Обява

Свий
Няма добавени обяви.

PRESTIGIO ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ "ПРЕСТИЖИО"- гр. София, кв. Суходол 2013 г.

    Един малко по-страничен въпрос, ако не е обсъждан до момента.
    Ванка, с Марто възнамерявате ли да мислите за официален плакат на събитието, пък ние ще направим организация за разпространението му из страната.
    Може пък да се появят и нови хора, които досега са били далеч от тези идеи.
    proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
    NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
    Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

    Коментар


    • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ "ПРЕСТИЖИО"- гр. София, кв. Суходол 2013 г.

      Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
      Един малко по-страничен въпрос, ако не е обсъждан до момента.
      Ванка, с Марто възнамерявате ли да мислите за официален плакат на събитието, пък ние ще направим организация за разпространението му из страната.
      Може пък да се появят и нови хора, които досега са били далеч от тези идеи.
      Добра идея, ако се стигне до плакати, ще съдействаме
      За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
      Honda Dominator 650
      088ЧЧ93979-->Борис
      0878956Ч38-->Борис

      Коментар


      • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ "ПРЕСТИЖИО"- гр. София, кв. Суходол 2013 г.

        Че то без плакат накъде Ще има и ще го оповестим.
        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

        Коментар


        • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ "ПРЕСТИЖИО"- гр. София, кв. Суходол 2013 г.

          Абе какво стана със заглавието на фестивала?

          Коментар


          • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

            Ами, явно се е сдобил с "Генерален спонсор"...
            Нещо като "Емирейтс стейдиъм" или "Арена Армеец"
            proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
            NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
            Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

            Коментар


            • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

              Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
              Ами, явно се е сдобил с "Генерален спонсор"...
              Нещо като "Емирейтс стейдиъм" или "Арена Армеец"
              Имаме познал. Това е и фирмата която дава награди във вид на таблети, айфони,навигации....
              Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
              Селска фурна аспух нема. Пак същият.
              В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

              Коментар


              • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ PRESTIGIO - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                Да, фестивала вече си има официален Генерален спонсор - http://www.prestigio.bg/products, има и Основен спонсор и Официален спонсор и зад тая плетеница от имена се крият сериозни фирми, които направиха така, че всичко замислено да се случи по най-добрия начин
                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                www.ADV-Bulgaria.com

                Коментар


                • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ PRESTIGIO - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                  Момчета от днес съм собственик на 650 кубиково тръбно бъги , макар и китайска машина върви добре .За тежестта и от 400 кг и 27 коня ,които и дава двигателчето се справя добре с баирите , пък си има и лебедка .С голямо удоволствие ще дойда да я тествам на любителското трасе . Колкото за организацията мога да помогна с печат на винили .Имам принтер за винил ,печати на 135 см ширина и до 20 метра на дължина .Ако организаторите искат мога да пусна няколко винила за стартовете и края на трасетата , само трябва да подготвят файловете . Телефона ми е 0888284095 Данаил
                  Ще се радвам ако мога да помогна .

                  Коментар


                  • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ PRESTIGIO - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                    Първоначално публикуван от dane78 Преглед на мнение
                    Момчета от днес съм собственик на 650 кубиково тръбно бъги , макар и китайска машина върви добре .За тежестта и от 400 кг и 27 коня ,които и дава двигателчето се справя добре с баирите , пък си има и лебедка .С голямо удоволствие ще дойда да я тествам на любителското трасе . Колкото за организацията мога да помогна с печат на винили .Имам принтер за винил ,печати на 135 см ширина и до 20 метра на дължина .Ако организаторите искат мога да пусна няколко винила за стартовете и края на трасетата , само трябва да подготвят файловете . Телефона ми е 0888284095 Данаил
                    Ще се радвам ако мога да помогна .
                    Я това същото го напиши в темата за доброволците.
                    Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                    Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                    В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                    Коментар


                    • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                      Копирах мнението на dane78 в "доброволческата" тема.
                      proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                      NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                      Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                      Коментар


                      • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                        Това е една маниакална идея за озвучаване на подобни събития. От южната ни съседка







                        снимките са от нета
                        ... to be continued

                        Коментар


                        • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                          [QUOTE=Ivich;2131958]Това е една маниакална идея за озвучаване на подобни събития. От южната ни съседка
                          [/QUOTE

                          Вярно е че е подходяща но при нас ще е професионална, и светлинки ще трябва да има и други екстри. Не зная само колко киловата ще е, Марто да казва.
                          Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                          Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                          В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                          Коментар


                          • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ PRESTIGIO - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                            Предполагам, че снимките са от Гърция, или поне аз там съм се срещал с този камион на Ред бул - наистина много добро решение за озвучаване на места без друга алтернатива! Използват го най-вече, защото публиката се мести по атрактивните места на трасето. При нас публиката няма да се мести (не повече от рамките на 50 - 100 метра) и затова сме се спрели на варианта със стационарна сцена, осветление и звук (О какъв звук...). А основната причина е, че сме спретнали и мини двудневен рок фест, а този камион (има го същия и в БГ) няма как да озвучи банда, която свири на живо.

                            Коментар


                            • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ PRESTIGIO - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                              Първоначално публикуван от Paladin Преглед на мнение
                              За музиката - имате идея да се получи И нещо като музикален фестивал ли? ...
                              Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                              ..... сме спретнали и мини двудневен рок фест, ....
                              Както и преди бях предположил ще има и музикален фестивал, това добре.
                              Дайте малко повече инфо за групите които ще се изявяват на феста, че до тук имаме - духов оркестър - "за капак" сръбски (ако не са се отказали организаторите, дано да е така ), БТР (те пък имат две известни песни песни, ако се не сещате - "Цвете от луната" и "Елмаз и стъкло" ) и евентуално Д2 за които аз лично се изненадах че са се запазили като група.
                              За мен е изключително важно каква ще е музиката за да не се изненадам неприятно.

                              Поздрави и отново пожелаван пълен успех на организаторите, всичко което сте намислили да се случи така както сте го намислили.
                              Ако прецените че с нещо мога да съм полезен, с удоволствие ще се включа.

                              Коментар


                              • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ PRESTIGIO - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                                Първоначално публикуван от Paladin Преглед на мнение
                                Както и преди бях предположил ще има и музикален фестивал, това добре.
                                Дайте малко повече инфо за групите които ще се изявяват на феста, че до тук имаме - духов оркестър - "за капак" сръбски (ако не са се отказали организаторите, дано да е така ), БТР (те пък имат две известни песни песни, ако се не сещате - "Цвете от луната" и "Елмаз и стъкло" ) и евентуално Д2 за които аз лично се изненадах че са се запазили като група.
                                За мен е изключително важно каква ще е музиката за да не се изненадам неприятно.

                                Поздрави и отново пожелаван пълен успех на организаторите, всичко което сте намислили да се случи така както сте го намислили.
                                Ако прецените че с нещо мога да съм полезен, с удоволствие ще се включа.
                                Ами към това прибави и група "ОФРОУД" и афиша горе-долу се затваря! Програмата се очертава като доста натоварена и наситена - няколко паралелно протичащи състезания, доста голямо изложение, игри с публиката, детски кът и т.н., така, че не остава много време за по-сериозни джангъри въпреки, че нищо не се знае - знае ли се до 24 май...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X