Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ръждопреобразувател на "вюрт"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • teneketo
    отговори
    До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

    Колеги,ако някой знае лек срещу ръждата ще стане милионер от това,засега от моята практика съм се убедил че няма такъв....сори
    Иначе сикенс имат един доста солен препарат който пасивира добре но и там си има срок на годност

    Остави коментар:


  • Savov
    отговори
    До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

    Миналата пролет откарах Витарата на майстор за смяна на праговете и веждите. Смени ги човека, намаза ги веднага с една ръка М-р Цинк и втора ръка български грунд за поцинковани метали. До края на лятото бяха цъфнали масово повърхностни ръжди. Почистих с телена четка, после обилно Вюрт, после Боди 930. Тази пролет имаше толкова ръжда, че не бях мил колата до вчера, за да не се вижда. Вчера отново с телената четка и две ръце Хамерит, отгоре пак Боди.
    Засега корозията води пред битовата химия.
    Успех във вашата битка.

    Остави коментар:


  • Stank
    отговори
    До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

    Първоначално публикуван от Phantomaz Преглед на мнение
    Някой от Варна не иска ли да направим комбина за ръждопреобразувател? Аз бих взел 500мл.
    Давай да равим партия , че и на мен ми трябва .

    Остави коментар:


  • Phantomaz
    отговори
    До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

    Някой от Варна не иска ли да направим комбина за ръждопреобразувател? Аз бих взел 500мл.

    Остави коментар:


  • maystor
    отговори
    До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
    Е при теб има ли го това?
    Вече да .

    Остави коментар:


  • diuks
    отговори
    До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

    Ня помня какво пишеше на шишето на WURTH, но мисля че нямаше проблем.[/QUOTE]

    Благодара. Дано е така.

    Остави коментар:


  • sparkybg
    отговори
    До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

    Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
    Поцинковани са били преди да ръждясат. Сега можеш да мацаш смело
    Да де, ама то трябва да се зачисти с телена четка, а това значи и малък участък около ръждата, а там цинка ще си седи.

    Ня помня какво пишеше на шишето на WURTH, но мисля че нямаше проблем.

    Остави коментар:


  • сто
    отговори
    До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

    Първоначално публикуван от diuks Преглед на мнение
    Колеги да попитам. Изгнил ми е долният ръб на задната врата на Фронтерата. Дядото ми даде ръждепреобразовател, не помня марката но на шишенцето пишеше че не трябва да се използва на поцинковани повърхности, и аз не посмях. Та въпроса ми е, този на ВЮРТ ставали за такива.
    Поцинковани са били преди да ръждясат. Сега можеш да мацаш смело

    Остави коментар:


  • sparkybg
    отговори
    До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

    Мисля че става.

    Остави коментар:


  • diuks
    отговори
    До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

    Колеги да попитам. Изгнил ми е долният ръб на задната врата на Фронтерата. Дядото ми даде ръждепреобразовател, не помня марката но на шишенцето пишеше че не трябва да се използва на поцинковани повърхности, и аз не посмях. Та въпроса ми е, този на ВЮРТ ставали за такива.

    Остави коментар:


  • eskaliburg
    отговори
    До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

    Искам отново да благодаря на колега Savov, ходих до Самоков и си взех 100мл найстина излгежда по рядък ,но ще видиме ефекта ще намацам колата тия дни

    Остави коментар:


  • pribatgosho
    отговори
    До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

    Много добър и дълготраен ефект ,но напоследък имам чуството ,че нещо куца във ВЮРТ химията им /иключвам ръждопреобразователа/ куца явно е по ниско качество отпреди за разлика от цената,която си е всетака висока на МПР химията е супер и с малко по евтина всепак качеството струва пари има ги в повечето големи градове.

    Остави коментар:


  • maystor
    отговори
    До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
    Е при теб има ли го това?
    Да - 453 гр. - 25лв.

    Остави коментар:


  • Savov
    отговори
    До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

    Да, доволен съм. В края на лятото мазах някои малки повърхностни ръжди. Не остана време да ги боядисам, препарата още си стои и няма нова ръжда.

    Остави коментар:


  • eskaliburg
    отговори
    До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

    Първоначално публикуван от Savov Преглед на мнение
    Опитах се да сваля карта, не успях. Най-просто обяснение - срещу входа на Топливо. Магазин за бои на Глазурит.
    По-подробно - след влизане в града от посока София, при първия пункт за смяна на масла, в дясно започва зле асфалтирана улица. Тръгваш по нея, след около 200 м тя завива на ляво. Караш докато видиш магазина, пак в ляво.
    Колега мерси за бързия отговор утре имам път на там, че искам да оправя някой ръжди по колата преди да е станало студено пък каквото излезне . Вие доволен ли сте от препарата ?

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X