Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ръждопреобразувател на "вюрт"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • New hope
    отговори
    От: Ръждопреобразувател на "вюрт"

    Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
    Аз никак не съм доволен от този на Вюрт. Ползвал съм го от две години и както е описано по правилата. Не върши повече работа от всеки друг ефтин преобразувател. За себе си открих че най-добрият преобразувател за ръжда е пясъкоструя.

    Но съм съгласен да опитам и тоя перматекс, нещо линкче....
    Недей да пробваш...... открил си истината , пясакоструй и епоксиден грунд....

    Остави коментар:


  • Джамбазов
    отговори
    От: Ръждопреобразувател на "вюрт"

    Аз никак не съм доволен от този на Вюрт. Ползвал съм го от две години и както е описано по правилата. Не върши повече работа от всеки друг ефтин преобразувател. За себе си открих че най-добрият преобразувател за ръжда е пясъкоструя.

    Но съм съгласен да опитам и тоя перматекс, нещо линкче....

    Остави коментар:


  • maystor
    отговори
    От: Ръждопреобразувател на "вюрт"

    Не се разбрахте добре - чистиш грубата ръжда и прахоляка, щото ако остържеш до блясък, на ..й ти е преобразователя. Остави ръждица, че да има к'во да преобразува.

    Под секрет ще спомена, че Търтея ползва Перматекс а не Вюрт.

    Остави коментар:


  • tanosliven
    отговори
    От: Ръждопреобразувател на "вюрт"

    Само да кажа че аз лично Вюрт не взимам нищо защото и нищо не произвеждат,те само сглобяват чужди производства и си слагат тяхната марка.ИЗПОЛЗВАМ МНОГО И РАЗЛИЧНИ МАРКИ И НАЙ СКЪПАТА Я ВЗИМАМ ЗА 18-20 Евро литъра в Гърция и си мислех че само тука ни бъркат в джобовете

    Остави коментар:


  • turtey
    отговори
    От: Ръждопреобразувател на "вюрт"

    Първоначално публикуван от noel Преглед на мнение
    Да разбирам ли, че като имам такъв ръждо-преобразовател, няма нужда да търкам с телената четка?!
    Не. Чистиш докато ти писне и после мажеш. Тва си е химия, не може да проникне през дълбока ръжда. Ясен ще обясни по-добре.

    Остави коментар:


  • Glow
    отговори
    От: Ръждопреобразувател на "вюрт"

    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
    За момента е без забележка, което прави няколко години от първия път като ползвах от тая марка, Рали още работеше при теб, баси колко отдавна
    Да разбирам ли, че като имам такъв ръждо-преобразовател, няма нужда да търкам с телената четка?!

    Остави коментар:


  • turtey
    отговори
    От: Ръждопреобразувател на "вюрт"

    Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
    Бай дъ уей - върши ли работа ?
    За момента е без забележка, което прави няколко години от първия път като ползвах от тая марка, Рали още работеше при теб, баси колко отдавна

    Остави коментар:


  • maystor
    отговори
    От: Ръждопреобразувател на "вюрт"

    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
    Ела да видиш аз кво ползвам и да ти казвам колко струва
    Бай дъ уей - върши ли работа ?

    Остави коментар:


  • turtey
    отговори
    От: Ръждопреобразувател на "вюрт"

    Първоначално публикуван от mitkochanev Преглед на мнение
    Приятелю, кажи къде е този магазин, че тая неравна борба с корозията всички я водим.
    Ела да видиш аз кво ползвам и да ти казвам колко струва

    Остави коментар:


  • mitkochanev
    отговори
    От: Ръждопреобразувател на "вюрт"

    Приятелю, кажи къде е този магазин, че тая неравна борба с корозията всички я водим.

    Остави коментар:


  • коко келеша
    отговори
    От: Ръждопреобразувател на "вюрт"

    Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
    Да не са ти продали употребявана?
    Течността е с вид, цвят и консистенция на прясно мляко, може би леко разредено.

    След нанасяне, когато това почне да работи, третираната повърхност почва да става синя,виолетова,до почерняване...
    Или е бъркано в шишето с четката за мазане и то многократно. 11лв за 100гр ми се вижда срашно много. Март месец беше 38лв от централния магазин на Вюрт.

    Остави коментар:


  • Veni1
    отговори
    От: Ръждопреобразувател на "вюрт"

    Първоначално публикуван от chavetoo Преглед на мнение
    .. Течността е виолетово синьо черна или нещо от този сорт...
    Да не са ти продали употребявана?
    Течността е с вид, цвят и консистенция на прясно мляко, може би леко разредено.

    След нанасяне, когато това почне да работи, третираната повърхност почва да става синя,виолетова,до почерняване...

    Остави коментар:


  • sparkybg
    отговори
    От: Ръждопреобразувател на "вюрт"

    Първоначално публикуван от chavetoo Преглед на мнение
    80 кинта с отстъпката за 1л. Течността е виолетово синьо черна или нещо от този сорт, където се намаже става много яко запечатване. Щом с шкурка трудно се търка
    Колко е яко се вижда като изкара поне една зима.

    Остави коментар:


  • chavetoo
    отговори
    От: Ръждопреобразувател на "вюрт"

    80 кинта с отстъпката за 1л. Течността е виолетово синьо черна или нещо от този сорт, където се намаже става много яко запечатване. Щом с шкурка трудно се търка

    Остави коментар:


  • ARES_D
    отговори
    От: Ръждопреобразувател на "вюрт"

    Колеги такъв Ръждопреобразувател на "вюрт" има в магазина за автобои на Черни връх срещу завод Витоша,и цената за 100гр. е около 11-12лв.

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X