Обява

Свий
Няма добавени обяви.

PRESTIGIO ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ PRESTIGIO - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

    Съсвсем скоро, надявам се още днес, ще има тема с официалната програма, която ще разсее доста неясноти и ще отговори на доста въпроси. Моля само за малко търпение, че освен доброволни организатори на този фестивал си изкарваме хляба и другаде.
    В тая връзка, без да адресирам казаното към никой директно, моля да се има впредвид, че малка група ентусиасти отново прави неимоверно много неща за кефа на всички и прекалените претенции и критики могат да се обосноват само с конкретни дела, а не с изказани желания, идеи и препоръки, написани тук.
    Последно редактирано от zzlatev; 21-03-13, 11:35.
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

    Коментар


    • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ PRESTIGIO - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

      Първоначално публикуван от Paladin Преглед на мнение
      Както и преди бях предположил ще има и музикален фестивал, това добре.
      Дайте малко повече инфо за групите които ще се изявяват на феста, че до тук имаме - духов оркестър - "за капак" сръбски (ако не са се отказали организаторите, дано да е така ), БТР (те пък имат две известни песни песни, ако се не сещате - "Цвете от луната" и "Елмаз и стъкло" ) и евентуално Д2 за които аз лично се изненадах че са се запазили като група.
      За мен е изключително важно каква ще е музиката за да не се изненадам неприятно.

      ...
      БТР съм ги слушал на живо повече от 10 пъти и винаги са ми били много готини. Изпълняват и кавъри на много други рок банди и не мисля, че ще скучаем в тяхно присъствие.
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ PRESTIGIO - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

        Що ли си мисля че някъде доста по-напред в темата дискусията за личните музикални предпочитания бе приключена. Каквото-такова. За който има претенции- да осигури Металика и да им плати естествено. От нас толкова. Който иска да помага и да бъде с нещо полезен, има тема за доброволци.

        пп И една чалга певица изяви желание да се качи на сцената и аз и Злати като "именити чалга-фенове" и обещахме да и дадем поле за изява. Ама няма да казваме какво ще пее
        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

        Коментар


        • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ PRESTIGIO - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

          Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
          Ами към това прибави и група "ОФРОУД" ....
          Ами аде де, похвалете се че сте ги уговорили, от мен поздравления.
          Ивене, не че си ме питал, ма аз да си кажа, "личните музикални предпочитания" нямат никакво значение, вие организирате джангъра, вие решавате кой да поканите. Въпроса е да няма неприятни изненади поне в музикалното оформление за мен, т.е. да има инфо от по рано за да си преценявам дали да присъствам.
          А иначе и филхармония да има пак ще има такива който ще са супер доволни, и такива който ще са крайно разочаровани и ще ги е яд че въобще са идвали, затова е добре да има информация спрямо музиката.

          Коментар


          • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ PRESTIGIO - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

            Първоначално публикуван от Paladin Преглед на мнение
            Ами аде де, похвалете се че сте ги уговорили, от мен поздравления.
            Ивене, не че си ме питал, ма аз да си кажа, "личните музикални предпочитания" нямат никакво значение, вие организирате джангъра, вие решавате кой да поканите. Въпроса е да няма неприятни изненади поне в музикалното оформление за мен, т.е. да има инфо от по рано за да си преценявам дали да присъствам.
            А иначе и филхармония да има пак ще има такива който ще са супер доволни, и такива който ще са крайно разочаровани и ще ги е яд че въобще са идвали, затова е добре да има информация спрямо музиката.
            За втори път ме объркваш..?! Ние организираме офроуд фестивал, а музиката е само екстра и една много малка част от него... Ако музиката ще ти определя решението, дали да идваш или не (при положение, че не плащаш какъвто и да е билет, камо ли за концерт), може би това не е точно твоето мероприятие! Ако искаш, мога да те свържа с организаторите на почти всички тазгодишни музикални фестивали и да опиташ да им предоговориш бандите, за да знаеш дали да ходиш и на тях, щом толкова те е шубе от неприятни изненади..?!! Дано само като ходиш на гости у някого, не му изпращаш предварително меню и списък на одобрените от теб ТВ канали и музикални изпълнения! Всичко е предварително обявено пич и не виждам как би могъл да се изненада някой?!! Единствената изненада си ти до момента...

            П.П. Предварителен плей лист на диджея искаш ли да ти изпратя..?!!! То бива, бива, ама с твоето не съм се сблъсквал до момента....

