Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморско

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

    Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
    Според мен и компанията, която бяхме, събора беше супер. Евала на Злати и момчетата от Приморско и Бургас. Имам само едно предложение: Ако е възможно догодина да направим някак си да се знае по-рано датата и мястото. Така повече хора ще могат да си направят сметка за пътуването. В смисъл да го съчетаят с почивката си.
    Знам с колко проблеми е свързана една такава организация, за това казвам само, ако е възможно. А този, който се нагърби с тази задача, нека пусне няква тема по-отрано, за да може да помогне кой с каквото може.
    Поздрави на всички.
    Уважаеми колега, още преди две години датата е уточнена. Първата седмица на месец септември! Всяка година ще е тогава и няма да има промени... Мястото ще се уточнява година за година...
    VPetrov.photography

    Коментар


    • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

      О.К. Извинявам се, ако съм задал глупав въпрос.
      Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
      -----------------------------------------------
      Питието определя съзнанието....
      -----------------------------------------------
      0887770735

      Коментар


      • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

        Прибирайки се няколко дни след края на Събора и виждайки многото снимки от различните мероприятия и състезания, реших да бъда съвсем лаконичен в репортажа, видян през моя обектив.
        В сравнение с Първия събор, този се получи много по-добре по отношение на организацията, програмата и възможността на участниците да се съберат на едно място. Леките разминавания с програмата могат да се отдадат на "рисковете на живото предаване". Пътят от Приморско до мястото на Събора беше такъв, че офроудът не липсваше и на колегите, които не участваха в състезанията. Поне с такова впечатление останах, след около 30-тина преминавания в двете посоки. Малко ми се позагубиха (с известни изключения) колегите с АТВ и мотоциклети.
        Персонално се извинявам на Злати, на когото бях обещал да участвам в организацията по провеждането, но се забавихме с пристигането и настаняването и честите "прескоци" до града по "семейни причини".
        Съжалявам, че не можах да отделя необходимото време, за да се запозная с повече колеги.
        Надявам се, на повечето от присъствалите да им е останал хубав спомен от събитието, както и на нас. С пожелания за още по-добър Събор през 2010 година.

        Ето и снимките.

        Двама почитатели сред множеството участници.



        Два от "Монстърите" на колегата 4selenger бяха пристигнали, като доказателство за съществуването си. (ето фотография на единия от тях)



        Както се казваше в един девиз: "There is only one"



        Време за планираното почистване на плажа при устието на р.Ропотамо ...



        ... и част от "находките"





        Спечелихме и бъдещи последователи сред плажуващите



        Вечерно време организацията "на маса" беше на ниво



        Част от "постоянното присъствие" в "Бар Наздраве"



        В лагера, заедно с kro беше пристигнал и Стив (в дясно) - американец, дошъл във Великобритания, където си купил мотоциклет, за да обикаля Европа.



        Малко забавление за Т. Христов, преди същинската организация за провеждане на предстоящото международно офроуд състезание.



        По време на траялното състезание, имаше и такива резултати - "на ляво ли да тръгна или на дясно?"



        Истинска 6х6 офроуд машина. (съпорт)



        След състезание "героите са уморени" и трябва да се подкрепят.



        След края на мероприятието и заминаването на повечето участници, гората беше основно почистена, за да придобие вида си от преди Събора.

        Последно редактирано от nickbochev; 10-09-09, 13:37.
        proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
        NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
        Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

        Коментар


        • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

          Браво на организаторите и на всички които са били ангажирани с провеждането на събора. Всичко беше суперско и най-важното се размина без нито един сериозен инцидент. За бъдещите прояви призовавам всички участници и зрители да бъдем малко по- дисциплинирани. Трябва да свикнем, че след като са сложени заграждения, пък били те и под формата на лента, не бива да се преминават.
          Mitsubishi Pajero 2800+
          Stop the earth I want to get down

          Коментар


          • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

            Първоначално публикуван от Д Петков Преглед на мнение
            Браво на организаторите и на всички които са били ангажирани с провеждането на събора. Всичко беше суперско и най-важното се размина без нито един сериозен инцидент. За бъдещите прояви призовавам всички участници и зрители да бъдем малко по- дисциплинирани. Трябва да свикнем, че след като са сложени заграждения, пък били те и под формата на лента, не бива да се преминават.
            Най-много на следващия да наслагаме метални, както беше откъм гората.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

              Спарки, каквито и заграждения да сложим, докато има желаещи да ги преминат, ефектът ще е същия.... Чувствах се много глупаво, когато постоянно трябваше да моля, да напуснат трасето, сякаш това не касаеше собствената им безопастност...
              Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
              Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

              Коментар


              • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                Колегата е прав след всеки състезател публиката навлизаше на трасето

                Коментар


                • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                  Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                  Спарки, каквито и заграждения да сложим, докато има желаещи да ги преминат, ефектът ще е същия.... Чувствах се много глупаво, когато постоянно трябваше да моля, да напуснат трасето, сякаш това не касаеше собствената им безопастност...
                  Еми глупаво беше, наистина. Обаче откъм горичката никой не влезе, хем от там бяха доста хора. Все откъдето бяха лентите.

