Обява

Свий
Няма добавени обяви.

PRESTIGIO ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

    Първоначално публикуван от elbgt Преглед на мнение
    Е не е баш. Нали все пак може никаква котка да не ми мине път и да съм готов до тогава. Като става дума за тестове те така или иначе ще са преди 24-ти и няма да има никаква пречка да го изтъркулиме в дерето Пък и ако съм готов и за мен ще е интересно докъде ще съм го докарал с двата нови Dana 60 и 37-ците. Иначе на 24-ти съм в Пловдив (племеничка), на 25-ти в Гоце Делчев (щерка на приятел), а на 26-ти вероятно ще съм махмурлия. Няма никакво мърдане за съжаление. И пак да питам защо ги избрахте тия дати? Едва ли само аз имам роднини и приятели с абитуриенти от които няма откачане. И ако за софиянци не е проблем, то за хората от другите градове със сигурност ще е проблем да отсъстват от баловете на близките си.

    Илиане какви са тия ревове и хленчове вече пет страници???

    Те ти схема:

    Взимаш пиенето и абитурентките от Гоцето и ръчка към Фестивала но не през Монголия.

    1-Оставяш момите на автомивката 18+ да им оформим оценката. Пиенето на зяпачите..
    2-Хвърляш Джипа в Траяла най безцеремонно.
    2.1-Абитурентките се прибират махмурлийки с УАЗ до Гоцето.
    3-След траяла махаш останалото от кабинката и ето ти траялка.
    4-После разбираш че това не е твоя спорт.

    Как разбра че Джипа не става без да си се пуснал поне на едно състезание?Ти направо прецака темата на спамерите.
    Последно редактирано от PETER BLIZNAKA; 26-02-13, 19:35.

    Коментар


    • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

      От последните две страници прочетох само две неща "абитуриентки" и "кайсиева ракия". Може ли да се направя, че друго не е писано

      Коментар


      • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

        И многото блокажи по 1000$ , и прехвалените ''Дана ...намколкоси'' ги видяхме в мижавата локва на Приморско
        На сърбела майката му е чесането.
        Борислав Борисов Русе О885 О37815

        Коментар


        • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

          Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
          И многото блокажи по 1000$ , и прехвалените ''Дана ...намколкоси'' ги видяхме в мижавата локва на Приморско
          И на всичкото отгоре си ги мерихте няколко пъти /ходовете де/.

          Коментар


          • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

            Струва ми се , че е крайно време да мине някой модератор с гумата...
            Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


            "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
            Джон Кенеди

            Коментар


            • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

              Добре, стига толкова. Смятам че приключихме в тази насока. Мачът приключи. Победител ще се излъчи в трите празнични дни в края на месец май.
              Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
              Селска фурна аспух нема. Пак същият.
              В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

              Коментар


              • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                Ей, човека луд го направихте (Илиански имам предвид...)! Като четох последните три страници стигнах до извода, че ще трябва повече печен слънчоглед за фестивала... Илиане, тука повечето не като да не сме ходили по състезания в чужбина (кой да гледа, кой да кара...), та като спомена Гърция да ти дам един пример - там като чуят за Траян, получават нощни напикавания! И си го канят човека да кара без такса, нищо че джипа му в сравнение с техните си е направо за вторични суровини, щото им е важно редовно да си водят записки. На "Баха Саксония" нашите им скриха топката с машина - заводска комплектация до такава степен, че баровците ходиха вечер в бивака ни, да се снимат със нея за спомен! Та българския офроудър може да е беден, ама е хамав колкото си иска и го докарва от към макари между краката, а в тоя спорт това е най-важното... Тодор е свидетел на нечии физиономии на състезанието в Евия, в Гърция, преди три години, като влязох в трасето от първия ден (става дума за втория ден на състезанието) със скапания си дизелов Черок "лифтнат" със стоманени тръби за подложки и нулеви ходове, но за сметка на това с Каймани - 31ци и се върнах с трак под който се мъдреше средна скорост 82 км/ч. Вярно - карах само трийсетина километра, ама мъжката (погледнато сега - три години по-късно си е чиста простотия)... Дори и най-големите гъзари в тоя спорт са тръгнали от скрапа. Ние за сега си стоим там, ама не е щото не искаме или не можем да излезем от там, а защото сме сиромаси, а това не е грях...
                Последно редактирано от Марто (Мартин Христов); 26-02-13, 21:28. Причина: объркана датировка

                Коментар


                • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                  Първоначално публикуван от PETER BLIZNAKA Преглед на мнение
                  Илиане какви са тия ревове и хленчове вече пет страници???

