Обява

Свий
Няма добавени обяви.

PRESTIGIO ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

    Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
    Да бе, какво му е незаконното? Законно ли е като управлява мотоциклет/АТВ?
    Ако детето член на лицензиран клуб - не е незаконно...

    Коментар


    • #77
      От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

      Чеки ся, ЗДвП нали важи само по пътищата? Състезателното трасе некси няма да е път по смисъла на закона?
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #78
        От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
        Чеки ся, ЗДвП нали важи само по пътищата? Състезателното трасе некси няма да е път по смисъла на закона?
        И аз така знам, а и малкия е член на клуб Тетевен. Танчето може да го потвърди.
        GSM 0877 08 99 19
        Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

        Коментар


        • #79
          От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
          Чеки ся, ЗДвП нали важи само по пътищата? Състезателното трасе некси няма да е път по смисъла на закона?
          Да де така обаче при един не дай си боже инцидент кой ще носи отговорността? Организаторите...клуба....родителите...или???



          пп Колеги все пак не сме на неделна разходка. Мероприятието се очертава мащабно
          Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

          Коментар


          • #80
            От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

            Първоначално публикуван от Пламен Ковачев (zaiko1234) Преглед на мнение
            Да де така обаче при един не дай си боже инцидент кой ще носи отговорността? Организаторите...клуба....родителите...или???



            пп Колеги все пак не сме на неделна разходка. Мероприятието се очертава мащабно
            На много състезания се допускат малолетни,родителите подписват някакви декларации и децата карат, дори и джипове.Пример мога да ви дам с Гошко от Бяла Слатина,дори има спечелени купи,като малолетен участник на състезания с джипове.
            Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
            Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
            Враца

            Коментар


            • #81
              От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

              Не мога да разбера това дали децата ще карат джип ли ви е най-големият проблем.Знаем го Гошко и победите му знаем..но това не променя нещата. Тези декларации също както и тези подписвани на състезанията от пълнолетни състезатели са просто едни безполезни листчета при не дай си... тежък инцидент. Ако сте обърнали внимание се опитваме да направим нещо добро, приятно и интересно за хората и карането на джипове по трасе от деца не се включва в мероприятието. Стремежът е всички забавления и най-вече тези за деца да са максимално интересни и БЕЗОПАСНИ за тях и околните. Толкоз по този казус.
              Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
              Селска фурна аспух нема. Пак същият.
              В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

              Коментар


              • #82
                От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                Нека няма спорове. Щом организаторите са решили деца да не карат джипове, така да е. Аз само попитах.
                GSM 0877 08 99 19
                Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

                Коментар


                • #83
                  От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                  И аз съм за по-леко трасе, или както на Копривките, да могат да се пуснат и неподготвени машини след състезанието.
                  Изискване само за каска евентуално.
                  Your conscience is all you can take to your grave.

                  Коментар


                  • #84
                    От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                    Нали щеше да е като Лазарово който му се кара леко трасе гора и коловози на горе колкото искаш. Организирате си едно кръгче на Люлинска планина и готово.Тук в София много хора чакат състезание като на Лазарово защото нямат средства да се разхождат из България да си пробват джиповете. Така че мисля че първоначалната идея за труден траял е по добра.
                    ОТИВАМ ДА СЛАГАМ КАЛНИЦИ НА ТРЪБАРКАТА !!!!!!!

                    Коментар


                    • #85
                      От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                      Аз не мисля, че става дума за състезание.
                      По-скоро за демонстрация в рамките на фестивала.
                      Life is too short to drive dull cars!

                      Fight global warming !
                      ... turn on your A/С !

                      Коментар


                      • #86
                        От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                        Както и да е. Не всички имат клетки и лебедки. И не всички могат да си позволят истински траялни машини, които да возят на ремаркета.
                        Аз също искам тежко траялно състезание, но след него, да се даде възможност на който иска да си троши джипката, да се пробва.
                        Дори не е необходимо друго трасе. Просто малко асистенция, ако се закъса някъде.
                        Your conscience is all you can take to your grave.

                        Коментар


                        • #87
                          От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                          Тежкият траял си остава. Може нещо леко да се комбинира с дамското трасе че иначе наистина е необходим ресурс с който за съжаление не разполагаме.

                          ппTiger не става идеята ти според мен защото възнамеряваме да направим макс добро траялно трасе и мисля че за всекидневна машина един път че ще е трошачка, втори път опасно. Пак- вероятно ще става за тази цел по-лекото трасе което мислим да направим за дамите.
                          Последно редактирано от derhunter; 10-01-13, 17:34.
                          Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                          Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                          В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                          Коментар


                          • #88
                            От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                            И ние сме за тежкия траял
                            Samurai Gemax

                            Коментар


                            • #89
                              От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                              Какво ще представлява 24-часовото състезание, че ми стана интересно.
                              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                              Коментар


                              • #90
                                От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                                И аз съм за траял подобен на Лазарово...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X