Обява

Свий
Няма добавени обяви.

PRESTIGIO ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

    Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
    А група Офроуд ?

    П.С. Може ли без Милета и т.н., ако не е супер наложително ..
    Бройте все едно, че съм го писал аз.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

      За група Офроуд сме го обсъждали и ако имат желание...За милетата.... ми няма, но ако сте обърнали внимание това нещо е Фестивал, забавление за по-широк кръг от хора. Не правим сбирка на някоя офффроуд затворена група така че трябва и някакво разнообразие
      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

      Коментар


      • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

        Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
        За група Офроуд сме го обсъждали и ако имат желание...За милетата.... ми няма, но ако сте обърнали внимание това нещо е Фестивал, забавление за по-широк кръг от хора. Не правим сбирка на някоя офффроуд затворена група така че трябва и някакво разнообразие
        OK, вие си знаете
        Кръвна група 0+

        Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

        Коментар


        • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

          По-добре "миллета" спечелил "Златна палма" в Кан (а и съм сигурен, че тук почти няма човек, който не е късал синджира на саундтрака на "Ъндърграунд"), от колкото някой "миллет" печелил награда на "Пайнер" или нещо друго от сорта! Лично аз искам "Motor Head" и "AC/DC", но ми се губят към 2 000 000$ за целта! Който има претенции - мога да дам на ЛС банковата ми сметка. В платежното нареждане, в графа "основание за превода" да се напише желаната група... Ако не ми хареса "числото" си запазвам правото, да задържа парите за догодина живот и здраве...

          Коментар


          • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

            Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
            П.С. Може ли без Милета и т.н., ако не е супер наложително ..
            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            Бройте все едно, че съм го писал аз.
            Несериозници сте и двамата. Не че съм фен на Брегович, ама е по-малко чалга от доста рок-музика. Само че знам дали организаторите ни имат толкова пари.

            Коментар


            • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

              Организаторите имат бая мерак и здрав гръб за работа, понякога и това помага. Оставете Марто да бачка, той знае какво прави иняма да ни подведе. По фолк линията едиствено и само Брегович и това е( така поне се надам). Мераклиите за нещо друга ще им дам адрес в Димитровград
              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
              www.ADV-Bulgaria.com

              Коментар


              • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                Несериозници сте и двамата. Не че съм фен на Брегович, ама е по-малко чалга от доста рок-музика. Само че знам дали организаторите ни имат толкова пари.
                Ами ти, като си от по-сериозните, оправи тая дреболия, де!

                Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                По-добре "миллета" спечелил "Златна палма" в Кан (а и съм сигурен, че тук почти няма човек, който не е късал синджира на саундтрака на "Ъндърграунд"), от колкото някой "миллет" печелил награда на "Пайнер" или нещо друго от сорта! Лично аз искам "Motor Head" и "AC/DC", но ми се губят към 2 000 000$ за целта! Който има претенции - мога да дам на ЛС банковата ми сметка. В платежното нареждане, в графа "основание за превода" да се напише желаната група... Ако не ми хареса "числото" си запазвам правото, да задържа парите за догодина живот и здраве...
                Марто, вие си знаете, както казах - не виждам някой тук да е с каквито и да било претенции Никой не е казал "аз искам" - просто всеки изказва мнение

                Пийс!
                Кръвна група 0+

                Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                Коментар


                • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                  Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                  Малко да раздвижим темата! Колеги БТР ще свирят на фестивала!...........(пауза аплаузи) В четвъртък имам среща и с D2........... (пауза за аплаузи) И понеже софрата ще е яка - в преговори съм с духовия оркестър на Брегович - записал албума към филма (и играят в него - онези дето свиреха на кораба овесени надолу с главите) "Ъндърграунд" и спечелил "Златна палма" в Кан за което (тука няма пауза, щото свърших, но вие си лазете под масите.....)!
                  Поклон за усилията! Дано стане и с Брегович!
                  байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                  Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                  Суперспам - спама на суперите

                  Коментар


                  • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                    Абе само аз ли прочетох за духов оркестър а не за самия г-н Горан
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                      Абе само аз ли прочетох за духов оркестър а не за самия г-н Горан
                      Правилно. Бележиш точка.
                      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                      Коментар


                      • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                        Абе само аз ли прочетох за духов оркестър а не за самия г-н Горан
                        За самия Г-н Горан ще трябва половината форум да си разпродадем курниците дето ги караме, че да му платим хонорара...

                        Коментар


                        • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                          Я малко да поподпрем дамите че първоначалният ентусиазъм нещо секна бързо. Лекичко повдигам завесата на наградите за дамският траял. DELAROM ще даде награди и тази година. За незапознатите, френска козметика, мноу добра според моите жени които отмъкнаха от нея на събора в Приморско. Аз не можах да се добера да я пробвам
                          Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                          Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                          В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                          Коментар


                          • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                            Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                            Я малко да поподпрем дамите че първоначалният ентусиазъм нещо секна бързо. Лекичко повдигам завесата на наградите за дамският траял. DELAROM ще даде награди и тази година. За незапознатите, френска козметика, мноу добра според моите жени които отмъкнаха от нея на събора в Приморско. Аз не можах да се добера да я пробвам
                            Аз ще се радвам повече на колан и шегели или ръчни хъбове, ама ако имат депилиращи кремове ще даря наградата на Марто.

                            п.п. Не може ли козметиката да е в наградния фонд на мъжкия траял?
                            The Flat Earth Society has members all around the globe.

                            Коментар


                            • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                              Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
                              Аз ще се радвам повече на колан и шегели или ръчни хъбове, ама ако имат депилиращи кремове ще даря наградата на Марто.

                              п.п. Не може ли козметиката да е в наградния фонд на мъжкия траял?
                              Аз нямам моралното право - организатор съм!

                              Коментар


                              • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                                С "Берковската духова музика" няма ли да е по-добре?
                                Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X