Обява

Свий
Няма добавени обяви.

PRESTIGIO ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

    И аз искам да е на друга дата, но май няма шанс.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

      Датите са тези защото:
      Когато дойде известието че СО е готова да съдейства за провеждането, календарът беше почти сглобен.
      И щото сме пичове и се опитваме да бъдем колегиални решихме на всяка цена да е след Лазарово. Като пусна официалната тема ще се разбере защо.
      Три свободни дни имаше само тук.
      Съобразихме се още че има избори и около тях такова мероприятие е леко невъзможно и още и още.....
      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

      Коментар


      • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

        Опция за други дати вече няма, колелото е търкулнато и връщане няма. Но ида имаше, и аз съм против смяната, няма други такива 3 почивни дни, които хем да са удобни като метерологично време, хем да са съобразени с другите мероприятия във Форумния Календар.
        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
        www.ADV-Bulgaria.com

        Коментар


        • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

          Докарайте и абитуриент/к/ите де, ще получат наистина незабравим бал!!!
          Последно редактирано от derhunter; 21-02-13, 10:48.
          ________________________________________________
          Subaru OUTBACK 2,5
          Hyundai TUCSON 2.0

          Коментар


          • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

            Първоначално публикуван от elbgt Преглед на мнение
            То да се запиша ама нямам траялка. Имам една машина - опитно поле на което за сега се уча кое колко може, кое не може и колко струва това дето го може. За сега не мисля да се занимавам докато не се промени нивото на състезанията в БГ, а то едва ли ще се промени скоро. Иначе съм се огледал в няколко румънски сътезания, но бюджетите за тази и следващата година не позволяват едни $50 000 - $60 000 за що-годе сериозна машина. Ако рече Господ може да измисля нещо за 2015 г. До тогава ще съм разходкаджия, люпач и лаладжия и няма да се бутам при големите батковци с УАЗ-ките и Витарите
            Чел съм доста смислени постове,писани от теб,но мисля ,че това "пъчене" трябва да се подкрепи напрактика.
            Като си толкова голям баровец и карач,направи си траялката и пробвай Лазарово/примерно/,сигурно ще го минеш само на задно
            0887/400121 Антон Донев

            Коментар


            • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

              Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
              Чел съм доста смислени постове,писани от теб,но мисля ,че това "пъчене" трябва да се подкрепи напрактика.
              Като си толкова голям баровец и карач,направи си траялката и пробвай Лазарово/примерно/,сигурно ще го минеш само на задно

              +1.Не се познавам лично с колегата,но съм гледал две негови "изпълнения" и не останах с впечатлението,че всичко е в парите.Едното беше на събора,където щеше да сгази Гаргата,а второто на Златна Панега /на прекъсвач и толкова/.Имам идея и тя е,да му предоставя моя джип да покаже какво е "ниво".Ако е зает по време на феста,каня го най-официално на 16.06.да участва с моя джип на затворения кръг в Нова Черна./трасето ще се прави със същия джип/
              Чавдар Владимиров
              0887/912075
              Ленд Ровър Диско 1
              Самуад в проект

              Коментар


              • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                Твоя джип е "скрап", с части от така омразния Уаз, под 50 000 долара ..... въобще пълна отврат!!!(само тракторките ти липсват за да е пълна картината)
                Няма да приеме. Колегата кара само "елитни" машини.....
                Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                Коментар


                • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                  Не е тук мястото.
                  Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                  Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                  В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                  Коментар


                  • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                    Чета и неразбирам.Спорите за трасе за траял като се оказва че хората който се оплакват няма да карат на него?Аз лично се надявам да се сътвори хубаво трасе като знам какво е мястото знам че може да се създаде перфектно трасе с ЕСТЕСТВЕНИ елементи.Като след него няма да има недоволни защото всичко си е от природата.Но щом сте решили да бъдете Инжинери седмица и малко след лазарово ви пожелавам успех.Аз лично се надявам да успея да се ремонтирам и да участвам.Пак повтарям.Колкото повече промени с багер се прави по едно трасе толкова по-недоволни има.А особенно на такова място което предполага трудно трасе.
                    А й друго казвате джип на организатора ще премине трасето.Айде малко яснота КОЯ Е ТАЗ МАШИНА.Да знаем поне кой е този прототип по който да си правим колите.Стига се пускали само примамки и бошли снимки.На моменти прилича като трасе от преди години а по думи все едно Траял в Гърция.
                    https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                    Коментар


                    • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                      Асене нали не мислиш че на 22 02 трасето на което ще се проведе състезанието в края на месец май ще е готово.
                      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                      Коментар


                      • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                        Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                        Асене нали не мислиш че на 22 02 трасето на което ще се проведе състезанието в края на месец май ще е готово.
                        Никаде на съм казал такова нещо.Само изказах мнение че може на това място да се направи трасе на което без да се копае от багер да излизат 1 или 2 коли на СОБСТВЕН ХОД.НО ЩОМ ИСКАТЕ ИСПАНЦИ правете аз лично пак казвам ако успея да се отремонтирам ще карам.Пък каквото стане.С две ръце съм зад вас.Вие решавате.Хубавото е обаче че има тема за коментари.Времето ще каже какво ще се получи.
                        https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                        Коментар


                        • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                          Като цяло копането ще е малко, наблягаме повече на естественото.
                          Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                          Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                          В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                          Коментар


                          • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                            Шпионска снимка от мястото на събитието ... Само малко се заравнява ))
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:859549_10151479736284797_1145630377_o.jpg
Прегледи:1
Размер:167.7 КБ
ID:5456295
                            Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
                            A POS
                            0885600200
                            За момента пасажер

                            Коментар


                            • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                              Провокатор
                              Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                              Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                              В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                              Коментар


                              • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                                Aз мислим, че щом не сте се отказАли, начи ще стане работата. А недоволни няма начин да няма, такъв ни е манталитета. Важното е доволните да са повече. Пък така замислено, май ще стане ралтата. Стискам палци .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X