Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ръждопреобразувател на "вюрт"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • sparkybg
    отговори
    До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

    E, в оригинална беше. С лепенка, указания, и всичко както си му е реда. Имаше и 2-3 вида масла, едното съвсем прозрачно - като водичка, пак в същите бутилчици, както и още 1-2 неща. Всичко на WURT, в еднакви разфасовки от 100-ина грама, а може и по-малко да е било.

    Остави коментар:


  • Deian_g
    отговори
    До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

    Вюрт уж нямат малки разфасовки и не би трябвало да е в оригинална тяхна опаковка. Знам, че по магазините за автомобилни бои купуват и разливат. Оня ден имах такава дилема дали да си купя едно шише от вюрт или наливно. Наливно обаче мога да си купя и сапун та реших да ви взема едно шишенце. Ако беше във Варна да ти отлея 250 грама.
    Иначе май изглежда хубав продукт, нацапах една тръба и я оставих на двора, седи една такава синкава но колко време ще е така?

    Остави коментар:


  • sparkybg
    отговори
    До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

    Първоначално публикуван от Delcho Преглед на мнение
    Sparky благодаря! Още днес ще отида.
    Някъде по железарските щандове бяха. Зад машинките. Като влезеш, вдясно. Като си с гръб към касите, тия бутилчици бяха наредени в десния край на шанда, до колкото помня. Имаче 5-6 вида неща, все в еднакви шишенца, на WURT. Това конкретно го бяха кръстили "Разредител на ръжда", или нещо такова.

    Остави коментар:


  • Delcho
    отговори
    До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

    Sparky благодаря! Още днес ще отида.

    Остави коментар:


  • sparkybg
    отговори
    До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

    Има в Практикер-Люлин. По 100-ина грама.

    Остави коментар:


  • marlqnda
    отговори
    До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

    Делчо, брой ме и мен - аз не знам колко ми трябва, но съм замислила и аз да полекувам тук там ръждички. Мисля че около 250мл. и за мен (да се надявам да ми стигнат)

    Остави коментар:


  • Delcho
    започна тема Ръждопреобразувател на "вюрт"

    Ръждопреобразувател на "вюрт"

    Здравейте,
    Някой иска ли да се кооперираме в закупуването на шише от 1 литър на ръждопреобразувател на "вюрт" ? Като ръждопреобразувател е най-доброто на пазара, но за съжаление го продават само в опаковка от 1л. на цена 72 лв, а на мен ми трябват около 250 мл.

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X