Обява

Свий
Няма добавени обяви.

PRESTIGIO ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • PRESTIGIO ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

    Уважаеми колеги и приятели на офроуда в България. Имам удоволствието да ви съобщя, че на 24-ти, 25-ти и 26-ти май 2013 г. край кв. Суходол ще се състои първия национален офроуд фестивал у нас. В рамките на събитието ще се проведе траялно състезание, както и първото издание на "24 часа на София" (рали рейд). Паралелно с това се организира и първото по рода си автомобилно изложение на открито, в което ще вземат участе почти всички вносители на пълноприводни автомобили, както и всносители на части и аксесоари за офроуд, и др.. Като за такова събитие е предвидена и подобаваща весела част с почти денонощна програма на специално изградена за целта сцена, както и много игри с публиката, томболи, състезание за дами, автомивка за напреднали с материала (18+), станалите традиционни игри и награди за братството ни с "Джак Дениълс" (с двойно повече каки, за четворно повече настроение) и много други. Ще има трасе за тест-драйв, за всички желаещи да се запознаят с последните модели автомобили 4х4 предлагани у нас и още много приятни и неочаквани изненади. Софраджийската част ще бъде поета и менажирана от видни членове на станалия пословичен тук "Клуб на червоугодниците" така, че всички които до този момент само са точили лиги пред мониторите, ще имат възможност да разберат защо девиза на този клуб е "Софра или смърт айдушка!" Фестивала ще се проведе под патронажа на кмета на гр. София - Г-жа Йорданка Фандъкова и с помощта на Столична Община, с намерението да стане традиционно (ежегодно). За всички желаещи от страната да посетят фестивала, ще бъде осигурен терен за палтков лагер с течаща вода и химически тоалетни, а за тези които не са фенове на бивакуването ще бъде осигурена възможност за нощувки в хотели на преференциални цени. Следете темата за подробности сързани със състезанията (правила, награден фонд, начин на записване и др.) и други организационни въпроси.
    Място на събитието
    N 42° 41.561'
    E023°13.693'


    googole maps - link

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3.JPG
Прегледи:1
Размер:133.5 КБ
ID:6014932

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.JPG
Прегледи:1
Размер:116.4 КБ
ID:6014931

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2.JPG
Прегледи:1
Размер:116.6 КБ
ID:6014930
    Последно редактирано от Peppy; 22-05-13, 14:46.

  • #2
    От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

    Звучи обещаващо,
    Още отсега, пожелавам успех на начинанието!
    Life is too short to drive dull cars!

    Fight global warming !
    ... turn on your A/С !

    Коментар


    • #3
      От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

      И аз пожелавам успех. Дано да стане така като е замислено!

      Кой/и е/са организатор/и?
      о 88 з 417 оо 4 - Стоян

      Коментар


      • #4
        От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

        Брех да се у късметлията. То съвсем до нас. Там съм задължително.
        My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

        Коментар


        • #5
          От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

          Имам свободна стая подходяща и за двама. Кинти не търся. Бира или ракия - може, при желание.
          Паркирането в квартала, все още не е голям проблем.

          Коментар


          • #6
            От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

            Това е добра новина!
            Предвид тренда ежегодния национален събор трайно да се установи в Приморско, най-сетне и нещо по-близо за нас.
            Your conscience is all you can take to your grave.

            Коментар


            • #7
              От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

              Брей,то тенденцията е тези прояви да станат като мотосъборите-всяка седмица )))
              Хайде да идвам май месец)))))
              Последно редактирано от derhunter; 08-01-13, 19:14.
              Cherokee WJ 4.0L- NP242
              Honda Africa Twin XRV 750

              Коментар


              • #8
                От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                Имам свободна стая подходяща и за двама. Кинти не търся. Бира или ракия - може, при желание.
                Паркирането в квартала, все още не е голям проблем.

                За който не е разбрал - напълно сериозен съм. Знам какъв проблем е да си намериш подслон в Софето.
                Телефона ми винаги ми е бил в подписа!!

                Коментар


                • #9
                  От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                  Да драсна два реда и аз по същество. На въпросът за основните заподозрени:
                  Моя милост и Жоро суходолски- трасе организатори на траялното състезание плюс дамско, детско и тестово трасета. Иначе казано всичко на терена.
                  Кетъринга е на известният като Бат Пепо, достоен представител на клубът на чревоугодниците и доказал се нееднократно в тази област.
                  Мартин Христов- всичко около логистика, забавления и още около хиляда неща с които останалите не искаме да се занимаваме.
                  Мощна подкрепа от Злати Златев и Ицо и списанието OFF-road bg в търсенето и намирането на спонсори че без тях сме за никъде.
                  За 24-те часа на София- двамата дакарци Орлин и Тодор.
                  Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                  Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                  В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                  Коментар


                  • #10
                    От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                    За съжаление има една лоша новина - за траяла ще има такса за участие! Още по-лошата е, че тя ще е символична (заради принципа и останалите колеги - организатори)... Още по-лошата е, че ще храним състезателите за наша сметка, при това съвсем не символично - според броя на записалите се зависи и броя на чеверметата!

                    Коментар


                    • #11
                      От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                      Първоначално публикуван от Liebherr4eto
                      Какво ще е трасето, че съм с неподготвена джипка и калпав навигатор? Освен ако не навия Таргата да ми е навигатор.
                      Те тук смятам да вкарам елемент на изненада, това относно дамското трасе. А ако навиеш Таргов да се пусне в дамският траял, съответно декизиран подходящо с перука и минижуп, обещавам специална награда за най-атрактивна навигаторка.
                      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                      Коментар


                      • #12
                        От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                        Очертава се като сериозен конкурент на Събора. Мотивирахте ме да стягам Мога, но с него или без, там съм!
                        Успех!
                        Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                        Коментар


                        • #13
                          От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                          Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                          "24 часа на София" (рали рейд). .
                          Като купувах фаровете за Атина се притеснявах че ще ги ползвам веднъж годишно.Явно съм се объркал.
                          Успех в организацията и дано стане традиция.
                          __KTM__

                          Коментар


                          • #14
                            От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                            Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                            Очертава се като сериозен конкурент на Събора. Мотивирахте ме да стягам Мога, но с него или без, там съм!
                            Успех!
                            Ами какво се ослушваш? Толкова го гласи този кемпер крайно време е да го видим.

                            Първоначално публикуван от Liebherr4eto
                            За шофьорката пак нищо... Добре де, ако може да се приеме, че не е твърде рано за прогнози, с удоволствие се записвам за участие в дамския траял.
                            Ааа, шифьорката каквото си заработи в класирането.
                            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                            Коментар


                            • #15
                              От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                              Първоначално публикуван от boevski Преглед на мнение
                              Като купувах фаровете за Атина се притеснявах че ще ги ползвам веднъж годишно.Явно съм се объркал.
                              Успех в организацията и дано стане традиция.
                              Благодаря! Амбицията е такава - да стане традиция... Нещо повече - състезанията да се превърнат в стандарт! За траяла ще се опитаме трасето да е максимално съставено от непроменливи екстреми (изцяло изкуствени и естествени но силно укрепени), а за рали-рейда атрактивно затворено трасе в началото, предлагащо зрелище за публиката и максимален кеф за състезателите, но всяко нещо с времето си...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X