Обява

Свий
Няма добавени обяви.

PRESTIGIO ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

    Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
    Става но се пише откъде си, тел.за контакт и те такива работи..
    Сори
    От София съм. Тел:О887969285 Огнян

    Коментар


    • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

      Първоначално публикуван от ogi_d Преглед на мнение
      Сори
      От София съм. Тел:О887969285 Огнян
      Благодаря ти! Ще се възползваме.
      Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
      Най-добрият ром е студеният ром!
      Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

      Коментар


      • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

        Ако трябват доброволци за организация,бумащина бих се включил и аз.Идеята е много добра.От София съм.Телефона е в подписа.
        Последно редактирано от derhunter; 16-01-13, 19:07.
        Няма невъзможни неща,има просто недостатъчно финансиране.....
        GSM +359 895 236 182

        А Rhf +

        Коментар


        • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

          Марто, Ванка и другите замесени в организацията едно голямо ЕВАЛА за идеята и усилията.
          Ще се получи голям купон на Форума.
          Очаквам го с нетърпение.
          О899 2б2 1З2

          Коментар


          • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

            Първоначално публикуван от alex052 Преглед на мнение
            Ако трябват доброволци за организация,бумащина бих се включил и аз.Идеята е много добра.От София съм.Телефона е в подписа.
            В теми където бъркам изреченията започват с главна... За бумащина не знам но ако наистина осъществим три отделни трасета ще трябва много STAFF, та за там да се готвят доброволците.

            Първоначално публикуван от iiiopo Преглед на мнение
            Марто, Ванка и другите замесени в организацията едно голямо ЕВАЛА за идеята и усилията.
            Ще се получи голям купон на Форума.
            Очаквам го с нетърпение.
            Жоре и ние сме тръгнали с тази идея.
            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

            Коментар


            • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

              Всичко е ОК. От няколко години липсва такова масово офф мероприятие в София. Само , че с тези три различни трасета , как да си избере човек къде да кара . Със сигурност ще сме на линия с няколко Витарки. Адаш , ако с нещо може да съдействам свиркай . Успех.
              0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

              Коментар


              • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
                Всичко е ОК. От няколко години липсва такова масово офф мероприятие в София. Само , че с тези три различни трасета , как да си избере човек къде да кара . Със сигурност ще сме на линия с няколко Витарки. Адаш , ако с нещо може да съдействам свиркай . Успех.
                Ми адаш освен на деЦкото да се пуснеш че само там не си карал А иначе сериозно на траяла ти е мястото, но пък като се сетИх за онази бегачка се питам дали да не се пуснеш на 24-те часа, то там си е за бегачки. Вариант е да сформираш отбор и да се пускате навсякъде А опре ли до помощ ще надавам мощен вой, да знаете
                Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                Коментар


                • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                  Е как няма да опре - бая помощници си трябват...
                  Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                  Най-добрият ром е студеният ром!
                  Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                  Коментар


                  • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                    Малко да раздвижим темата! Колеги БТР ще свирят на фестивала!...........(пауза аплаузи) В четвъртък имам среща и с D2........... (пауза за аплаузи) И понеже софрата ще е яка - в преговори съм с духовия оркестър на Брегович - записал албума към филма (и играят в него - онези дето свиреха на кораба овесени надолу с главите) "Ъндърграунд" и спечелил "Златна палма" в Кан за което (тука няма пауза, щото свърших, но вие си лазете под масите.....)!

                    Коментар


                    • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                      Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                      Малко да раздвижим темата! Колеги БТР ще свирят на фестивала!...........(пауза аплаузи) В четвъртък имам среща и с D2........... (пауза за аплаузи) И понеже софрата ще е яка - в преговори съм с духовия оркестър на Брегович - записал албума към филма (и играят в него - онези дето свиреха на кораба овесени надолу с главите) "Ъндърграунд" и спечелил "Златна палма" в Кан за което (тука няма пауза, щото свърших, но вие си лазете под масите.....)!
                      Майкоо.... Тва ако дойдат "Ъндерграунд", от мене 10 кила ракия...... Аз май, по-добра да не идвам с кола, че таман Живи и Здрави, шЪ я зема и ще трябва да се утрепа от пиене........ Води хубави преговори... Малеее.... Ако искате и Миле Китич, а
                      За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                      Honda Dominator 650
                      088ЧЧ93979-->Борис
                      0878956Ч38-->Борис

                      Коментар


                      • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                        Първоначално публикуван от Борис Хаджиценев (bob4oo) Преглед на мнение
                        Майкоо.... Тва ако дойдат "Ъндерграунд", от мене 10 кила ракия...... Аз май, по-добра да не идвам с кола, че таман Живи и Здрави, шЪ я зема и ще трябва да се утрепа от пиене........ Води хубави преговори... Малеее.... Ако искате и Миле Китич, а
                        Миле Китич смятам да го пропуснем, ако ма разбираш...

                        Коментар


                        • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                          [QUOTE=Борис Хаджиценев (bob4oo)... Малеее.... Ако искате и Миле Китич, а [/QUOTE]

                          Гарантирано няма да те огрее. И разни мари,пени, куни също няма да видиш.
                          Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                          Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                          В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                          Коментар


                          • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                            Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                            Миле Китич смятам да го пропуснем, ако ма разбираш...
                            Бъзикам се, естествено, ама вия наскачахте, веднага. ..................
                            Сакън човек, да се зарадва и да ви бъзне, вие се стресирахте, все едно Шъ ви докарам Родните Фолкаджийки....

                            Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                            Гарантирано няма да те огрее. И разни мари,пени, куни също няма да видиш.
                            Кви мари, пени, куни?? Аз се бъзикам, вия се фряпате............................................ Не мога да ви разбера, аз ли не мога да се изразявам или.... ??
                            Аз, има къде, да си ги слушам, тези, които искам да слушам, не съм опрял до съборите, все още....
                            П.П От бързане, даже цитатите сте огелпили
                            Последно редактирано от Борис Хаджиценев (bob4oo); 23-01-13, 00:45.
                            За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                            Honda Dominator 650
                            088ЧЧ93979-->Борис
                            0878956Ч38-->Борис

                            Коментар


                            • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                              Първоначално публикуван от Борис Хаджиценев (bob4oo) Преглед на мнение
                              Бъзикам се, естествено, ама вия наскачахте, веднага. ..................
                              Сакън човек, да се зарадва и да ви бъзне, вие се стресирахте, все едно Шъ ви докарам Родните Фолкаджийки....


                              Кви мари, пени, куни?? Аз се бъзикам, вия се фряпате............................................ Не мога да ви разбера, аз ли не мога да се изразявам или.... ??
                              Аз, има къде, да си ги слушам, тези, които искам да слушам, не съм опрял до съборите, все още....
                              П.П От бързане, даже цитатите сте огелпили
                              Ами така е когато бъркаш сеха с боха. В единият случай говорим за култура в другият за халтура
                              Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                              Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                              В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                              Коментар


                              • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                                Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                                Малко да раздвижим темата! Колеги БТР ще свирят на фестивала!...........(пауза аплаузи) В четвъртък имам среща и с D2........... (пауза за аплаузи) И понеже софрата ще е яка - в преговори съм с духовия оркестър на Брегович - записал албума към филма (и играят в него - онези дето свиреха на кораба овесени надолу с главите) "Ъндърграунд" и спечелил "Златна палма" в Кан за което (тука няма пауза, щото свърших, но вие си лазете под масите.....)!
                                А група Офроуд ?

                                П.С. Може ли без Милета и т.н., ако не е супер наложително ..
                                Кръвна група 0+

                                Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X