Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ДАКАР 2012!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ДАКАР 2012!!!

    Първоначално публикуван от Gichev Преглед на мнение
    Каква е идеята на тази кривка преди гърнето?
    [ATTACH=CONFIG]404118[/ATTACH]
    изхода на аспуха e отзад на цилиндърa и поради липса на място e там тази кривка
    Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
    Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
    0885 660 613

    Коментар


    • От: ДАКАР 2012!!!

      Първоначално публикуван от IVAYLO BLIZNAKA Преглед на мнение
      Говоря за снимки направени от нас,такива каквито са 99,9% от снимките които съм побликувал в темата.
      Разликата в авторската снимка и такива изтеглени от нета е че в единия случай си бил там а в другия зад компа на няколко хиляди километра и пет години след събитието.
      Tия снимки ги има само в един форум,никога не са публикувани официално.Hе става въпрос авторски ли са или не,a да ги видим тук в форумa.
      Последно редактирано от Валентин Исаев; 11-01-12, 16:19.
      Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
      Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
      0885 660 613

      Коментар


      • От: ДАКАР 2012!!!

        Бареда Борт спечели етап 10, Депре и Кома на секунди в генералното класиране на „Дакар“



        Изключително динамичен бе днешния 10-ти етап от рали “Дакар” 2012. Отсечката от Икике до Арика предложи изключително предизвикателство на мотоциклетистите.
        Хуан Бареда Борт (Husqvarna) бе най-бърз в отсечката, изпреварвайки Марк Кома с 1:32 мин. в генералното, Бареда Борт е 7-ми, на 3 часа и половина след водача (има наказание от един час).
        Съвсем сериозна стана битката между Депре и Кома за победа. Французинът води пред испанския си конкурент в генералното с нищожните 21 секунди. Тежка битка ще е оттук нататък.
        Петър Ценков се движи 10-ти, вече е в средата на отсечката и е на 24 минути след най-бързия Томас Мафей (Yamaha).

        Нани Рома в момента е най-бърз при колите. Пилотът на Mini е на минута пред своя съотборник Петерханзел, трети е Роби Гордън, на две минути след Рома. >>виж целия текст>>

        Коментар


        • От: ДАКАР 2012!!!

          Ценков е 8-ми на 5-ия чекпоинт , на 31мин. от лидерите!
          Grand Cherokee ZJ 96 5.9 Limited + 4'' Rubicon Express Coils. 4'' Rough Country 2.2 shocks, MAxxis Mudder 33/12.5/15

          тел. 0897818449

          Коментар


          • От: ДАКАР 2012!!!

            WP 6 #6 !!!

            Коментар


            • От: ДАКАР 2012!!!

              Гледайте по БНТ Петър Близнака отново ще е гост в предаването.Пак ще има екшън....

              Коментар


              • От: ДАКАР 2012!!!

                Първоначално публикуван от IVAYLO BLIZNAKA Преглед на мнение
                Гледайте по БНТ Петър Близнака отново ще е гост в предаването.Пак ще има екшън....
                Задължително. Пуканки, Бира и Петър. Ама и двамата ако сте там екшъна ще е пълен
                sigpic

                Коментар


                • От: ДАКАР 2012!!!

                  Първоначално публикуван от kupona Преглед на мнение
                  Задължително. Пуканки, Бира и Петър. Ама и двамата ако сте там екшъна ще е пълен
                  За да са двамата, трябва да са един върху друг

                  Коментар


                  • От: ДАКАР 2012!!!

                    На Петерханзел му избиха чивиите и не е допуснал Гордън да го задмине в трасето.Минито не е реагирало на сигнала от сантинела.Гордън е тръгнал да задминава и ханзел и гретъл го е изхвърлил от пист.Вследствие на което Гордън вади двете предни гуми от джантите.Направо съм бесен не стига че от МИНИ се посраха от страх и вчера са пуснали куха контестация против Гордън.Вчера от нерви удави на момчето мотора и едва не му строши краката.Жалко за великия шампион и бивш мотоциклетист.Тръгне ли Гордън да губи състезанието и ханзел няма да види финала гарантирано....Роби има слонски нерви но падне ли му пердето направо става страшно.Навремето тичаше между болидите от Наскар за да хвърли каската си в челния джам на един дето го беше затиснал на пистата.



                    б.а.Пист се нарича чистата зона по прекараните пътищата в пустинята.
                    Последно редактирано от PETER BLIZNAKA; 11-01-12, 18:40.

                    Коментар


                    • От: ДАКАР 2012!!!

                      Първоначално публикуван от IVAYLO BLIZNAKA Преглед на мнение
                      Гледайте по БНТ Петър Близнака отново ще е гост в предаването.Пак ще има екшън....
                      Бе то и ти да си мнозинството няма да разбере. Пепи днес май се отпуши, явно са оправили проблемите с АТВ-то, но Гордън губи много от лидерите. Днес явно след средата е доста сериозно.
                      Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                      Телефон - в профила!

                      Коментар


                      • От: ДАКАР 2012!!!

                        Преди малко говорих с хората в камиона - била е горивната помпа, сега е с помпата от машината на Младен..

                        Коментар


                        • От: ДАКАР 2012!!!

                          Първоначално публикуван от packer Преглед на мнение
                          Преди малко говорих с хората в камиона - била е горивната помпа, сега е с помпата от машината на Младен..
                          Това е едно от първите неща, дето е трябвало да проверят! Вероятно са нямали резервна. Аз друго обяснение нямам.
                          Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                          Коментар


                          • От: ДАКАР 2012!!!

                            Първоначално публикуван от PETER BLIZNAKA Преглед на мнение
                            На Петерханзел му избиха чивиите...
                            Усрьо! Пълен!

                            Няма ли някакви наказания по правилник за такива?!?!
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • От: ДАКАР 2012!!!

                              Нaфуканото франсе яко е спекло сигорно вече като види нещо оранжаво ще се обръща на сън,Гордън изглеждаше яко уморен и ядосан от случката явно шоуто едва сега започва.
                              ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                              тел.088четири 9едно9 4нула4
                              -------------------------------------------------------

                              Коментар


                              • От: ДАКАР 2012!!!

                                И аз гледах вчера ГретенХензел, как удари един мотоциклетист в реката. Недопустимо !
                                Според мен трябваше да бъде дисквалифициран. Умишлен удар - няма оправдание.
                                Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X