Обява

Свий
Няма добавени обяви.

PRESTIGIO ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

    И аз съм за тежък траял,но по-предната седмица е Лазарово и не се знае с машините как ще е
    [B]Шофирането е мисловен процес,който протича в мозъка.Останалото е движение по-инерция.[/B]

    Коментар


    • #92
      От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

      Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
      Какво ще представлява 24-часовото състезание, че ми стана интересно.
      Пламене, на този и подобни въпроси ще отговарят Тодор и Орлин като се приберат живот и здраве - това си я тяхната схема и не знаем подробности. Решихме да работим заедно десет дни преди да заминат...

      Коментар


      • #93
        От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

        Успех!
        ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

        Коментар


        • #94
          От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

          Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
          Такааа, има мощен натиск за по-леко трасе, за по-неподготвени джипки и шифьори. Проблемите са два- терен и финанси м..ка му. Не че не сме го мислили де,но пък сега вече по-сериозно се заемаме. Предлагам тук желаещите да се попреброят та да видим струва ли си да се напъваме че не е лесно.
          Съвсем скромно да си кажа мнението (да не се бърка с IMHO) - при положение, че ще е фестивал с по-широко участие и хората ще идват главно за да се видят и да се повеселят, а не на състезание, едно леко трасе, даващо възможност на повече участници, ще привлече повече хора и ще е по-интересно, отколкото някой труден траял. Както виждате дамското и детското участие предизвикват най-голям интерес.
          Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

          Коментар


          • #95
            От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

            И аз съм за тежък траял. Но не чак толкова тежък като Лазарово. Там си е трошачка и даже много подготвени джипове не се разминават без щети, понякога и сериозни.

            Според мен трасето е добре да прилича на тези които направи Чаро на неговото състезание и на Русе. Също и сливенското от миналата година(последното) е добро. В смисъл не изключително тежко, но и в никакъв случай леко. Все пак мероприятието е с цел забавление, нека и трасето да достави забавление, а не нерви на участниците.

            Месец Май ми е много натоварен откъм мероприятия и земеделска работа, но ще направя всичко което мога за да дойда и да участвам.
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • #96
              От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
              И аз съм за тежък траял. Но не чак толкова тежък като Лазарово. Там си е трошачка и даже много подготвени джипове не се разминават без щети, понякога и сериозни.
              Коле нетака грубо моляте.Вече 3год. карам на Лазарово и несъм чупил нищо. Един наш колега беше написал (не само да имаш джип- трябва и акъл) . На някой и танк даим дадът ше го направят за скрап.Чета темата и виждам че има за всеки понещо. Дано всичко се получи. Желая успех на организаторите.

              Коментар


              • #97
                От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                Съвсем скромно да си кажа мнението (да не се бърка с IMHO) - при положение, че ще е фестивал с по-широко участие и хората ще идват главно за да се видят и да се повеселят, а не на състезание, едно леко трасе, даващо възможност на повече участници, ще привлече повече хора и ще е по-интересно, отколкото някой труден траял. Както виждате дамското и детското участие предизвикват най-голям интерес.
                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                И аз съм за тежък траял. Но не чак толкова тежък като Лазарово. Там си е трошачка и даже много подготвени джипове не се разминават без щети, понякога и сериозни.

                Според мен трасето е добре да прилича на тези които направи Чаро на неговото състезание и на Русе. Също и сливенското от миналата година(последното) е добро. В смисъл не изключително тежко, но и в никакъв случай леко. Все пак мероприятието е с цел забавление, нека и трасето да достави забавление, а не нерви на участниците.

                Месец Май ми е много натоварен откъм мероприятия и земеделска работа, но ще направя всичко което мога за да дойда и да участвам.
                Цялата идея тръгва от доста отдавна и тя е да се организира сериозно траялно състезание в София. До офф фестивал стигнахме сравнително по-скоро, та така, траялът, тежък си остава. Другите забавления се развиват около него. Както и Марто писа по-напред, в последният момент преди да заминат дакарци разбрахме че също не от скоро има идея за 24-часа на София и решихме да обединим повече неща в едно. Стискайте палци да успеем да осъществим това което сме замислили.
                Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                Коментар


                • #98
                  От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                  Стискаме и на ръцете и на краката!
                  Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                  Коментар


                  • #99
                    От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                    Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                    Цялата идея тръгва от доста отдавна и тя е да се организира сериозно траялно състезание в София.
                    От написаното до тук в темата не се разбра, че именно траяла е водещото събитие. Поне аз останах с впечатление, че ще правите нещо като западен събор през пролетта, та затова и писах, че траяла е добре да не е чак толкова тежък.
                    Но каквото направите-това ще е.
                    Само като сте готови с трасето кажете колко ще е тежко за да си правим сметката-да идваме да го караме ли, или само да гледаме.
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                      От написаното до тук в темата не се разбра, че именно траяла е водещото събитие. Поне аз останах с впечатление, че ще правите нещо като западен събор през пролетта, та затова и писах, че траяла е добре да не е чак толкова тежък.
                      Но каквото направите-това ще е.
                      Само като сте готови с трасето кажете колко ще е тежко за да си правим сметката-да идваме да го караме ли, или само да гледаме.
                      Ти кво сега, да не се уплаши?!? В първият пост дето се казва е написано: Преодолимо трасе с подготвен джип. Нямаме на идея да правим трошачка.
                      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                      Коментар


                      • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                        На 25 Май имам рожден ден така че ...............................................
                        Лудак

                        Коментар


                        • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                          Здравейте, идеята за събора е страхотна и ще направя всичко за да дойда. Как става записването? Има ли някакава такса? Между другото ако Ви трябва професионалист в приготвянето на ЧЕВЕРМЕ се обадете 0898253555.
                          Последно редактирано от Веско; 10-01-13, 22:06. Причина: букви

                          Коментар


                          • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                            Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                            Ти кво сега, да не се уплаши?!?
                            Ей, знаеш ми слабото място...
                            Толкова ми трябва-някой да ми каже, че ме е страх да мина през някое препятствие, или, че франко няма да мине оттам щото "само моторите минават оттам".
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                              Мога да се включа откъм наградния фонд, не с кеш разбира се, с чисто желязо плюс малко хром-внадий и молибден за капак.
                              Ама Марто и Ванката да кажат, а може и с моята сланина - знаят я от първата сбирка на "чревоугодниците".
                              подаръци за мъже от FACOM
                              промоция на читави инструменти

                              и на хоби такива

                              тел. О879 Ч8Ч 2З5

                              Коментар


                              • От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

                                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                                Ей, знаеш ми слабото място...
                                Толкова ми трябва-някой да ми каже, че ме е страх да мина през някое препятствие, или, че франко няма да мине оттам щото "само моторите минават оттам".
                                Опаааа един е готов!

                                Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                                Мога да се включа откъм наградния фонд, не с кеш разбира се, с чисто желязо плюс малко хром-внадий и молибден за капак.
                                Ама Марто и Ванката да кажат, а може и с моята сланина - знаят я от първата сбирка на "чревоугодниците".
                                Чудесно ще е да се включиш и с двете. Звъни ми утре да ти кажа подробности.
                                Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                                Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                                В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X