигурен съм, че ще има градове, които сами ще изявят желание да бъдат организатори и домакини на едно такова събитие от национален мащаб.
                              Нека и колегите да изразят мнение, но предполагам, че за в бъдеще ще се стигне до календар на националните OFFROAD събори. Стискам палци това да стане с взаимна подкрепа, а аз каквото зависи от мен самият съм на разположение.
                              LZ1AID

                              Коментар


                              • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                                Мисля, че не са необходими повече събори!
                                През годината има доста Off road събития.
                                За да се състои събор, не е задължително да има състезание.
                                Така измислен събора на Off road-Bulgaria.com, работи много добре, всяка година, първата седмица на Септември, на различно отговарящо на определени условия място!
                                Неразбирам какъв е проблема, че това изобщо се коментира.
                                VARADERO SD2

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X