Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ДАКАР 2012!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ДАКАР 2012!!!

    LR Disco II, Td5

    Коментар


    • От: ДАКАР 2012!!!

      Първоначално публикуван от ka_l_ojan Преглед на мнение
      Интервюто с Роби Гордън беше БРУТАЛНО! Показа, че е откачил "системата" заради която е дисквалифициран и сам каза, че и така е бил ПеДерханзел с 26 мин и може да бие всички други и обсипа с добри думи и инспекторите Непременно го гледайте интервюто!
      Дано това не се приеме като спам, но просто изказванията на Гордън със сигурност са накарали Петерханзел да ревне и много му се зарадвах. А физиономията, с която Гордън слезе от хамъра на финала беше най-благото нещо от етапа. Дано и Петерханзел да го види!

      ЩЕ ГО ВИДИ ЩЕ ГО ВИДИ

      В бивака има видео стена и вечер дават такива изказвания от деня.Така са давали и Себулба-Ханзел как го нарича измамник.
      Отварям едно шише с адска течност. Да ги смаже с един задвижващ мост в етапа с най шибаните дюни в състезанието.
      За разлика от него ПедерХанзел беше като бит и е..н това най вероятно му е последният Дакар.Сега ще си направя вързан клип с как едното реве и как Гордън се кефи.Направо им разказа играта и като истински мъж си призна че грешката в предишния етап е лично негова.А не мрън мрън..Жалко само че постигнаха подлия си план и го извадиха от равновесие преди най важния етап.

      А Емилиян от Евроспорт го преведе ПРАВО в ЕФИР ТАКА СЕ ПРАВИ ===Ще го черпя яко като се видим обещавам.И получава от мен подарък шапка от 2011г с автограф лично от Роби Гордън.

      Мерси Вико наздраве.
      Последно редактирано от PETER BLIZNAKA; 13-01-12, 22:16.

      Коментар


      • От: ДАКАР 2012!!!

        Закъсняваме малко, започваме в 22:40

        Коментар


        • От: ДАКАР 2012!!!

          Браво на Ценков, финалът вече се вижда!

          http://offnews.offroad-bulgaria.com/...stigna-v-naska

          Коментар


          • От: ДАКАР 2012!!!

            Първоначално публикуван от ka_l_ojan Преглед на мнение
            Интервюто с Роби Гордън беше БРУТАЛНО! Показа, че е откачил "системата" заради която е дисквалифициран и сам каза, че и така е бил ПеДерханзел с 26 мин и може да бие всички други и обсипа с добри думи и инспекторите
            Като се замисля дали няма да го обвинят за тая туба която извади преди да покаже запушената система?!! ))))
            Че то там може да има пърцуца и Гордън да е пийвал по време на етапа!!)))
            יעבור
            «И това ще мине»

            Коментар


            • От: ДАКАР 2012!!!

              Тогава ще го резнат за допинг.
              Ако в багажника намерят термос със шкембе - изобщо не ми се мисли ...

              Коментар


              • От: ДАКАР 2012!!!

                Брей!!! пуснаха изказването на Гордън 'официaлно в цитатите (Quotes) на сайта на Дакар:

                Първоначално публикуван от 303 Robby Gordon
                I kicked their asses!

                I showed the plug that everyone's been talking about that gives me all super power and I just proved that Minis are for girls, because we beat them by twenty minutes. It was a great stage, with big dunes and the car's fast. Last night I went through a whole thing and went on Youtube. You can go to Robby Gordon – Dakar – Air inflation; check it out, it's posted and explains the whole system. It's the same system that the French officials approved one year ago and now they've changed their minds. There, that's the system plug, with no possible chance of air. We schooled these boys. I'm pissed. I'm pissed at Stephane and I'm pissed at Nani for challenging my character about being a cheater and today I kicked their asses. I'm going to prove something every day for the rest of the rally. We're going to win every special from here home.
                LR Disco II, Td5

                Коментар


                • От: ДАКАР 2012!!!

                  Да, отлично. Само дето не ме интересуват никак никои, освен наште. Демек заминалите от София, и Камазовете. Останалите не са ми роднини, и ми е все тая.

                  Коментар


                  • От: ДАКАР 2012!!!

                    Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                    Да, отлично. Само дето не ме интересуват никак никои, освен наште. Демек заминалите от София, и Камазовете. Останалите не са ми роднини, и ми е все тая.
                    Ами чети другата тема тогава, нас ни интересуват тези новини и ги следим с интерес.

                    Коментар


                    • От: ДАКАР 2012!!!

                      Първоначално публикуван от damyan_rm Преглед на мнение
                      Брей!!! пуснаха изказването на Гордън 'официaлно в цитатите (Quotes) на сайта на Дакар:
                      Дадоха го, щото очеизвадно всички им видяха осирането. Себулбапедер (Близнак, къртиш братче!) си трае като посран и той и въобще и не споменава Гордън.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • От: ДАКАР 2012!!!

                        Мен пък освен наще ме интересува и Гордън и в момента по eurosport казаха ,че Гордън повикал хората от минитата да видят системата му след което извикал на висок глас ,че минитата са за момичета Много им се закани за 2013г.

                        Коментар


                        • От: ДАКАР 2012!!!

                          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                          Дадоха го, щото очеизвадно всички им видяха осирането. Себулбапедер (Близнак, къртиш братче!) си трае като посран и той и въобще и не споменава Гордън.
                          Той гледаше като изнасилен горкия...и май е по-добре, че си мълчи - все пак достатъчно се изложи.

                          Съжалявам, че не мога да изровя интервюто - просто интернета ми е супер бавен и не мога да гледам клипове. Имайте търпение - със сигурност ще се появи интервюто!

                          Коментар


                          • От: ДАКАР 2012!!!

                            Да обърнем отново внимание и на моторите ... Всъщност това е единственият клас в който все още не е ясен победителят .. Титанична битка между Кома и Депре, в която най-вероятно този с по-добрата тактика и прецизно изпълнение на стратегията в последните 2 етапа ще спечели .. След над 8000 км. състезание ги дели само. 1.35 мин.

                            Интересна подробност е че в последният специален етап, който е само 29 км. състезателите ще стартират в реверсивен/обратен ред (последният завършил от предният ден ще стартира първи, а първият последен/. Много вероятно е именно този етап да определи кой ще бъде победителят ...

                            Моят фаворит е Кома

                            Коментар


                            • От: ДАКАР 2012!!!

                              Догодина чакаме Citroen да се върне в "Дакар":


                              Коментар


                              • От: ДАКАР 2012!!!

                                Е, аз съм в нечия си агитка, и ако твоята иска да бие моята - пак в Борисовата градина, става ли?
                                Как са направени тия коли и камиони знам отдавна, нямам особен интерес към колите. За мотоциклетите не знам нищо, изобщо не мога да карам такова, да го прибера до гаража му - не е в сметката. АТВ искам да имам, ако трябва честно, ще им мисля на парите. Тогава и ще се карам с близнаците и другите карачи за какво става дума, сега не знам и бъкел по въпроса.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X