                  Те ти схема:

                  Взимаш пиенето и абитурентките от Гоцето и ръчка към Фестивала но не през Монголия.

                  1-Оставяш момите на автомивката 18+ да им оформим оценката. Пиенето на зяпачите..
                  2-Хвърляш Джипа в Траяла най безцеремонно.
                  2.1-Абитурентките се прибират махмурлийки с УАЗ до Гоцето.
                  3-След траяла махаш останалото от кабинката и ето ти траялка.
                  4-После разбираш че това не е твоя спорт.

                  Как разбра че Джипа не става без да си се пуснал поне на едно състезание?Ти направо прецака темата на спамерите.
                  Пеко- президент!
                  edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                  Коментар


                  • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                    Бях се абонирал за темата, въпреки, че по очевадни причини няма да мога да присъствам. Просто ви се радвах как се събирате да ди правите купона. След последните 2 страници ... махам абонамента. Вие си знаете.
                    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                    Коментар


                    • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                      Винаги съм бил на мнение ,че истината е в боя а не в караниците !
                      Ванка едни свободни боеве (на ринг) ако включиш в програмата ще е по интересно отколкото Мифката
                      Лудак

                      Коментар


                      • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                        Първоначално публикуван от elbgt Преглед на мнение
                        Ето това вече е курвенски номер и коментар. Въпросния ден и по въпросната отсечка от 50 м никой и не се опита да се изкачи включително и УАЗ-ката която ме заведе до това място, която го напусна през реката по равничкото, а пък всички останали присъстващи останаха чинно горе. Никой не се и опита да слезне дори. Никой и пеша не можа да изкачи въпросната отсечка в този ден без да се подпира с ръце. Спасителна операция нямаше. Дръпнах се с моята лебедка с удължително въже което някой предостави. Стълба за който бях се закачил на 1 метър от височината му наистина тръгна да пада. Това дали не означава нещо само по себеси? В други дни тази отсечка се изкачва от всеки който е поискал и включително от мой приятел с Голф Синхро, та никак не се очудвам, че и ти си я качвал някога си. Там ежедневно минават всякакви. И въобще в подобен тип дискусии аргументите от такъв тип са курвенска работа. Нещо като "а вие защо биете негрите". Какво общо има някакъв случай с това което дискутираме освен с опита да засегнеш някого и то с изопачаване на обстоятелствата и с премълчаване на съществените подробностите около тях.



                        Само да те попитам с кого ще го хванеш тоя бас. С мен ли? Ама защо с мен? Къде твърдя, че имам джип правен за траял? Не твърдя ли точно обратното и то няколко пъти до сега? Не си го прочел или просто пак курвалъци по селски?
                        Е добре де стига си ревял що не влезеш с диалог с организаторите и да го включат това екстремче в трасето разбира се ако е възможно. п.п. браво колега голям си визирам личната ти оценка спрямо мен със здраве ще се видим на терена......
                        Последно редактирано от Пламен Ковачев (zaiko1234); 27-02-13, 08:15.
                        Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                        Коментар


                        • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                          Първоначално публикуван от Людмил Кюковски Преглед на мнение
                          Винаги съм бил на мнение ,че истината е в боя а не в караниците !
                          Ванка едни свободни боеве (на ринг) ако включиш в програмата ще е по интересно отколкото Мифката
                          А най-добре бой на "Мифката", между миячките.

                          Коментар


                          • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                            Ти мани, моята жена се е вързала и не мога да се доредя за УАЗката. Тренира. Накрая ще вземе да се запише в траяла.
                            Не че искам да наливам масло в огъня, но дали да не се организираме и да направим някоя и друга тренировка преди фестивала заедно всички или поне част от дамите . Ако не друго, поне няма да са ни скучни тренировките .

                            Коментар


                            • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                              Край на спама, оттук нататък трия и раздавам забележки.
                              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                              www.ADV-Bulgaria.com

                              Коментар


                              • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                                Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                                Край на спама, оттук нататък трия и раздавам забележки.
                                Вместо да се караш, остави тази тема да си я спамим, пък открийте, както правят колегите, официална тема дето да могат да пишат само тези дето трябва.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X