Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ръждопреобразувател на "вюрт"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Savov
    отговори
    До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

    Първоначално публикуван от eskaliburg Преглед на мнение
    Колеги искам да попитам някой който е копува от софия във малка разфасовка от 100мл (примерно) от някой бояджийски магазин, а ако някой има останало да се разбереме нещо
    А до колегата SAVOV искам да го попитам каде от самоков се продава тъй като имам скоро път на там ?
    Опитах се да сваля карта, не успях. Най-просто обяснение - срещу входа на Топливо. Магазин за бои на Глазурит.
    По-подробно - след влизане в града от посока София, при първия пункт за смяна на масла, в дясно започва зле асфалтирана улица. Тръгваш по нея, след около 200 м тя завива на ляво. Караш докато видиш магазина, пак в ляво.

    Остави коментар:


  • eskaliburg
    отговори
    До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

    Колеги искам да попитам някой който е копува от софия във малка разфасовка от 100мл (примерно) от някой бояджийски магазин, а ако някой има останало да се разбереме нещо
    А до колегата SAVOV искам да го попитам каде от самоков се продава тъй като имам скоро път на там ?

    Остави коментар:


  • wolfboy
    отговори
    До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

    Пичове, намерете някой добър познат който работи във Вюрт и го питайте за специалната цена, както се казва за свои хора. Говорим за 60 лева!

    Остави коментар:


  • maystor
    отговори
    До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
    Е при теб има ли го това?
    Не, но мога да го осигуря. Спрей 290г. - 16лв. Кутия 453г. - 25лв.
    От днес за утре, по телефона, може и на ЛС, но е възможно на ЛС да не видя същия ден съпбщението.

    Остави коментар:


  • sparkybg
    отговори
    До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

    Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
    Споменах нещо за Перматекс, ама който има излишни пари за харчене, нека си ги харчи.
    Е при теб има ли го това?

    Остави коментар:


  • maystor
    отговори
    До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

    Първоначално публикуван от 19R Преглед на мнение
    ИСКА ЛИ НЯКОЙ ДА УЧАСТВА , ЗА ДА ХОДЯ ДО БИЗНЕС ПАРКА(ФИРМЕНИЯ МАГАЗИН) И ДА ВЗИМАМ ???
    Споменах нещо за Перматекс, ама който има излишни пари за харчене, нека си ги харчи.

    Остави коментар:


  • 19R
    отговори
    До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

    ИСКА ЛИ НЯКОЙ ДА УЧАСТВА , ЗА ДА ХОДЯ ДО БИЗНЕС ПАРКА(ФИРМЕНИЯ МАГАЗИН) И ДА ВЗИМАМ ???

    Остави коментар:


  • s_s1
    отговори
    До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

    Първоначално публикуван от valio_stoilov Преглед на мнение
    Нямат колега.Само в еднолитрови пластмасови бутилки са им разфасовките.За това и са тези сложни колаборации от по 4-ма желаещи...
    В интерес на истината, обаче идеята да си разделим по 250 грама не е много работеща, понеже с това, което ми бе останало (около 100-150 гр.) не успях да третирам почти нищо, а ръжда имам на малко места и е само повърхностна, та не зная до колко четвъртинка ще бъде достатъчна за реална обработка по шасито.
    На кой за каквото му трябва. И има шасита на велосипеди, мотоциклети, четириколки, джипки и дори кариерни камиони.

    Остави коментар:


  • Lubo_
    отговори
    До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

    Първоначално публикуван от superMAX Преглед на мнение
    Значи: аз, zzlatanov, м20_маниак и Lubo_ сме за сега първите. Остава само ,който е най зорлия да купи преобразуватела и да се разфасова. Моят номер е 0888626926 . Сори ама ми е много натоварена тазиседмица иначе аз бих се нагърбил!
    Колеги обаждайте се. Само м20_маниак си получи шишенчето. Ако някой се отказва кажете?

    Остави коментар:


  • Вальо
    отговори
    До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

    Нямат колега.Само в еднолитрови пластмасови бутилки са им разфасовките.За това и са тези сложни колаборации от по 4-ма желаещи...
    В интерес на истината, обаче идеята да си разделим по 250 грама не е много работеща, понеже с това, което ми бе останало (около 100-150 гр.) не успях да третирам почти нищо, а ръжда имам на малко места и е само повърхностна, та не зная до колко четвъртинка ще бъде достатъчна за реална обработка по шасито.

