Обява

Свий
Няма добавени обяви.

PRESTIGIO ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

    Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
    ... Колеги БТР ще свирят на фестивала!...
    Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
    ... Лично аз искам "Motor Head" ...
    Тези две групи не ги съчетавайте, не се получава, пробвано е.
    За музиката - имате идея да се получи И нещо като музикален фестивал ли? Ще е трудно имайки предвид многообразието от хора които ще дойдат. Да не се получи така че като задухат духачите от духовата музика много хора да си помислят че им е време да си ходят щото ги гонят организаторите, въпреки усилията които сте положили и златна не'нам к'во си от Кан или други "мега" награди. Аз бих ви насочил към български популярни не чалга изпълнители, Милена и/или Ревю, Подуене блус бенд, Васко кеца и т.н.

    Коментар


    • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

      Първоначално публикуван от Paladin Преглед на мнение
      Тези две групи не ги съчетавайте, не се получава, пробвано е.
      За музиката - имате идея да се получи И нещо като музикален фестивал ли? Ще е трудно имайки предвид многообразието от хора които ще дойдат. Да не се получи така че като задухат духачите от духовата музика много хора да си помислят че им е време да си ходят щото ги гонят организаторите, въпреки усилията които сте положили и златна не'нам к'во си от Кан или други "мега" награди. Аз бих ви насочил към български популярни не чалга изпълнители, Милена и/или Ревю, Подуене блус бенд, Васко кеца и т.н.
      Ако съм само аз освен Рамщайн друго няма да се чуе. Е хайде и нещо по-меко---Металика. Да де но светът не е само черно и бяло. От наша, на организаторите, гледна точка оригиналният оркестър е някакъв разумен компромис. Аз лично не понасям ни чалга ни сръбско Знаеш как го решаваме на нашите сбирки този проблем но тук правим нещо различно.
      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

      Коментар


      • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

        Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
        Ако съм само аз освен Рамщайн друго няма да се чуе. Е хайде и нещо по-меко---Металика....
        Рамщайн са палячовци,дори не ги споменавай в едно изречение с Боговете.
        Дизелов Jeep, не е Jeep.

        Коментар


        • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

          Първоначално публикуван от Krelion Преглед на мнение
          Рамщайн са палячовци,дори не ги споменавай в едно изречение с Боговете.
          Въпрос на вкус, казало кучето и си...... Някои даже гледат чалга...
          Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
          Селска фурна аспух нема. Пак същият.
          В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

          Коментар


          • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

            Ми "що не "земем, да сложим един ДЖей, та хем шъ сме доволни всички, искаш Рамщайн, получаваш, искаш металика, получаваш, искаш Ъндерграунд Кючек, на Горан Брегович, получаваш го... Нищо против нямам, музикалните варианти, ама блус на офроуд фестивал или други нежни/меки музики, според мен, не върви, ама знам ли........................ Те това организаторите си го определят.... Не можем да им дадем наклон на ................................... Перчема
            Тука "Сака нещо по-твърдо, Рамщайн е истината, примерно Америка, Ду Хаст, Ич вилл, розенроут те такива.... Ама ше ни обръснат без сапун да дойдат, специално за нас...
            Ин'че съм с две ръце и два крака за Оркестър Ъндерграунд, де
            За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
            Honda Dominator 650
            088ЧЧ93979-->Борис
            0878956Ч38-->Борис

            Коментар


            • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

              Ще слушате каквото пусне радиото и това е !
              Ванка дай инфо за състезания .......... ориентировъчни километри за "24часа",километри,начин на зареждане,екипажи,смени ........... .
              Капни малко инфо де
              Лудак

              Коментар


              • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                Люси, инфо за 24-те часа могат да дадат Тодор и Орлин. Те прогонват трасето и аз идея нямам откъде и кога ще минат. Евентуално при нас ще е старта и финала. Ние си гоним състезанията на място но ни предстоят още малко доуточнения със Столична община и тогава почваме траялното трасе. Това за дамите и неподготвените не ни е тежка грижа че мислим да ползваме естествените препятствия на част от терена, най-много да добавим нещо малко за заигравка.Там и ако някои от вносителите на пълноприводни автомобили реши може да го използва за тестово. За паяците с АТВ-тата мислим да използваме и съществуващото в момента трасе, като тук ми се сгъстява атмосферата щото по последно инфо от Злати ендурото се точи да се включи с кръгче, което усложнява яко нещата от към територия за трасета. Ще чакам някой от тях да се включи тук че да не ми идва инфото през ръка. Това е тегавата част, хубавата е че се появиха спонсори и ще има яко награди-изненади.
                Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                Коментар


                • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                  Стана въпрос за ДЖей.Ми ние си имаме в групата.Асенчо хем ще кара, хем ще води шоуто.Той може да ни покаже, че добре владее и двете неща едновременно.

                  Коментар


                  • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                    Първоначално публикуван от samokovgeo Преглед на мнение
                    Асенчо хем ще кара, хем ще води шоуто.Той може да ни покаже, че добре владее и двете неща едновременно.
                    Едновременно с това може ли да пържи яйца с лявата ръка ?
                    Лудак

                    Коментар


                    • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                      Първоначално публикуван от samokovgeo Преглед на мнение
                      Стана въпрос за ДЖей.Ми ние си имаме в групата.Асенчо хем ще кара, хем ще води шоуто.Той може да ни покаже, че добре владее и двете неща едновременно.
                      А не.Предпочитам да карам след това да пия и тези 3 неща!НЕка кажат нещо повече за трасето щот.
                      https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                      Коментар


                      • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                        Абе, вместо да гледате всички важни неща за един офроуд фестивал, ш,се изпокарате за музиката, баси.
                        Тези хора са се захванали да направят нещо голямо. Вие почнАхте песни да си поръчвате.
                        Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                        -----------------------------------------------
                        Питието определя съзнанието....
                        -----------------------------------------------
                        0887770735

                        Коментар


                        • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                          Предлагам да няма музика. Да се съсредоточат върху офроуда, ядене и пиене вече е ясно кой ще носи. Козметика също.

                          Коментар


                          • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                            Ясене, прав си. Недоволни винаги ще има.
                            Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                            -----------------------------------------------
                            Питието определя съзнанието....
                            -----------------------------------------------
                            0887770735

                            Коментар


                            • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                              Мисля че дебатите за музика се изчерпаха та смятам да ги приключим.
                              Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                              Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                              В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                              Коментар


                              • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                                Браво! Това което организирате е наистина страхотно! Да сме живи и здрави организирам една група и идваме. А за аматьорското кръгче за по - неподготвените ще има ли записване, и на място ли ще е, или предварително?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X