                  Иначе, ясно е че проблема е трудно решим, а на някои места по трасето - нерешим. На якои места и ленти трудно се опъват.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                    Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                    Спарки, каквито и заграждения да сложим, докато има желаещи да ги преминат, ефектът ще е същия.... Чувствах се много глупаво, когато постоянно трябваше да моля, да напуснат трасето, сякаш това не касаеше собствената им безопастност...
                    Личното ми мнение е следващия път след лентите на трасето да има още едни ленти на около 2 метра да речем за публика. Публиката зад вторите ленти и това е. Между 2те ленти само съдии. Ако някъде не може да се забият колчета или да се опънат ленти е друг въпрос, но това би могло да е пречка и за самите ленти за трасето.
                    http://forum.offroad-bulgaria.com/%5...g%20%5B/img%5DFreelander 1.8, 16 v


                    http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg
                    http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictu...rget=_blank%3E

                    Коментар


                    • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                      Лентите почти никой не ги минаваше но всички ги опъваха, така че твърдите заграждения вършат много по-добра работа. Проблема тръгва от това че има много малко място за публиката и много желаещи да гледат. Тези проблеми ги има на почти всички състезания.
                      Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                      Телефон - в профила!

                      Коментар


                      • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                        Тези проблеми се решават ако по лентите тече ток

                        Коментар


                        • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                          Първоначално публикуван от marin199 Преглед на мнение
                          Личното ми мнение е следващия път след лентите на трасето да има още едни ленти на около 2 метра да речем за публика. Публиката зад вторите ленти и това е. Между 2те ленти само съдии. Ако някъде не може да се забият колчета или да се опънат ленти е друг въпрос, но това би могло да е пречка и за самите ленти за трасето.
                          То и сега в горната част на трасето бяхме опънали външни ленти на около метър и половина. Вероятно не си забелязал. Обаче всички ги опъваха, а и на няколко пъти ги късаха. Проблеми не е имало само откъм твърдите заграждения откъм гората.

                          А през цялото време се призоваваше и призоваваше, но никой не слушаше. А това се прави за безопасност. Слава богу че нямаше инциденти.

                          Често по ралитата е същото. И често има жертви от това, но пак никой не спазва. Нито тук, нито в чужбина.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                            Аз бях откъм пътя и наистина не съм забелязал. Знам, че е много трудно да се държи "тълпата", където трябва, но сякаш границата е малка. Виждал съм състезания, на които има много съдии на гъсто и просто не позволяват по никакъв начин да се преминава. Някои си казват - "Хайде де, голяма работа", но като се види, че няма компромис за никой и са на гъсто тези, които следят има ефект. Иначе и аз се радвам, че нямаше инциденти с джипки тръгнали в "неправилна посока". Някой път и при огромни мерки за сигурност може да стане, така че "Всичко е добре, щом свършва добре". На следващи прояви опита ще дава нови идеи, но аз подържам мнението си, че организацията беше много добра.
                            http://forum.offroad-bulgaria.com/%5...g%20%5B/img%5DFreelander 1.8, 16 v


                            http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg
                            http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictu...rget=_blank%3E

                            Коментар


                            • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                              Колеги на мен лично много ми хареса много събора тази година, макар и малко далечко, но "КЕФ ЦЕНА НЯМА".

                              Поздрави на всички и до нови срещи

                              П.П. Някой да е намирал масивна метална брадвичка с гумен кожух на дръжката ???
                              SUZUKI VITARA къса база 1.6 16V
                              +359 0878 888 874
                              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА ; A1, (Rh+)

                              Коментар


                              • До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

                                Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                                Спарки, каквито и заграждения да сложим, докато има желаещи да ги преминат, ефектът ще е същия.... Чувствах се много глупаво, когато постоянно трябваше да моля, да напуснат трасето, сякаш това не касаеше собствената им безопастност...
                                ,,,,,,,съзнанието на българина,,,,,,,,
                                [LEFT][COLOR=Red][B]Законите - еднакви за всички:!:[/B][/COLOR][/LEFT]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X