Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ръждопреобразувател на "вюрт"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Lubo_
    отговори
    До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

    Първоначално публикуван от superMAX Преглед на мнение
    Значи: аз, zzlatanov, м20_маниак и Lubo_ сме за сега първите. Остава само ,който е най зорлия да купи преобразуватела и да се разфасова. Моят номер е 0888626926 . Сори ама ми е много натоварена тазиседмица иначе аз бих се нагърбил!

    Кажете дали да взимам, че днес имам път натам? Телафона ми е 0878462050.

    Остави коментар:


  • sparkybg
    отговори
    До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

    Първоначално публикуван от PlamPet Преглед на мнение
    ...Препаратът явно има някаква съставка от рода на ръждопреобразувателите, но по-интересното е, че след изсъхване полимеризира, като боите на водна основа. Филмът, който се получава е много устойчив и е много добра основа за повечето бои.
    И аз от скорошното пробно мазане оставам със същите наблюдения. Мисля си че има нещо общо с лака на водна основа, който ползвах наскоро. Съхне за същото време, полимеризира по същия начин, ставайки прозрачен, дори и самото му държане при измиване на четката с вода - пак същото. Че имат и подобен мирис. Друго ценно свойство на това покритие е че запазва еластичността си (поне лака де) дълго време, и не се напуква.

    Мазнатото петно върху шасито ми, след 2 автомивки и разходка по река, все още не е мръднало изобщо. Дано остане време да си обработя цялото шаси преди зимата, та да проведа реален тест.

    Иначе, и аз гледам по принцип да изчистя максималното количество ръжда, преди да я обработвам с нещо. Май телена четка на бормашина или флекс е подходяща за повечето случаи. След нея са паднали люспите и дебелата ръжда, а е останал само тънък тъмен повърностен слой, с който вероятно обсъждания в темата продукт ще се справи съвсем лесно.

    Други наблюдения върху лака, който ползвах - напълно прозрачен и безцветен, и се хваща перфектно и към дърво (дори с проникване, поради водната си основа), и към метал - гол или боядисан/грундиран. Към поцинковани детайли - също. Вече е на една година, нанесен върху външни дървени и метални(поцинковани и не, грундирани и не) детайли, и изглежда все едно вчера е нанасян.

    Остави коментар:


  • PlamPet
    отговори
    До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

    Момчета, не се предоверявайте на препарата.
    Много е хубав, но не е панацея.
    Ако по детайла има ръжда, най-добре ще е да се отстрани предварително.
    Препаратът явно има някаква съставка от рода на ръждопреобразувателите, но по-интересното е, че след изсъхване полимеризира, като боите на водна основа. Филмът, който се получава е много устойчив и е много добра основа за повечето бои.
    Все пак - по-дебела ръжда не е за мазане с тоя препарат. Най-подходящ е за тънка, "млада" ръжда.
    Ползвам го от доста време, но ми се струва, че за спирачни апарати и барабани не е особено подходящ. Явно, поради загряването, полимерното покритие не е особено устойчиво.
    Е, ако някой има други наблюдения ...

    Остави коментар:


  • 19R
    отговори
    До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

    Първоначално публикуван от Myyy Преглед на мнение
    И аз искам четвъртинка. Ако някой закупи може и от този Хамериканския. Моя Опел едва ли ще си говори с него.
    Колега и аз като теб! Станахме 2ма. Айде търсят се още 2ма за " чудото" на WUERTH ! 75лв 1л.

    Остави коментар:


  • Myyy
    отговори
    До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

    И аз искам четвъртинка. Ако някой закупи може и от този Хамериканския. Моя Опел едва ли ще си говори с него.

    Остави коментар:


  • сто
    отговори
    До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

    На сайта на вюрт има посочени магазини в София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен. Аз си купувам от магазина в Русе разфасован по 100 грама на цена от 7.55 с ДДС. Малко е по-скъпо от литър опаковка, но сравнено с куриерската цена е по-добре. Въпросът е дали по другите магазини разфасоват...

    Остави коментар:


  • Lubo_
    отговори
    До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

    Аз мога да взема утре или най късно в понеделник, но ще трябва да си го вземате от Нови Искър.

    Остави коментар:


  • м20_маниак
    отговори
    До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

    Първоначално публикуван от superMAX Преглед на мнение
    Значи: аз, zzlatanov, м20_маниак и Lubo_ сме за сега първите. Остава само ,който е най зорлия да купи преобразуватела и да се разфасова. Моят номер е 0888626926 . Сори ама ми е много натоварена тазиседмица иначе аз бих се нагърбил!


    Аз съм във ваканция и на теория трябва да съм най-свободен. Къде се намира магазина? Другата седмица мога да мина и да купя продукта.

    Въпросът е в какво ще го изливаме. В бурканчета от детски храни или в нещо друго?

    Остави коментар:


  • exton
    отговори
    До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

    Първоначално публикуван от valio_stoilov Преглед на мнение
    Ами де да знам- излиза ли рентабилно да се пращат бурканчета по куриер???Понеже не ползвам подобна услуга не съм много на ясно с процедурата.Принципно ако не е голямо разкарване би могло да се измисли нещо...
    Куриерите имат опция да дойдат на място и да вземат пратката.След това я доставят с наложен патеж.

    Остави коментар:


  • иж-12
    отговори
    До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

    Колегата " S S1" виждам , че е от Търговище . Ако е съгласен и не е "на зор" , аз имам пътуване към Варна на 18.08 и бих могъл да му закарам неговата 1/4.

    Остави коментар:


  • Вальо
    отговори
    До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

    Първоначално публикуван от exton Преглед на мнение
    Ами аз съм другият желаещ
    Не разбрах само кой ще направи добрината да разлее и разпрати шишенцата?
    Само за район София ли е кооперацията?
    Ами де да знам- излиза ли рентабилно да се пращат бурканчета по куриер???Понеже не ползвам подобна услуга не съм много на ясно с процедурата.Принципно ако не е голямо разкарване би могло да се измисли нещо...

    Остави коментар:


  • exton
    отговори
    До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

    Първоначално публикуван от valio_stoilov Преглед на мнение
    И аз се включвам.Значи следващите желаещи за по четвъртинка сме: S-S1, иж-12 и аз-valio_stoilov.Търси се четвъртия желаещ и отиваме до магазина.
    Ами аз съм другият желаещ
    Не разбрах само кой ще направи добрината да разлее и разпрати шишенцата?
    Само за район София ли е кооперацията?

    Остави коментар:


  • Вальо
    отговори
    До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

    И аз се включвам.Значи следващите желаещи за по четвъртинка сме: S-S1, иж-12 и аз-valio_stoilov.Търси се четвъртия желаещ и отиваме до магазина.

    Остави коментар:


  • superMAX
    отговори
    До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

    Значи: аз, zzlatanov, м20_маниак и Lubo_ сме за сега първите. Остава само ,който е най зорлия да купи преобразуватела и да се разфасова. Моят номер е 0888626926 . Сори ама ми е много натоварена тазиседмица иначе аз бих се нагърбил!

    Остави коментар:


  • s_s1
    отговори
    До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

    Ами и аз искам. Включете ме за третото шише. Не ракия...

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X