            Коментар


            • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ PRESTIGIO - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

              Първоначално публикуван от Paladin Преглед на мнение
              Въпроса е да няма неприятни изненади поне в музикалното оформление за мен, т.е. да има инфо от по рано за да си преценявам дали да присъствам.
              ...щом в това е въппоса, най добре ще е да не присъстваш. Няма смисъл да поемаш чак такъв риск.
              Адмирации към труда на организаторите. Отдавна чакаме да си имаме нещо такова в София. Сърдечно благодарим .
              Последно редактирано от vdimitrov; 22-03-13, 10:06.
              BMW Е39 525 TDS; Bertone Freeclimber 2,4TD
              HONDA XR 600
              +359888311113; +359882208033
              0+

              Коментар


              • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ PRESTIGIO - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                За да не спамим излишно другата тема да попитам само-не е ли малко оптимистично времето за минаване на траяла?При положение,че се запишат максимума от 30(за сега) джипки...
                Сузуки Самурай-старт от скрапа
                0885192667

                Коментар


                • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ PRESTIGIO - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                  Споко. Тогава светлото е до по-късно и фиксирането на краен час е условно. Лошото ще е ако фона на концерта са ревящи джипове. Пък и може добре да стане, знам ли?!
                  Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                  Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                  В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                  Коментар


                  • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                    Първоначално публикуван от kok4o1 Преглед на мнение
                    Значи все пак, ако имам здрава джипка ще може да я пробвам. Само да кажа, че нямам клетка и лебедка на нея, другото е поправимо.

                    Ти първо си купи джипка,па после мисли за клетка и лебедка.
                    878511557

                    Коментар


                    • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ PRESTIGIO - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                      Марто, не мога да отговоря на лично съобщение. Изпратения телефон дава че е грешен. Телефона ми е 0885632035 Ангел

                      Коментар


                      • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                        Щяло да има изложение. Може ли да се направи нещо като предварителна брошура с презентация на изложителите.
                        ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                        Коментар


                        • От: PRESTIGIO ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                          Ще го напиша само веднъж и съвсем кратко, и ясно (до колкото мога)!

                          Противно на нечии теории относно някакви мои имагинерни мераци, в раздела за фестивала ми бяха дадени модераторски права, без да ме е питал никой! До този момент не съм изтрил ни една запетая...

                          Няма да позволя враждата между двама души да се пренася тук, под каквато и да е форма и да осира няколкомесечния труд на немалко хора! Не ме е@е нито кой е майката на офроуда в България, нито кой е бащата! Този фестивал е копеле и сираче едновременно и всички ние - замесените в организацията му от САМОТО НАЧАЛО, се гордеем с този факт! Ако някой има някакви претенции - да ходи да се оплаче на арменския поп, или да идва след малко с мен на терен и да си скъса задника от бачкане! Работа има за целия китайски народ! Може и да намери от някъде 100 000 лева и да ги дари за организацията - пак важи! Който трябва да знае - знае каквото трябва и го знае лично от мен! На който не му е работа, а просто му се чоплят семки - да ходи да плюе някъде другаде! Мен интригите във федерацията и комисията грам не ме вълнуват и ми е точно през оная работа, дали състезанията включени във фестивала са кръг от някакъв си шампионат! Ако някой иска да имам мнение по този въпрос - да ме покани да присъствам на събранията и на двете организации, за да си съставя мнението сам, а не да ми върти интриги на къс пас! Аз, Хънтъра, Злати, Бат Пепо и Жоро Суходолски страна по ничии спорове и съдии в меренето на п*шки няма да ставаме! Това трябва да е ясно на всеки! Благодаря за вниманието...

                          Коментар


                          • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                            Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                            Щяло да има изложение. Може ли да се направи нещо като предварителна брошура с презентация на изложителите.
                            Пламене, в раздела има отделна тема за това изложение, разгледай я. Който си е дал информация, вече е презентиран.
                            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                            www.ADV-Bulgaria.com

                            Коментар


                            • От: PRESTIGIO ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                              Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                              Аз, Хънтъра, Злати, Бат Пепо и Жоро Суходолски страна по ничии спорове и съдии в меренето на п*шки няма да ставаме! Това трябва да е ясно на всеки! Благодаря за вниманието...
                              Сори Марто, не се сдържах. страна вече сте взели!

                              Коментар


                              • От: PRESTIGIO ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                                От тук нататък всичко писано в тази посока ще бъде трито лично от мен.
                                Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                                Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                                В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X