    Остави коментар:


  • 19R
    отговори
    До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

    Първоначално публикуван от valio_stoilov Преглед на мнение
    Днес купих "Вюрт"-а.75 левчета от фирмения в бизнес-парка.
    Приготвих 4 буркана за разфасоването.Отвъртях капачката и разпечатах кутията.Ха- бурканчетата бяха с тясно гърло, а кутията с "Вюрт"-а със широко.Няма да стане без да омърлям плочките...Оставих отворената кутия на шкафа за обувки и отидох до бараката за фуния.Докато търсех въпросната сгода някакъв пумияр мина пред двора и моят малоумник скочи да го лае.Поджавкаха си.След това внезапно спря...
    Влизайки в антрето ме удари натраплива гледка и също толкова натраплива миризма.Едната стена до средата беше бяла...също и целият под.Кутията се търкаляше самотно по пода...
    Успях да събера по- малко от половин бурканче.Пошляпвайки в белите локви директно се отправих към хладилника за бира, че от нещо ми прималя.
    Поне плочките, тапетите и задника на малоумника няма да ръждясват...Дето се казва "честито на печелившите".
    A имат ли в малка опаковка ?

    Остави коментар:


  • Виктор (V69)
    отговори
    До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

    Първоначално публикуван от valio_stoilov Преглед на мнение
    Днес купих "Вюрт"-а.75 левчета от фирмения в бизнес-парка.
    Приготвих 4 буркана за разфасоването.Отвъртях капачката и разпечатах кутията.Ха- бурканчетата бяха с тясно гърло, а кутията с "Вюрт"-а със широко.Няма да стане без да омърлям плочките...Оставих отворената кутия на шкафа за обувки и отидох до бараката за фуния.Докато търсех въпросната сгода някакъв пумияр мина пред двора и моят малоумник скочи да го лае.Поджавкаха си.След това внезапно спря...
    Влизайки в антрето ме удари натраплива гледка и също толкова натраплива миризма.Едната стена до средата беше бяла...също и целият под.Кутията се търкаляше самотно по пода...
    Успях да събера по- малко от половин бурканче.Пошляпвайки в белите локви директно се отправих към хладилника за бира, че от нещо ми прималя.
    Поне плочките, тапетите и задника на малоумника няма да ръждясват...Дето се казва "честито на печелившите".

    СПАМ !!! Известно време само на аватара човек ще може да те види усмихнат.

    Остави коментар:


  • Вальо
    отговори
    До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

    Днес купих "Вюрт"-а.75 левчета от фирмения в бизнес-парка.
    Приготвих 4 буркана за разфасоването.Отвъртях капачката и разпечатах кутията.Ха- бурканчетата бяха с тясно гърло, а кутията с "Вюрт"-а със широко.Няма да стане без да омърлям плочките...Оставих отворената кутия на шкафа за обувки и отидох до бараката за фуния.Докато търсех въпросната сгода някакъв пумияр мина пред двора и моят малоумник скочи да го лае.Поджавкаха си.След това внезапно спря...
    Влизайки в антрето ме удари натраплива гледка и също толкова натраплива миризма.Едната стена до средата беше бяла...също и целият под.Кутията се търкаляше самотно по пода...
    Успях да събера по- малко от половин бурканче.Пошляпвайки в белите локви директно се отправих към хладилника за бира, че от нещо ми прималя.
    Поне плочките, тапетите и задника на малоумника няма да ръждясват...Дето се казва "честито на печелившите".

    Остави коментар:


  • turtey
    отговори
    До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

    Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
    Виждам , че проявявате голям интерес към ръждопреобразователя. Ето Ви директно от производител, а не през три ръце. http://permatex.com/products/Automot..._Treatment.htm
    Съответно и по-евтин. В ПДФ формат има ТТ данни на английски.
    Аз ползвам Перматекс спрей
    доволен съм

    Остави коментар:


  • maystor
    отговори
    До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

    Виждам , че проявявате голям интерес към ръждопреобразователя. Ето Ви директно от производител, а не през три ръце. http://permatex.com/products/Automot..._Treatment.htm
    Съответно и по-евтин. В ПДФ формат има ТТ данни на английски.

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X